Tri staršie rodinné domy v tichej časti obce Pobedim

Reality Pobedim

Rodinný dom | Pobedim | 236 m²

Tri staršie rodinné domy v tichej časti obce Pobedim Ponúkame Vám na predaj súbor troch rodinn

Publikované: 20.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pobedim

144,900 € 614 €/m²

SRG | Nikdy nestíhate bus / vlak? Problém vyriešený | Ľ. Štúra

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Ľ. Štúra | 36 m²

Bývajte ani nie minútu od stanice v útulnom a pekne prerobenom 1-izb. byte so zariadením a aj s

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Hľadáme nové prevádzky, ktoré rozhýbu Prúdy!

Reality Trnava

Obchodné priestory | Včelárska ulica | 200 m²

Máte skvelý nápad, značku alebo gastro, ktoré si zaslúži viac než len nenápadnú adresu? V III.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

Info v RK

Očarujúci rodinný dom v nádhernom prostredí horskej dedinky Kordíky - NA PREDAJ

Reality Kordíky

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení vlastníka ponúka na predaj krásny rodinný dom posta

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Kordíky

720,000 € 3600 €/m²

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 1 izb. byt s balkónom

Reality Trnava

1 izbový byt | Včelárska ulica | 32.55 m²

Prúdy Trnava je nadštandardné bývanie na skok od centra - už aj s podlahovým kúrením v štandard

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

145,900 € 4482 €/m²

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 2 izb. byt s loggiou

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska ulica | 51.16 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3712 €/m²

PRÚDY TRNAVA III. etapa - 3 izb. byt s loggiou

Reality Trnava

3 izbový byt | Včelárska ulica | 69.7 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

234,900 € 3370 €/m²

Záhradná chatka v TOP stave, Slovenská Ľupča - NA PREDAJ

Reality Slovenská Ľupča

Záhradná chatka | Peniažky | 50 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení majiteľov ponúka na predaj záhradnú chatu v katastr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Slovenská Ľupča

59,500 € 1190 €/m²

Na predaj veľkometrážny 3-izbový apartmán s krbom, Tatranská Lomnica - Apartmánový dom Wili (3D-prehliadka).

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 112 m²

Ponúkam na predaj kompletne zariadený veľkometrážny 3-izbový apartmán, nachádzajúci sa v TOP Lo

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

334,500 € 2987 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt Námestie L. Svobodu - NA PRENÁJOM

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie Ludvika Svobodu | 55 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. ponúka na prenájom 2-izbový byt, v 4 podlažnom bytovom dome na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj moderné kancelárske priestory v Starej Ľubovni (od 20m2).

Reality Stará Ľubovňa

Kancelárie, administratívne priestory | Popradská | 19.27 m²

Ponúkam na predaj nové, moderné kancelárske priestory v Starej Ľubovni. Ide o lokalitu na ul. P

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Priestory na predaj Stará Ľubovňa

31,988 € 1660 €/m²

Obchodno-administratívny priestor na prenájom - KAPITULSKÁ ul.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 50 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. ponúka na prenájom obchodno-administratívny priestor v historic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom obchodného priestoru 130 m2, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Hattalova | 130 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelársky priestor o výmere 130,1 m2 na prízemí polyfunkčnej bu

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rekreačná chata v nádhernej lokalite Bienskej doliny - NA PREDAJ

Reality Kováčová

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Kováčová

88,000 € 1467 €/m²

Na predaj obchodný priestor, 77,6 m2, Staré Mesto - pešia zóna.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | 77.59 m²

Ponúkame NA PREDAJ exkluzívny obchodný nebytový priestor v srdci historického centra Bratislavy

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 5142 €/m²

Veľkorysý pozemok pre rodinný dom 1,4 ha - Dolná Mičiná

Reality Dolná Mičiná

Pozemok pre rodinné domy | Riadková | 14,017 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o celkovej výmere

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 26.09.2025
Pozemky na predaj Dolná Mičiná

25 €/m2 25 €/m2

Predaj staršieho rodinného domu s veľkým pozemkom na Kolibe.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom - výnimočnú nehnuteľnosť s neobmedzenými možnosťami v tic

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

785,000 € 3925 €/m²

Autentická drevenica vo vynikajúcom stave - DRÁBSKO

Reality Drábsko

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj rekreačnú cha

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Drábsko

79,500 € 994 €/m²

VÝNIMOČNÁ REZIDENCIA S WELLNESS, PANORAMATICKÝMI TERASAMI A VEĽKOLEPOU ZÁHRADOU

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Abovská | 345 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Košice-Barca

595,000 € 1725 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Lukratívny stavebný pozemok pri Komárne

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,550 m²

Na predaj - Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v Komárne časť Hadovce v novej loka

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

50 €/m2 50 €/m2

3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, BUKOVECKÁ, KOŠICE-NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Bukovecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Nad jazerom, na Bukoveckej ul

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

189,000 € 2779 €/m²

Novinka
Novinka

pokojná časť: RD + menší RD prístavba: poz. 646 m2, ul. Národná, Modra - KRÁĽOVÁ, 280,-/m2 (celkom - 180 880,-€)

Reality Modra

Rodinný dom | Národná | 150 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj starší, prízemný a čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový rodin

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

180,880 € 1206 €/m²

Záhrada s murovanou chatou | pozemok 465 m2 | Košice – SEVER, časť Bankov

Reality Košice-Sever

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 16 m²

Ponúkame na predaj udržiavanú murovanú chatu so záhradou o výmere cca 465 m² v tichej a vyhľadá

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

54,000 € 3375 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM: 2-izb. PRI CENTRE | Južná trieda 22 | zariadený | Loggia | rekonštruovaný

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná Trieda | 51 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný, čistý, čiastočne rekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na u

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Upresniť hľadanie