Prenájom garsónka ,Perecká ul., Levice , 24 m²

Reality Levice

Garsónka | 24 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na prenájom garsónku na Pereckej ulici v Leviciach.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Levice

350 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Jedinečná ponuka – komplex viničných pozemkov s domom, pivnicami a panoramatickými výhľadmi

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 6,821 m²

Patriot reality ponúka na predaj viničné pozemky nachádzajúce sa v pokojnej vinohradníckej obla

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

75,000 € 11 €/m²

Dvojpodlažný rodinný dom s pivnicou v blízkosti centra mesta Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 210 m²

PATRIOT reality vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s pivnicou, ktorý sa nachádza v b

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Levice

Cena dohodou

Priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, služby alebo aj sklad napr. pre e-shop

Reality Hontianska Vrbica

Obchodné priestory | 140 m²

PATRIOT reality ponúka na prenájom priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, alebo

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Hontianska Vrbica

400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Predaj rodinného domu v Leviciach, časť Kalinčiakovo.

Reality Levice

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária PATRIOT Reality Vám ponúka na predaj prízemný rodinný dom, ktorý sa nachádz

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Levice

219,000 € 1742 €/m²

exkluzívny rezidenčný komplex - 2- a 3-izbové apartmány a penthousy, pobrežie Costa del Sol, Španielsko

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Emerald Greens je exkluzívny rezidenčný komplex ponúkajúci štýlové 2- a 3-izbové apartmány a pe

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

415,000 € 4235 €/m²

Predaj 2 izbový byt , Nitra ,Párovce

Reality Nitra

2 izbový byt | Párovská | 57 m²

Ŕealitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Nitre na Párovsk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

175,000 € 3070 €/m²

Exkluzívny apartmán v meste Vistalmar Duquesa Norte

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Objavte svoju oázu na pobreží Costa del Sol v tomto svetlom 2-izbovom byte s 2 kúpeľňami vo vyh

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

209,000 € 2580 €/m²

Stavebný pozemok s projektovou dokumentáciou - Levice, časť Kalinčiakovo.

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 799 m²

PATRIOT Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Leviciach – mestská časť Kalinčiakovo. Poz

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Levice

74,000 € 93 €/m²

Predaj 2 izbový byt ,Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 48 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt vo Veľkom Krtíši n

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

60,000 € 1250 €/m²

Predám garáž aj s pozemkom – Kalná nad Hronom

Reality Kalná nad Hronom

Garáž | Červenej Armády | 19 m²

Predám garáž v radovej zástavbe v obci Kalná nad Hronom na ulici Červenej armády za bytovkou. G

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Kalná nad Hronom

10,000 € 526 €/m²

Na predaj: parkovacie státie v bytovom dome v Rači / Na Pasekách

Reality Bratislava-Rača

Iný priestor | Na pasekách | 22 m²

Predávame dve parkovacie miesta v bytovom dome na ulici Na Pasekách, číslo 23. Obe sú kryté, je

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

35,900 € 1632 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok 1212 m2 s poľnohospodárskym využitím

Reality Bratislava-Čunovo

Orná pôda | 1,212 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok s celkovou výmerou 1212 m², situovaný v extraviláne obce k.

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

15,500 € 13 €/m²

PREDAJ: 4-izbový rodinný dom, ul. Dlhá, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Dlhá | 108 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v tichej časti v stabilizovanom území v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stupava

389,900 € 3610 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt ul. Istrijská, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Istrijská | 35 m²

Ponúkame na predaj moderne a funkčne zrekonštruovaný byt o výmere 35 m², ktorý bol inteligentno

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

163,900 € 4683 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM, KANCELÁRSKY PRIESTOR, ROĽNÍCKA – VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Roľnícka | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom jedinečný kancelársky priestor nachádzajúci sa v nádhernom prostredí r

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

645 €/mesiac 645 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, dvojgeneračný rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Vysoká pri Morave

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Nová | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj 6 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v stabilizovanom území v príjemno

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

305,000 € 1649 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 5-izbový rodinný dom v obklopení prírody – uľ. Trebuľková, Záhorská Bystrica,

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Trebuľková | 200 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešenú novostavbu 5-izbového rodinného domu v stave holo

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

645,000 € 3225 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4-izbový mezonetový byt s veľkou terasou, ul. Cementárenská

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 135 m²

Ponúkame na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4-izbový mezonetový byt s veľkou ter

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

298,500 € 2211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3 izbový byt s loggiou, Školská ul., Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Školská | 72 m²

Základné informácie: Typ nehnuteľnosti: 3-izbový byt s loggiou. V prípade záujmu možnosť dok

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

179,900 € 2499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, garáž na Kukučínovej ul., Stupava

Reality Stupava

Garáž | Dlhá | 18.8 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcu sa na Kukučínovej ul. (križovatka Dlhej, Vajanského a

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Stupava

21,500 € 1144 €/m²

PREDAJ, 4i rodinný dom s garážou, ul. Jelšová, Zohor

Reality Zohor

Rodinný dom | Jelšová | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinný dom s garážou typu bungalov v príjemnom t

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zohor

339,000 € 2260 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, POZEMOK 833 m2, MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pri tureckom kopci | 833 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo výbornej lokalite v obci Most pri Bratislave na ul.

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

190,000 € 228 €/m²

Podiely na pozemkoch v Starej Turej

Reality Stará Turá

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 2,381.5 m²

Ponúkame vám možnosť investovať do pozemkov v pokojnej lokalite na okraji Starej Turej, s dobrý

Publikované: 05.07.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

15,900 € 7 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie