„NOVÝ MILOSLAVOV" PREDAJ SPUSTENÝ!!!

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 109 m²

Spoločnosť NUTUM Vám predstavuje exkluzívny projekt „NOVÝ MILOSLAVOV"! Ide o výstavbu 13 rodin

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

349,900 € 3210 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt na Valovej ulici - bývajte pri mestskom parku

Reality Piešťany

3 izbový byt | Valová | 61.23 m²

Miesto, kde sa býva pokojne – a žije naplno.. To je Valová ulica v Piešťanoch. Ranná káva v pa

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

149,900 € 2448 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

! UTOLSÓ ÉPITÉSI TELKEK ! - A TULAJDONOSTÓL ALBÁR !

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²

Utolsó telkek házépitésére Albáron!!! www.slnieckodolnybar.sk TELEK: - 563 m2 - az UPI szerint

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

56,000 € 99 €/m²

Výnimočný obchodný priestor na predaj v centre Piešťan, Štefánikova ulica

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Štefánikova | 300.4 m²

Ponúkame na predaj výnimočný obchodný priestor na Štefánikovej ulici v Piešťanoch, ktorý je ide

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

449,900 € 1498 €/m²

NUTUM | Moderné 4-izbové rodinné bungalovy KOMPLET V ŠTANDARDE

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²

Ponúkame Vám 2 typy priestranného 4 izbového rodinného domu v skvelej lokalite v obci Dolný Bar

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolný Bar

185,000 € 2256 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom v centre Piešťan s tromi bytovými jednotkami na predaj

Reality Piešťany

Rodinný dom | Vajanského | 418 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v srdci Piešťan na Vajanského ulici. Táto nehnuteľno

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Piešťany

Cena dohodou

Rodinný dom v Ratnovciach na rekonštrukciu, 413 m² pozemok

Reality Ratnovce

Rodinný dom | Ratnovce | 125 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pokojnej časti obce Ratnovce, ideálny pre tých, ktorí h

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

69,900 € 559 €/m²

Moderný 2izb. APARTMÁN s výhľadom na Sĺňavu, wellnessom a parkovaním

Reality Banka

2 izbový byt | Odborárska | 53.84 m²

NOVÉ BÝVANIE - Bývajte štýlovo a moderne v novostavbe s bazénom a wellness, s parkovaním v gará

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banka

209,900 € 3899 €/m²

Nadštandardný 2-izbový byt s terasou v tichej lokalite Piešťan

Reality Piešťany

2 izbový byt | M. Waltariho | 61.12 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt s terasou v tichej a vyhľadávanej lokalite Piešťa

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičná príležitosť: Moderná budova na bytový projekt v Piešťanoch

Reality Piešťany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Teplická | 1,049 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť pre investíciu v srdci Piešťan. Táto moderná, 4-podlažn

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

1,600,000 € 1525 €/m²

Útulná garsónka v centre Piešťan na prenájom

Reality Piešťany

Garsónka | Teplická | 20 m²

Hľadáte útulné bývanie v srdci Piešťan? Máme pre vás ideálnu ponuku! Ponúkame na prenájom menši

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

450 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

APARTIM s.r.o. prenajme pekný, zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt s balkónom na ulici A.Mráza v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Andreja Mráza | 38 m²

APARTIM s.r.o. prenajme pekný, zrekonštruovaný a zariadený 1 izbový byt s balkónom na ulici A.M

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ APARTMÁN POD HRADOM S VÝHľADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 91 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 2-izbový byt na Zámockej ulici, pria

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 4275 €/m²

Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 41.17 m²

Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni. Má rozlohu 41,17 m2 a nachádza

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

95,000 € 2308 €/m²

4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V KOMORNOU PROJEKTE V DOWNTOWNE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka5 na predaj dizajnový 4-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

APARTMÁN - Komplet na mieru moderne zariadený s terasou v Hrabove

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská | 63 m²

APARTMÁN - Komplet na mieru moderne zariadený s terasou v Hrabove Predstavujeme vám jedinečnú

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

219,900 € 3490 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výborná cena !!! Apartim sro predá zaujímavý obchodný nebytový priestor v komplexe Dolce Vita na Vrakunskej ulici.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Vrakunská | 94.3 m²

Apartim sro predá zaujímavý obchodný nebytový priestor so všestranným využitím v komplexe Dolce

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

260,000 € 2757 €/m²

PRENÁJOM - GASTRO komplet vybavená GASTRO prevádzka vo Vrbovom

Reality Vrbové

Reštaurácia | Námestie slobody | 197 m²

PRENÁJOM - GASTRO komplet vybavená GASTRO prevádzka vo Vrbovom Hľadáte vhodný priestor pre svo

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Vrbové

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

ABSOLUTIO Office Piešťany komerčná nehnuteľnosť v centre Piešťan

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Teplická | 1,938.15 m²

ABSOLUTIO Office Piešťany - komerčná nehnuteľnosť v centre mesta Absolutio Office Piešťany je

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

1,600,000 € 826 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelársko-obchodný priestor (kancelária / terapie) na spolunájom – Ružinov, Exnárova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Exnárova | 20 m²

Ponúkam na spolunájom menší kancelársko-obchodný priestor v Ružinove na Exnárovej ulici. Pries

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom: Priestranný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt 70m² – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 70 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 70m² (plus pivnica

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vaše Nové Obchodné priestory na dobrej adrese v Piešťanoch

Reality Piešťany

Obchodné priestory | K lodenici | 145.68 m²

Vaše Nové Obchodné priestory na dobrej adrese v Piešťanoch Hľadáte sídlo pre Vaše podnikanie..

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA Slnečný pozemok s majestátnym výhľadom - investícia

Reality Ratnovce

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 9,927 m²

Slnečný pozemok s majestátnym výhľadom - sad, vinohrad, investícia Ponúkame Vám na predaj slne

Publikované: 19.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

8 €/m2 8 €/m2

Video prehliadka