Kompletne zariadený 3-izbový byt po rekonštrukcii/ ulica Benedikta, Sever

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt s výmerou 70 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí zo 7 v z

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prievidza

138,000 € 1971 €/m²

Podnikateľský objekt na predaj, Podhradie

Reality Podhradie

Objekt pre obchod | 1,279 m²

Ponúkame na predaj podnikateľský objekt v obci Podhradie. Objekt sa nachádza v strede obce hneď

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Podhradie

200,000 € 156 €/m²

Záhradka v lokalite Mier pod letiskom - Spišská Nová Ves

ALPIA.SK Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Záhradku v lokalite Mier pod letiskom - Spišská Nová

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

28,000 €

Drevenica so záhradou,/1225m2/, Terchová - Žilina

Reality Terchová

Chalupa, rekreačný domček | 1,225 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj drevenicu so záhradou,/1225m2/, Terchová - Žilina. K dispozí

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Terchová

99,000 € 81 €/m²

Rodinný dom /400 m2/, Kysucké Nové Mesto - Kysucký Lieskovec

Reality Kysucký Lieskovec

Rodinný dom | 400 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny rodinný dom s pozemkom / 400 m2 / v obci Kysucký Li

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kysucký Lieskovec

380,000 € 950 €/m²

Vkusný 3-izbový byt s vonkajším posedením, Belá - Dulice

Reality Belá-Dulice

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj vkusný 3-izbový byt o výmere 66 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej o

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Belá-Dulice

135,000 € 2045 €/m²

Prenájom rodinného domu so záhradou – Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení majiteľa ponúka na dlhodobý prenájom priestranný rodinný dom na M

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Hrádok

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Slnečnný a priestranný 3-izbový byt na predaj, Jahodníky, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 70m² nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite Ja

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

137,000 € 1957 €/m²

Pripravujeme 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, 90 m2, 2 loggie, Martin – Záturčie

Reality Martin

4 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 1833 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt s balkónom a loggiou, /62 m2/, Žilina - Hájik

Reality Žilina

2 izbový byt | 62 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom a loggiou, /62 m2/ v Žil

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Žilina

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Záhradná chatka /17 m2/, Žilina - Závodie

Reality Žilina

Záhradná chatka | 454 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj murovanú záhradnú chatku / 17 m2 /, - záhrada o veľkosti

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

29,900 € 66 €/m²

RODINNÉ DOMY medzi ZV a BB (od 250 000€)

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 680 m²

Ponúkame Vám novostavby v tichej ulici bez prechodnej dopravy - uzavretá komunita, pokoj a mest

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

250,000 € 368 €/m²

Pozemok na výstavbu domu na predaj v Turčianskej Štiavničke

Reality Turčianska Štiavnička

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Exkluzívna ponuka pozemku s veľkým potenciálom – Turčianska Štiavnička V pokojnom a perspektív

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Turčianska Štiavnička

49 €/m2

Podnikateľský objekt na prenájom, Kyjevské nám., Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor na Kyjevskom námestí na sídlisku Fončorda. Priestor

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Chata pri vode a v lese, Tomky na Záhorí

Reality Borský Svätý Jur

Chalupa, rekreačný domček | 108 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj krásnu veľkú chatu v rekreačnej oblasti Tomky pri Borskom Svätom

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Borský Svätý Jur

220,000 € 2037 €/m²

Rodinný dom na predaj, Žltý piesok, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame vám priestranný trojpodlažný rodinný dom, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Neh

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

679,000 € 2263 €/m²

3-izbový byt s parkovaním pre 2 autá / 80 m2 + 8 m2 / - Žilina ( Vlčince - ARBOREUM )

Reality Žilina

3 izbový byt | 80 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 3-izbový byt s priestranným balkónom / 80 m2 + 8 m2 / v Ži

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

287,000 € 3588 €/m²

Martin - Prime Asset na pešej zóne – investičná budova s okamžitým výnosom

Reality Martin

Obchodné priestory | 1,381 m²

Reality Alpia ponúka na predaj komerčný objekt typu Prime Asset v absolútne najlepšej lokalite

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Martin

Cena dohodou

EXKLUZÍVNY REPREZENTATÍVNY DOM V POPRADE – IDEÁLNY PRE BIZNIS AJ LUXUSNÉ BÝVANIE

Reality Poprad

4 izbový byt | 155.9 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: EXKLUZÍVNY REPREZENTATÍVNY DOM V POPRADE – IDEÁLNY

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Poprad

1,490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívny rodinný dom na predaj, Karvaša a Bláhovca, Vrútky

Reality Vrútky

Rodinný dom | 1,500 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vo Vrútkach, ktorý vás osloví už pri prvej návšteve – pokojná lo

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vrútky

385,000 € 257 €/m²

Tehlový rodinný dom so záhradou /891 m2/, Veľké Rovné

Reality Veľké Rovné

Rodinný dom | 891 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj priestranný tehlový rodinný dom s pozemkom / 891 m2 / v ob

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Rovné

99,000 € 111 €/m²

Pozemok na predaj, neďaleko diaľnice D1, Spišský Hrhov

Reality Spišský Hrhov

Komerčná zóna | 0 m²

Pozemok len 3km od diaľnice D1 Levoča - Prešov s rozlohou 70 000 m2 určených na priemyselnú výs

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Spišský Hrhov

Cena dohodou

Rekreačný pozemok s krásnym výhľadom/500 m2/ - Belá /Bránice

Reality Belá

Pozemok pre reklamu | 500 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačný pozemok o výmere 500 m2 v katastrálnom území Bel

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Belá

175 €/m2 175 €/m2

Podnikateľský objekt/sklad a pozemok na prenájom, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Priestor pre sklad | 340 m²

Ponúkame na prenájom podnikateľský objekt v obci Bernolákovo, nachádajúci sa na hlavnom ťahu do

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bernolákovo

3.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23052)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie