Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Búč

Reality Búč

Rodinný dom | 1,345 m²

Ideálna príležitosť pre veľkú rodinu alebo generačné spolubývanie! Ponúkame Vám na predaj výni

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Búč

54,000 € 40 €/m²

pozemok Malá Čierna

Reality Malá Čierna

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia vám ponúkajú slnkom zaliaty pozemok s výhľadom v Malej Čiernej – investícia aj re

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Malá Čierna

141,120 €

Garsónka na prenájom

Reality Alpia: Ponúkame Vám na PRENÁJOM Garsónku o výmere 28 m2 na 9. poschodí bytového domu s

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

393 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY REPREZENTATÍVNY DOM V POPRADE – IDEÁLNY PRE BIZNIS AJ LUXUSNÉ BÝVANIE

Reality Poprad

4 izbový byt | 155.9 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: EXKLUZÍVNY REPREZENTATÍVNY DOM V POPRADE – IDEÁLNY

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Poprad

1,490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívny rodinný dom na predaj, Karvaša a Bláhovca, Vrútky

Reality Vrútky

Rodinný dom | 1,500 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom vo Vrútkach, ktorý vás osloví už pri prvej návšteve – pokojná lo

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vrútky

385,000 € 257 €/m²

Záhradka v lokalite Mier pod letiskom - Spišská Nová Ves

ALPIA.SK Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Záhradku v lokalite Mier pod letiskom - Spišská Nová

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

28,000 €

Rekreačný pozemok s krásnym výhľadom/500 m2/ - Belá /Bránice

Reality Belá

Pozemok pre reklamu | 500 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačný pozemok o výmere 500 m2 v katastrálnom území Bel

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Belá

175 €/m2 175 €/m2

Na prenájom slnečný 1-izbový byt s balkónom v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom čerstvo zrekonštruovaný, kompletne zariadený 1-izbový byt na Dunajskom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Komárno

480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj útulný 3-izbový rodinný domček s priestrannou garážou v Komárne.

Reality Komárno

Rodinný dom | 521 m²

Hľadáte pokojné bývanie v meste s vlastným dvorom? Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom v ob

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komárno

145,000 € 278 €/m²

Exkluzívne u nás! Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v Marcelovej

Reality Marcelová

Rodinný dom | 2,000 m²

Radi by sme Vám predstavili jedinečnú ponuku na predaj priestranného rodinného domu v pôvodnom

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Marcelová

70,000 € 35 €/m²

Slnečný pozemok – Turčianske Jaseno (9 508 m2)

Reality Turčianske Jaseno

Lúka, pasienok | 0 m²

Na predaj: Slnečný pozemok – Turčianske Jaseno (9 508 m²) Ponúkame na predaj priestranný slneč

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Jaseno

Cena dohodou

Zrekonštruovaná garáž na ul. Odborárov v Komárne

Reality Komárno

Garáž | 19 m²

Ponúkame na predaj novozrekonštruovanú garáž na ul. v Komárne. Garáž s výmerou 19 m2 má vyspor

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

18,990 € 999 €/m²

Na predaj garáž na ulici Selyeho v Komárne

Reality Komárno

Garáž | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na ul. Selyeho v Komárne. Je v zachovalom pôvodnom stave bez zaved

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Komárno

11,900 € 661 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou – R. Jašíka, Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 149 m²

Reality Alpia vám ponúka na predaj veľmi pekný, moderne a kvalitne zariadený dvojpodlažný rodin

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prievidza

330,000 € 2215 €/m²

Moderný 2 izbový byt s predzáhradkou v novostavbe Danubia Residence Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | 49.1 m²

Hľadáte moderné, útulné a kompletne zariadené bývanie, kde spojíte výhody mestského života s po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

149,000 € 3035 €/m²

Garážové parkovacie miesto, Parkovací dom Zvolen-Západ

Reality Zvolen

Garáž | Tulská | 12.5 m²

Na predaj Vám ponúkame garážové parkovacie miesto, v parkovacom dome na sídlisku Zvolen - Západ

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

19,500 € 1560 €/m²

3- izbový byt STRED,2x loggia,mur. jadro,84,6 m2, VÝMENA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 84.6 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku STRED

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Na predaj 2-izbový apartmán v centre Donovál – apartmánový dom Horec

Reality Donovaly

Apartmán | 45.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v obľúbenom apartmánovom dome Horec priamo

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

150,500 € 3315 €/m²

Orná pôda na predaj Žakovce

Reality Žakovce

Orná pôda | 6,975 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Orná pôda na predaj Žakovce | Stabilná investícia

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

2,502.5 € 0 €/m²

Orná pôda na predaj Žakovce

Reality Žakovce

Orná pôda | 0 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

1,680 €

Vidiecky domček v tichom prostredí blízko Dunaja v Moči na predaj

Reality Moča

Rodinný dom | Moča | 1,093 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť útulný vidiecky domček v malebnej obci Moča, s

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Moča

103,900 € 95 €/m²

Na predaj: UNIKÁTNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA SEVERE MAĎARSKA, NEĎALEKO KOMÁROMU!

Reality Komárno

Obchodné priestory | Komárno | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečnú nehnuteľnosť s obrovským potenciálom, nachádzajúcu sa na sever

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Komárno

385,000 €

Tehlový rodinný dom so záhradou /891 m2/, Veľké Rovné

Reality Veľké Rovné

Rodinný dom | 891 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj priestranný tehlový rodinný dom s pozemkom / 891 m2 / v ob

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Rovné

99,000 € 111 €/m²

Pozemok na predaj, neďaleko diaľnice D1, Spišský Hrhov

Reality Spišský Hrhov

Komerčná zóna | 0 m²

Pozemok len 3km od diaľnice D1 Levoča - Prešov s rozlohou 70 000 m2 určených na priemyselnú výs

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Spišský Hrhov

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie