Rekreačná chata priamo v areáli Termálneho kúpaliska Patince

Reality Patince

Chalupa, rekreačný domček | 68 m²

Predstavujem vám výnimočnú príležitosť – rekreačnú chatu s dvoma apartmánmi, ktorá sa nachádza

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Patince

150,000 € 2206 €/m²

3-izbový byt v centre Zvolena – Jozefa Kozačeka, 79 m2, balkón, pivnica

Reality Zvolen

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 79 m2, nachádzajúci sa na ulici Jozefa Ko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,900 € 2024 €/m²

Chatka na predaj s elektrinou a prístupom autom Dolinky, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Záhradná chatka | 390 m²

*****Reality Alpia *****Ponúkame na predaj záhradku s rekreačnou chatkou v obľúbenej záhradkárs

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Rodinný dom s objektom na podnikanie, Tvrdošín

Reality Tvrdošín

Rodinný dom | 449 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom spolu s rozsiahlym objektom určeným na podnikanie na pozemku o v

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tvrdošín

199,000 € 443 €/m²

Investičný/Rekreačný Apartmán v AD Štiavnica, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Apartmán | 43 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

167,000 € 3884 €/m²

Podnikateľský objekt na predaj v centre mesta, ul.K.A.Medveckého

Reality Ružomberok

Objekt pre obchod | 413 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly podnikateľský objekt v atraktívnej lokalite centra mesta, na ulici

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Ružomberok

849,000 € 2056 €/m²

3 izbový byt s panoramatickým výhľadom na predaj, Vrútky

Reality Vrútky

3 izbový byt | 68 m²

V zastúpení ponúkame na predaj 3 izbový byt, typ neprechodný bauring v centre mesta Vrútky. At

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vrútky

Cena dohodou

Priestranný 2 izbový byt , Považská, Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 76.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii na ulici Považská v Ružomberku. By

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

75,000 € 984 €/m²

Pozemok so stánkom na predaj alebo prenájom, Martin

Reality Martin

Objekt pre obchod | 21 m²

Ponúkame na predaj alebo prenájom pozemok s výmerou 21 m², na ktorom sa nachádza stánok, situov

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Martin

150 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Buďte prvým nájomníkom v modernom 2-izbovom byte na ul. 1. mája

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 62 m²

Hľadáte nové, moderné nájomné bývanie v Liptovskom Mikuláši, v ktorom ešte nikto nebýval? Ponúk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom rodinného domu so záhradou – Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení majiteľa ponúka na dlhodobý prenájom priestranný rodinný dom na M

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Hrádok

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Garáž na predaj, Ľadoveň

Reality Martin

Garáž | 15.8 m²

Ponúkam na predaj garáž, ktorá sa nachádza na 1. poschodí v samostatnom objekte hromadných gará

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Martin

34,000 € 2152 €/m²

1-izbový byt v tehlovej novostavbe /32 m2/, Štiavnik, okr. Bytča

Reality Štiavnik

1 izbový byt | 32 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 1-izbový byt v tehlovej novostavbe /32 m2/ v obci Štiavnik

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Štiavnik

81,000 € 2531 €/m²

Obchodno - výrobné priestory na prenájom, Ľadoveň

Reality Martin

Priestor pre výrobu | 70 m²

Ponúkame na prenájom výrobno-obchodný priestor o výmere cca 70 m², situovaný v lokalite Ľadoveň

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Martin

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pozemok - Trvalý trávny porast, 7647 m2, Hámre - Horné Hámre, okres Žarnovica

Reality Horné Hámre

Lúka, pasienok | Hámre - Horné Hámre | 7,647 m²

Realitná kancelária Alpia Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok s plochou 7647 m2 v osobnom v

Publikované: 30.08.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

1.5 €/m2 2 €/m2

Rodinný dom /400 m2/, Kysucké Nové Mesto - Kysucký Lieskovec

Reality Kysucký Lieskovec

Rodinný dom | 400 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny rodinný dom s pozemkom / 400 m2 / v obci Kysucký Li

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kysucký Lieskovec

380,000 € 950 €/m²

Vkusný 3-izbový byt s vonkajším posedením, Belá - Dulice

Reality Belá-Dulice

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj vkusný 3-izbový byt o výmere 66 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej o

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Belá-Dulice

135,000 € 2045 €/m²

Slnečnný a priestranný 3-izbový byt na predaj, Jahodníky, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 70m² nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite Ja

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

137,000 € 1957 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 660 m2/, Jablonové okr. Bytča

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Jablonové okr. Bytča o rozlohe 660

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

Cena dohodou

2 - izbové byty ,,APARTMÁNY BOJNICE - APARTMÁNY POD ZÁMKOM"

Reality Bojnice

2 izbový byt | Bojnice | 46.7 m²

Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 2 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bojnice

Cena dohodou

2-izbový byt s balkónom a loggiou / 68 m2 / - Žilina ( Hliny V )

Reality Žilina

2 izbový byt | 67.5 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom a loggiou, /68 m2/ v Žil

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Žilina

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Vidiecky domček, chalupa, Seč, okres Prievidza

Reality Seč

Rodinný dom | 191 m²

Hľadáte útočisko v tichom prostredí prírody, no s dostupnosťou všetkých vymožeností? Ponúkame

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Seč

65,000 € 340 €/m²

Rodinný dom s pozemkom, / 781 m2 /, Žilina - Staré mesto

Reality Žilina

Rodinný dom | 781 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj dvojposchodový rodinný dom v lukratívnej časti Žilina-staréh

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žilina

573,000 € 734 €/m²

Hľadám Garsónku s balkónom v Žiline - Hliny

Reality Žilina

Garsónka | 23 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta čiastočne alebo úplne prerobenú garsónku s balkónom alebo loggio

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

115,000 € 5000 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23051)
Upresniť hľadanie