Častá - Píla - Rodinný dom s vnút. bazénom a dvojgarážou

Reality Častá

Rodinný dom | Píla - Rázcestie | 200 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj skolaudovaný rodinný dom v obci Pí

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Častá

488,000 € 2440 €/m²

LEVEL REAL - Dopredaj posledných bytov v projekte Cisárky

Reality Sereď

3 izbový byt | Hornočepeňská | 86.69 m²

LEVEL REAL ako exkluzívny predajca projektu Cisárky ponúka na predaj 3-izbový byt na periférii

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

LEVELREAL | Na predaj 2-izbový byt na Čermáni / Novostavba

Reality Nitra

2 izbový byt | Tehelná | 46 m²

Ako exkluzívny predajca, ponúkame na predaj novostavbu 2-izbového bytu na Čermáni na Tehelnej u

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,990 € 3261 €/m²

LEVELREAL | Na predaj 3-izbový byt na Čermáni / Novostavba

Reality Nitra

3 izbový byt | Tehelná | 68 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu na Čermáni na Teh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2647 €/m²

Ivanka pri Dunaji - 15arový pozemok so Stavebkom

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok SPOLU S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM ROZHODNUT

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Ovocný sad - Morava - 28 236m2

Reality Jarohněvice

Ovocný sad | Česká republika | Jarohněvice |

Ponúkame vám na predaj ovocný sad v Kroměřížskom okrese, v dedine Jarohněvice s vodnou plochou

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Jarohněvice

Info v RK

LEVELREAL | OC ISLAND - Na prenájom kancelárske priestory

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Mikovíniho | 180 m²

LEVEL REAL ponúka na prenájom kancelárske priestory v novovzniknutom OC ISLAND na sídlisku Linč

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

13 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

LEVELREAL | Na prenájom kancelársky priestor v OC ISLAND

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Mikovíniho | 70 m²

LEVELREAL ponúka na prenájom kancelársky priestor v OC ISLAND na sídlisku Linčianska o výmere 2

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

11 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Ivanka Pri Dunaji - 900m2 SP s platným stavebným povolením

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 900 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

OC ISLAND: Kaderníctvo na prenájom

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Zelenečská ulica | 52 m²

Levelreal ponúka na prenájom priestor pre kaderníctvo. Predmetný priestor sa nachádza v OC Isla

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Dizajnový klimatizovaný 2kk byt + uzavretá garáž, novostavba, začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 58 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v novostavbe na Bosákovej ulici, situovaný n

Publikované: 13.07.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ako v rodinnom dome - nadštandardný byt so záhradkou, klímou a 2 parkovacími miestami - Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Obilná | 82 m²

Ponúkame na prenájom moderný a priestranný byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytmi v obci R

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj exkluzívna usadlosť s nekonečnými možnosťami využitia!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nevyplnená | 659 m²

Snívate o jedinečnej nehnuteľnosti, ktorá spája luxusné bývanie, rekreačnú atmosféru a komerčn

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

1,100,000 € 1669 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Výrobný a skladový objekt

Reality Myjava

Výrobný objekt | 16,267 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj výrobno-skladový objekt v Myjave, situo

Publikované: 06.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Myjava

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Kunovská | 99 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový byt v prevedení ŠTANDARD v projekte

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

452,410 € 3624 €/m²

UNIKÁTNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – POZEMKY NA PREDAJ PRI JAZERE DUCHONKA

Reality Prašice

Komerčná zóna | Nevyplnená | 36,846 m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ FUNKČNÉHO REKREAČNÉHO AREÁLU S POTVRDENÝM GEOTERMÁLNYM POTENCIÁLOM Typ nehn

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prašice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

BESTSELLER - Slnečný pozemok 1561 m2 s rodinným domom 143m2, Modra Harmónia, blízko centra a MHD

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 1,562 m²

BESTSELLER - ponúka na predaj RD, so zastavanou plochou 143m2 s veľkorysým slnečným pozemkom, s

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Modra

398,000 € 255 €/m²

BESTSELLER - Slnečný pozemok 5784m2, Dúbravka, Agátová ul., oproti areálu Technické sklo

Reality Bratislava-Dúbravka

Orná pôda | Agátová | 5,784 m²

BESTSELLER - Ponúkame na predaj, v exkluzívnom zastúpení, pozemok s výmerou 5784m2, v katastrál

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

80 €/m2 80 €/m2

BESTSELLER - Prémiový 6izb. RD, blízko Hradu, ÚP 297m2, 2x garáž, terasa, loggia, pozemok 347m2, Staré Mesto, BA I., Lichardova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Lichardova | 297 m²

BESTSELLER RK ponúka na predaj nadčasový 6izb. RD, s ÚP 297m2, s pozemkom 347m2 a zastavanou pl

Publikované: 01.07.2023 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

BESTSELLER - Nadštandardný 5izb. RD, dvojpodlažný, 360m2, pozemok 1379m2, s výhľadom na Hrad Devín

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Spätná cesta | 360 m²

BESTSELLER RK - ponúka na predaj nadštandardný 5 izb. RD / dvojpodlažný, s jedinečnými výhľadmi

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

BESTSELLER - AB s výrobnou halou 2465m2, pozemok 9807m2 Budmerice, Biely Vŕšok

Reality Budmerice

Výrobný objekt | Biely vŕšok | 2,465 m²

BESTSELLER RK ponúka v exkluzívnom zastúpení, na predaj administratívnu budovu a s výrobnou hal

Publikované: 19.07.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Objekty na predaj Budmerice

Cena dohodou

BESTSELLER – Novostavba 114m2, skolaudovaný 4izb. byt / RD, 3 park. miesta, terasa s predzáhradkou, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

4 izbový byt | Športová | 82 m²

BESTSELLER RK ponúka na predaj, v exkluzívnom zastúpení, nový, skolaudovaný 4izb. byt / RD, v s

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

296,000 € 3610 €/m²

PREDAJ rodinný dom Banská Bystrica - Senica, pozemok 1640 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Senická cesta | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Banskej Bystrici, časť Senica, ktorý sa nachádza na pozemku o

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

250,000 € 1250 €/m²

Prenájom - obchodný priestor 110 m2, Uhlisko, Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 110 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na komerčné účely o celkovej výmere 110 m2, Banská Bystr

Publikované: 22.12.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie