Rodinný dom Divín, Ružiná - pokoj, súkromie a voda na dosah

Reality Divín

Rodinný dom | 150 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom v obci Divín, okres Lučenec, situo

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Divín

149,900 € 999 €/m²

Pozemok s možnosťou výstavby

Reality Machulince

Záhrada | 577 m²

Hľadáte miesto pre svoj vysnívaný domov? Tento svahovitý stavebný pozemok ponúka pokojné prostr

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Machulince

50,000 € 87 €/m²

Predaj veľkometrážny 3 izbový byt s dvoma balkónmi Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Uzlovská | 83 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s výmerou 83 m² v obľúbenej lokalite Martin

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 1927 €/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt na predaj novostavba Martin - Bystrička

Reality Martin

2 izbový byt | Na Bystričku | 76.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt v novom projekte v Martine obec Bystrička. Tento projekt j

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

243,500 € 3187 €/m²

Novinka
Novinka

KANCELÁRSKY PRIESTOR 24m2 BENCÚROVA ULICA, STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Bencúrova | 24 m²

Na prenájom Vám ponúkame kancelársky priestor 24m2 na ulici Bencúrova v lokalite Staré mesto. P

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

291 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom 4+1, 160m², Višňove - Žilina, pozemok 354m²

Reality Višňové

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame výhradne na predaj rodinný dom 4+1 v obci Višňové pri Žiline. Poschodový podpivničený

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Višňové

239,500 € 1497 €/m²

Rodinný dom 4+KK, Žilina – Rosina , 198m², pozemok 757m² ( dvoj garáž/zimná záhrada)

Reality Rosina

Rodinný dom | Nezadaná | 198 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v mestskej

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Rosina

475,000 € 2399 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 623 m² - Mojšová Lúčka (17m x 39m)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Mojšova Lúčka | 623 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 623 m² (približne 17 m x 39

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

240 €/m2 240 €/m2

PRENÁJOM BYTU 2+kk, Bytča, 64m², ul. Sakalová, Parkovanie

Reality Bytča

2 izbový byt | Sidónie Sakalovej | 75 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a slnečný byt typu 2+kk s balkónom v novostavbe na ulici Sakal

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na prenájom Bytča

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok 2640 m² - Lietavská Lúčka (cca 80m x 33m)

Reality Lietavská Lúčka

Priemyselná zóna | Na Vápenicu | 2,640 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok o výmere 2640m² (80m x 33m), ktorý sa

Publikované: 14.04.2024 Aktualizované: 24.07.2024
Pozemky na predaj Lietavská Lúčka

Cena dohodou

Prenájom kancelárskych priestorov 32m², Žilina - Širšie centrum, ul.Bratislavská

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 32 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v širšom centre Žiliny, na ulici Bratisl

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Priestory na prenájom Žilina

224 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom skladových, výrobných priestorov 490m², Žilina - Širšie centrum, ul. Bratislavská

Reality Žilina

Výrobný objekt | Bratislavská | 490 m²

Mamud reality ponúka na prenájom skladové, výrobné priestory v širšom centre Žiliny, na ulici B

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Objekty na prenájom Žilina

2,205 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskeho priestoru 41,41m², Žilina - Centrum J.M. Geromettu

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | J. M. Geromettu | 41.41 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 32,41m² na ulici J.M. Geromettu,

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Priestory na prenájom Žilina

455 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Slnečný stavebný pozemok 1409 m² - Bitarová (cca 23m x 59m)

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,409 m²

Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť získať stavebný pozemok s rozlohou 1409 m² (približne 23 m

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Bitarová

Cena dohodou

Rodinný dom 4+1, Mojšova Lúčka , 195m², pozemok 824 m², Garáž

Reality Žilina

Rodinný dom | Lieňová | 195 m²

Mamud reality ponúka na predaj rodinný domu 4+KK v Mojšovej Lúčke, len 6 km od Žiliny! Tento pr

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Žilina

316,000 € 1621 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 1195 m² - Horný Vadičov (25mx46m)

Reality Horný Vadičov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,195 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1195m² (25m x 46m), k

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 04.07.2024
Pozemky na predaj Horný Vadičov

45,500 € 38 €/m²

Prenájom kancelárskeho priestoru 24m², Žilina - Centrum J.M. Geromettu

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | J. M. Geromettu | 23.5 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 24m² na ulici J.M. Geromettu, v

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Žilina

360 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom výrobných a administratívnych priestorov 1800m² - Žilina areál Slovena , Parkovanie

Reality Žilina

Výrobný objekt | Kysucká | 1,800 m²

Mamud Reality exkluzívne ponúka na prenájom rozsiahle skladové, výrobné a administratívne pries

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Objekty na prenájom Žilina

8,100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Parkovacie státie, pozemok 14m² - Závodie . (cca 3m x 5m)

Reality Žilina

Garáž | Essenská | 14 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj parkovacie státie na ul. Essenská. Pozemok o výmere 14m

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Objekty na predaj Žilina

14,900 € 1064 €/m²

Mezonetový byt 4+1, Žilina-širšie centrum, 134m², ul. Hollého

Reality Žilina

Mezonet | Hollého | 134 m²

Mamud reality ponúka na predaj veľkorysý mezonetový byt v nadstavbe z roku 2000. Byt 3+1 o celk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 1567 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov 35m², Žilina - Širšie centrum

Reality Žilina

Administratívny objekt | Jánošíkova | 35 m²

Mamud reality ponúka na prenájom kancelársky priestor vhodný obchodu a službám v širšom centre

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na podnájom Žilina

425 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj Jazernica, vhodný pre rodinné domy

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 25,000 m²

Ponúkam Vám pozemok na predaj v obci Jazernica, okres Turčianske Teplice, pozemok je rovinatý,

Publikované: 20.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

REZERVOVANÉ 2 izbový byt na prenájom Vrútky, balkón

Reality Martin

2 izbový byt | 37 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt na prenájom Vrútky Centrum, obytná plocha je

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

335 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj v Martine

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Hrdinov SNP | 4,377 m²

Ponúkame na predaj jedinečný pozemok v atraktívnej lokalite Martin Stráne na ulici Hrdinov SNP.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Martin

219 €/m2 219 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie