Čiastočne rekonštruovaný 3-izb byt v tichej lokalite Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 0 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný 3-izb byt v tic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

Stavebný pozemok na predaj, Veľká Čierna

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom / 1003m2 / v obci Veľká Č

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

49,147 €

2-izbový byt TRENČÍN - Halalovka, klíma,parkovacie miesto

Reality Trenčín

2 izbový byt | 60 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v modernej bytovke s parkovacím miestom.Je n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

154,900 € 2582 €/m²

Znížená cena! Na predaj podnikateľský objekt v Trávniku, okres Komárno

Reality Trávnik

Obchodné priestory | 13,828 m²

Máte záujem o jedinečnú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj rozsiahly priemyselný areál

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Trávnik

330,000 € 24 €/m²

Na predaj LUKRATÍVNÝ STAVEBNÝ POZEMOK KOMÁRNO - Hadovce

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v Komárne časť Hadovce. Plocha pozemku má výmeru 1 600 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

139,800 €

Na predaj skladové priestory s predajňou v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - trojposchodovú budovu v Hurbanove, ideáln

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

305,000 € 307 €/m²

Na predaj obchodné priestory v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - obchodné priestory v Hurbanove Nehnuteľn

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

123,000 € 124 €/m²

Bývanie v centre Martina, 1-izbový byt na prenájom

Reality Martin

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 3. v zateplenom byt

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kozmetický/masérsky salón na postúpenie nájmu, Hrobákova, Petržalka - Háje, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | 39 m²

Ponúkame na postúpenie nájmu pekný priestor pre manikérku, kozmetičku, alebo masérku. Priestor

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

250 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Kúsok od univerzity 2-izbový byt na prenájom, Centrum, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite centrum mesta. Len n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pozemok pre polyfunkciu a bývanie v Prievidzi, 811,75 m2

Reality Prievidza

Komerčná zóna | 811 m²

Exkluzívny pozemok vhodný na výstavbu – bez potreby veľkých investícií - Pozemok pre polyfunkci

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

225,000 € 277 €/m²

Pozemok pre polyfunkciu a bývanie v Prievidzi, 811,75 m2

Reality Prievidza

Komerčná zóna | 811 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

222,900 € 275 €/m²

2-izbový byt na predaj, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 60.4 m²

Zariadený 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry Reality Alpia

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

249,000 € 4123 €/m²

Chata pri vode a v lese, Tomky na Záhorí

Reality Borský Svätý Jur

Chalupa, rekreačný domček | 108 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj krásnu veľkú chatu v rekreačnej oblasti Tomky pri Borskom Svätom

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Borský Svätý Jur

220,000 € 2037 €/m²

Rodinný dom /400 m2/, Kysucké Nové Mesto - Kysucký Lieskovec

Reality Kysucký Lieskovec

Rodinný dom | 400 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny rodinný dom s pozemkom / 400 m2 / v obci Kysucký Li

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kysucký Lieskovec

380,000 € 950 €/m²

Rodinný dom s pozemkom, / 781 m2 /, Žilina - Staré mesto

Reality Žilina

Rodinný dom | 781 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj dvojposchodový rodinný dom v lukratívnej časti Žilina-staréh

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žilina

573,000 € 734 €/m²

Novostavba rodinného domu /240 m2/, Višňové - Žilina

Reality Višňové

Rodinný dom | 240 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj tehlovú novostavbu RD so záhradkou /240 m2/ vo Višňovom pr

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Višňové

339,900 € 1416 €/m²

Hľadám Garsónku s balkónom v Žiline - Hliny

Reality Žilina

Garsónka | 23 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta čiastočne alebo úplne prerobenú garsónku s balkónom alebo loggio

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

115,000 € 5000 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 660 m2/, Jablonové okr. Bytča

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Jablonové okr. Bytča o rozlohe 660

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

Cena dohodou

Pozemok na predaj, Jarovce, Bratislava V (7000 m2)

Reality Bratislava-Jarovce

Orná pôda | 7,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Jarovce o výmere 7000 m2. Momentál

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

70,000 € 10 €/m²

Pozemok na predaj, obec Vlašky v blízkosti nádrže Bešeňová

Reality Vlachy

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám v exkluzívnom zastúpení, ponúka pozemok vhodný na výstavbu menšieho rodinného

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vlachy

57,000 €

Rodinný dom na predaj, Sučany

Reality Sučany

Rodinný dom | 792 m²

Rodinný dom s garážou a veľkým pozemkom v Sučanoch Ponúkame na predaj prakticky riešený 3-izbo

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sučany

193,000 € 244 €/m²

3 izbový byt v projekte Stará Husitská - Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 61.5 m²

Hľadáte vlastné bývanie alebo zaujímavú investičnú príležitosť? Reality Alpia v spolupráci s i

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

129,500 € 2106 €/m²

2-izbový byt s balkónom a loggiou / 68 m2 / - Žilina ( Hliny V )

Reality Žilina

2 izbový byt | 67.5 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom a loggiou, /68 m2/ v Žil

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie