Štýlové apartmány a penthousy v Estepone, Španielsko

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Acqua Gardens je moderný rezidenčný komplex nachádzajúci sa na vyhľadávanej ulici New Golden Mi

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

443,800 € 4575 €/m²

Stavebný pozemok v intraviláne Levíc – ideálne miesto pre váš nový domov

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 945 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 945 m², nachádzajúci

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Levice

120 €/m2 120 €/m2

Vinica s chatkou na predaj v lokalite Staré Levice – Vápnik (Šiklóš)

Reality Levice

Vinica, chmelnica | 1,582 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1582 m², z čoho časť je vedená ako vinica a časť ako záhrad

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Levice

43,000 € 27 €/m²

Výrazná zľava !!Predaj Rodinný dom Kleňany , okr. Veľký Krtíš , 491 m²

Reality Kleňany

Rodinný dom | 90 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Kleňany , okres Veľký K

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kleňany

35,000 389 /m²

Prenájom 3 izbový byt , Levice centrum

Reality Levice

3 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na prenájom 3 izbový byt na Jilemnického ulici v Lev

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Levice

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ POZEMKOV, PROJEKT KÚRIA II. – ŠAĽA-VEČA

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | 593 m²

Kúriia II -→ je nový projekt, ktorý ponúka kvalitné a moderné bývanie v okrajovej časti mesta s

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

210 €/m2 210 €/m2

Predaj rodinný dom , chata , Ostrý Grúň , okr. Žarnovica

Reality Ostrý Grúň

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj nehnuteľnosť v obci Ostrý Grúň

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ostrý Grúň

135,000 € 900 €/m²

Pozemok s výnimočnou polohou a s krásnymi výhľadmi na mesto Levice

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 704 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj pozemok s výnimočnou polohou, v pokojnom prostredí a s krá

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Levice

Cena dohodou

Jedinečná ponuka: viničný dom s modernou pivnicou a rozľahlou vinicou v Hronskom Beňadiku.

Reality Hronský Beňadik

Vinica, chmelnica | 6,814 m²

PATRIOT Reality ponúka na predaj viničný dom s viničom – Hronský Beňadik Hľadáte pokojné miest

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hronský Beňadik

159,430 € 23 €/m²

Predaj administratívnej budovy v meste Levice.

Reality Levice

Administratívny objekt | 233 m²

RK PATRIOT Reality ponúka na predaj administratívnu budovu v meste Levice, ktorá predstavuje v

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Levice

515,000 € 2210 €/m²

Stará mliekareň pod nadjazdom v Leviciach – predaj aj po častiach

Reality Levice

Komerčná zóna | 3,456 m²

PATRIOT Reality ponúka na predaj rozsiahly výrobný a skladový areál s obytnými priestormi v šir

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Levice

750,000 € 217 €/m²

Predaj pozemku , časť Staré Levice , 4519 m² , Levice

Reality Levice

Rekreačný pozemok | 4,519 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj pozemok s rozlohou 4519 m² , v

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Levice

Cena dohodou

Predaj pozemok , Strážny vrch , Levice , 3529 m²

Reality Levice

Rekreačný pozemok | 3,529 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 pozemky v lokalite Strážny vr

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Levice

Cena dohodou

Kancelárske a administratívne priestory na prenájom v Leviciach – rôzne možnosti využitia

Reality Levice

Administratívny objekt | Kpt. J. Nálepku | 154 m²

PATRIOT Reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove súkromnej sp

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Levice

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj rodinný dom Levice Horša

Reality Levice

Rodinný dom | Horša | 290 m²

Mám pre vás nehnuteľnosť,v ktorej môžete bývať hneď a až následne si pripraviť financovanie jej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Levice

330,000 € 1138 €/m²

Dom Prenájom Levice -Horša

Reality Levice

Rodinný dom | Horša | 290 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Levice

1,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Bliss Homes – Bývajte medzi morom a horami v Casares, Malaga Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Bliss Homes – Bývajte medzi morom a horami v Casares Casares je často považovaný za jedno z naj

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

321,000 € 3567 €/m²

Vidiecky dom vhodný aj ako chalupa na predaj – Levice, Čankov

Reality Levice

Vidiecky dom | 0 m²

Realitná kancelária PATRIOT Reality ponúka na predaj vidiecky rodinný dom nachádzajúci sa v pok

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Levice

85,000 €

Moderný 3-izbový byt vo vyhľadávanej štvrti Jardines del Mar, Marbella

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Zrekonštruovaný a moderný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej štvrti Jardines del Mar,

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

269,000 € 3280 €/m²

Predaj pozemok . Podhorany , časť Mechenice , 1413 m²

Reality Podhorany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,413 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj pozemok v obci Podhorany , kata

Publikované: 03.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

115 €/m2 115 €/m2

Prenájom 2 izbový byt , Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | S. H. Vajanského | 62 m²

Realitná kancelária Patriot reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový byt v Banskej Št

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Štiavnica

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom garsónka ,Perecká ul., Levice , 24 m²

Reality Levice

Garsónka | 24 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na prenájom garsónku na Pereckej ulici v Leviciach.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Levice

350 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj polyfunkčná budova v plnej prevádzke na pešej zóne v Leviciach

Reality Levice

Polyfunkčný objekt | 1 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu, ktorá sa nachádza na pešej zóne v cent

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Objekty na predaj Levice

430,000 € 430000 €/m²

Zabehnutá pálenica s výbornou históriou a s oceneniami v rámci SR

Reality Želiezovce

Výrobný objekt | 90 m²

PATRIOT reality vám ponúka na predaj zabehnutú pálenicu v tichej časti mesta Želiezovce. Moment

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Objekty na predaj Želiezovce

145,000 € 1611 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie