Na predaj celoročne obývateľná chata Cinkót - Marcelová

Reality Marcelová

Záhrada | 0 m²

Exkluzívne u nás na predaj celoročne obývateľná chata s pozemkom 389m2, s pivnicou, v rekreačne

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Marcelová

25,000 €

Na predaj útulný 3-izbový rodinný domček s priestrannou garážou v Komárne.

Reality Komárno

Rodinný dom | 521 m²

Hľadáte pokojné bývanie v meste s vlastným dvorom? Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom v ob

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

145,000 € 278 €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Blatnica

Reality Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o celkovej výmere 657 m², nachádzajúci sa v tic

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

43,000 €

Exkluzívne u nás! Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v Marcelovej

Reality Marcelová

Rodinný dom | 2,000 m²

Radi by sme Vám predstavili jedinečnú ponuku na predaj priestranného rodinného domu v pôvodnom

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Marcelová

55,000 € 28 €/m²

Slnečný pozemok – Turčianske Jaseno (9 508 m2)

Reality Turčianske Jaseno

Lúka, pasienok | 0 m²

Na predaj: Slnečný pozemok – Turčianske Jaseno (9 508 m²) Ponúkame na predaj priestranný slneč

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Jaseno

Cena dohodou

3 izbový byt s panoramatickým výhľadom na predaj, Vrútky

Reality Vrútky

3 izbový byt | 68 m²

V zastúpení ponúkame na predaj 3 izbový byt, typ neprechodný bauring v centre mesta Vrútky. At

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vrútky

Cena dohodou

Pozemok so stánkom na predaj alebo prenájom, Martin

Reality Martin

Objekt pre obchod | 21 m²

Ponúkame na predaj alebo prenájom pozemok s výmerou 21 m², na ktorom sa nachádza stánok, situov

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Martin

150 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Garáž na predaj, Ľadoveň

Reality Martin

Garáž | 15.8 m²

Ponúkam na predaj garáž, ktorá sa nachádza na 1. poschodí v samostatnom objekte hromadných gará

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Martin

34,000 € 2152 €/m²

Obchodno - výrobné priestory na prenájom, Ľadoveň

Reality Martin

Priestor pre výrobu | 70 m²

Ponúkame na prenájom výrobno-obchodný priestor o výmere cca 70 m², situovaný v lokalite Ľadoveň

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Martin

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2-izbový byt s balkónom a loggiou / 68 m2 / - Žilina ( Hliny V )

Reality Žilina

2 izbový byt | 67.5 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom a loggiou, /68 m2/ v Žil

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Žilina

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Apartmány Bojnice - Apartmány pod zámkom, Bojnice

Reality Bojnice

Apartmán | Bojnice | 0 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť ako na dovolenke každý deň? Projekt "Apartmány Bojnice - Ap

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

Na prenájom veľký 3 izbový byt na ulici Vodnej v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, kompletne rekonštruovaný a čiastočne zariadený 3 izbový byt n

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou – R. Jašíka, Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 149 m²

Reality Alpia vám ponúka na predaj veľmi pekný, moderne a kvalitne zariadený dvojpodlažný rodin

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prievidza

330,000 € 2215 €/m²

Moderný 2 izbový byt s predzáhradkou v novostavbe Danubia Residence Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | 49.1 m²

Hľadáte moderné, útulné a kompletne zariadené bývanie, kde spojíte výhody mestského života s po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

149,000 € 3035 €/m²

Garážové parkovacie miesto, Parkovací dom Zvolen-Západ

Reality Zvolen

Garáž | Tulská | 12.5 m²

Na predaj Vám ponúkame garážové parkovacie miesto, v parkovacom dome na sídlisku Zvolen - Západ

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

19,500 € 1560 €/m²

3- izbový byt STRED,2x loggia,mur. jadro,84,6 m2, VÝMENA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 84.6 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku STRED

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Novo stavba rodinného domu /848 m2/, Dubové

Reality Dubové

Rodinný dom | Dubové | 848 m²

Na predaj Vám ponúkame rodinný dom nachádzajúci sa v novej, rozrastajúcej sa časti obce Dubové.

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dubové

309,000 € 364 €/m²

Rodinný dom na predaj, Sučany

Reality Sučany

Rodinný dom | 792 m²

Rodinný dom s garážou a veľkým pozemkom v Sučanoch Ponúkame na predaj prakticky riešený 3-izbo

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sučany

193,000 € 244 €/m²

MÝTO POD ĎUMBIEROM – Dom so slnečným pozemkom na predaj

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | 563 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v lukratívnej lokali

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

78,000 € 139 €/m²

3-izbový byt s tromi balkónmi v obľúbenej lokalite Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 81 m²

Reality Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj veľkoryso riešený 3-izbový byt, kt

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

Cena dohodou

Na predaj slnečný pozemok na polosamote pri lese

Reality Dulovce

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Predáme slnečný pozemok ideálny na výstavbu rodinného domu, situovaný na polosamote pri lese v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dulovce

55,000 €

Orná pôda na predaj Žakovce

Reality Žakovce

Orná pôda | 6,975 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Orná pôda na predaj Žakovce | Stabilná investícia

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

2,502.5 € 0 €/m²

Polyfunkčný objekt v srdci Partizánskeho

Reality Partizánske

Polyfunkčný objekt | 624 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Polyfunkčný objekt v srdci Partizánskeho Ponúkame na predaj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Partizánske

1,599,000 € 2563 €/m²

Kompletne zariadený 3-izbový byt po rekonštrukcii/ ulica Benedikta, Sever

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt s výmerou 70 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí zo 7 v z

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prievidza

138,000 € 1971 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Rodinné domy na predaj (23052)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie