Obchodné priestory | Komárno | 0 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečnú nehnuteľnosť s obrovským potenciálom, nachádzajúcu sa na sever
385,000 €
3 izbový byt | 78 m²
Ponúkame na prenájom priestranný, kompletne rekonštruovaný a čiastočne zariadený 3 izbový byt n
650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garáž | 19 m²
Ponúkame na predaj novozrekonštruovanú garáž na ul. v Komárne. Garáž s výmerou 19 m2 má vyspor
18,990 € 999 €/m²
Apartmán | Iľanovo | 42 m²
Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov. Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka k
590 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Malá Čierna | 657 m²
Reality Alpia: Exkluzívne ponúkame na predaj zaujímavú investičnú príležitosť v tichej obci Mal
85,000 € 126 €/m²
2 izbový byt | 49.1 m²
Hľadáte moderné, útulné a kompletne zariadené bývanie, kde spojíte výhody mestského života s po
149,000 € 3035 €/m²
Rodinný dom | 1,345 m²
Ideálna príležitosť pre veľkú rodinu alebo generačné spolubývanie! Ponúkame Vám na predaj výni
54,000 € 40 €/m²
Pozemok pre reklamu | 0 m²
Reality Alpia vám ponúkajú slnkom zaliaty pozemok s výhľadom v Malej Čiernej – investícia aj re
141,120 €
Objekt pre obchod | 413 m²
Ponúkame na predaj rozsiahly podnikateľský objekt v atraktívnej lokalite centra mesta, na ulici
849,000 € 2056 €/m²
2 izbový byt | 76.2 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii na ulici Považská v Ružomberku. By
75,000 € 984 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Ponúkame Vám na prenájom čerstvo zrekonštruovaný, kompletne zariadený 1-izbový byt na Dunajskom
480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 521 m²
Hľadáte pokojné bývanie v meste s vlastným dvorom? Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom v ob
145,000 € 278 €/m²
Rodinný dom | 2,000 m²
Radi by sme Vám predstavili jedinečnú ponuku na predaj priestranného rodinného domu v pôvodnom
55,000 € 28 €/m²
Lúka, pasienok | 0 m²
Na predaj: Slnečný pozemok – Turčianske Jaseno (9 508 m²) Ponúkame na predaj priestranný slneč
Cena dohodou
Garáž | 18 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž na ul. Selyeho v Komárne. Je v zachovalom pôvodnom stave bez zaved
11,900 € 661 €/m²
Vidiecky dom | 260 m²
Exkluzívna novostavba rekreačnej chaty v Komárne – Nová Stráž: Váš nový domov na relax aj celor
80,000 € 308 €/m²
3 izbový byt | 81 m²
Reality Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľkoryso riešený 3-izbový byt, kt
Cena dohodou
Garsónka | 28 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na PRENÁJOM Garsónku o výmere 28 m2 na 9. poschodí bytového domu s
393 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Apartmán | 45.4 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v obľúbenom apartmánovom dome Horec priamo
150,500 € 3315 €/m²
Rodinný dom | 149 m²
Reality Alpia vám ponúka na predaj veľmi pekný, moderne a kvalitne zariadený dvojpodlažný rodin
330,000 € 2215 €/m²
3 izbový byt | 79 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 79 m2, nachádzajúci sa na ulici Jozefa Ko
159,900 € 2024 €/m²
Garáž | Tulská | 12.5 m²
Na predaj Vám ponúkame garážové parkovacie miesto, v parkovacom dome na sídlisku Zvolen - Západ
19,500 € 1560 €/m²
Záhradná chatka | 390 m²
*****Reality Alpia *****Ponúkame na predaj záhradku s rekreačnou chatkou v obľúbenej záhradkárs
Cena dohodou
3 izbový byt | 84.6 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku STRED
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.