1-izbový byt v tehlovej novostavbe /32 m2/, Štiavnik, okr. Bytča

Reality Štiavnik

1 izbový byt | 32 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 1-izbový byt v tehlovej novostavbe /32 m2/ v obci Štiavnik

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Štiavnik

81,000 € 2531 €/m²

Drevenica so záhradou,/1225m2/, Terchová - Žilina

Reality Terchová

Chalupa, rekreačný domček | 1,225 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj drevenicu so záhradou,/1225m2/, Terchová - Žilina. K dispozí

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Terchová

99,000 € 81 €/m²

Hľadám Garsónku s balkónom v Žiline - Hliny

Reality Žilina

Garsónka | 23 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta čiastočne alebo úplne prerobenú garsónku s balkónom alebo loggio

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

115,000 € 5000 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom / 660 m2/, Jablonové okr. Bytča

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Jablonové okr. Bytča o rozlohe 660

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

Cena dohodou

Chata pri vode a v lese, Tomky na Záhorí

Reality Borský Svätý Jur

Chalupa, rekreačný domček | 108 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj krásnu veľkú chatu v rekreačnej oblasti Tomky pri Borskom Svätom

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Borský Svätý Jur

220,000 € 2037 €/m²

Rodinný dom s pozemkom, / 781 m2 /, Žilina - Staré mesto

Reality Žilina

Rodinný dom | 781 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj dvojposchodový rodinný dom v lukratívnej časti Žilina-staréh

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žilina

573,000 € 734 €/m²

2-izbový byt s balkónom a loggiou / 68 m2 / - Žilina ( Hliny V )

Reality Žilina

2 izbový byt | 67.5 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom a loggiou, /68 m2/ v Žil

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Vidiecky domček v tichom prostredí blízko Dunaja v Moči na predaj

Reality Moča

Rodinný dom | Moča | 1,093 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť útulný vidiecky domček v malebnej obci Moča, s

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moča

103,900 € 95 €/m²

Na predaj: UNIKÁTNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA SEVERE MAĎARSKA, NEĎALEKO KOMÁROMU!

Reality Komárno

Obchodné priestory | Komárno | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečnú nehnuteľnosť s obrovským potenciálom, nachádzajúcu sa na sever

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Komárno

385,000 €

Na prenájom veľký 3 izbový byt na ulici Vodnej v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame na prenájom priestranný, kompletne rekonštruovaný a čiastočne zariadený 3 izbový byt n

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj útulný 3-izbový rodinný domček s priestrannou garážou v Komárne.

Reality Komárno

Rodinný dom | 521 m²

Hľadáte pokojné bývanie v meste s vlastným dvorom? Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom v ob

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

145,000 € 278 €/m²

Zrekonštruovaná garáž na ul. Odborárov v Komárne

Reality Komárno

Garáž | 19 m²

Ponúkame na predaj novozrekonštruovanú garáž na ul. v Komárne. Garáž s výmerou 19 m2 má vyspor

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Komárno

18,990 € 999 €/m²

Rekreačná chata priamo v areáli Termálneho kúpaliska Patince

Reality Patince

Chalupa, rekreačný domček | 68 m²

Predstavujem vám výnimočnú príležitosť – rekreačnú chatu s dvoma apartmánmi, ktorá sa nachádza

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Patince

150,000 € 2206 €/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt – Koš pri Prievidzi

Reality Koš

2 izbový byt | Koš | 53 m²

Ponúkame na prenájom krásny 2-izbový byt v obci Koš pri Prievidzi. Byt je nakomplet zrekonštruo

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Koš

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj celoročne obývateľná chata Cinkót - Marcelová

Reality Marcelová

Záhrada | 0 m²

Exkluzívne u nás na predaj celoročne obývateľná chata s pozemkom 389m2, s pivnicou, v rekreačne

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Marcelová

30,000 €

IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ NOVÝ DOMOV - STAVEBNÝ POZEMOK V LIPTOVSKÝCH SLIAČOCH!

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 828 m²

Hľadáte pozemok, kde sa snúbi pokoj vidieka s plnou občianskou vybavenosťou a dychberúcimi výhľ

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

63,560 € 77 €/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj, Blatnica

Reality Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o celkovej výmere 657 m², nachádzajúci sa v tic

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

43,000 €

Slnečný pozemok – Turčianske Jaseno (9 508 m2)

Reality Turčianske Jaseno

Lúka, pasienok | 0 m²

Na predaj: Slnečný pozemok – Turčianske Jaseno (9 508 m²) Ponúkame na predaj priestranný slneč

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Jaseno

Cena dohodou

Rodinný dom s veľkým pozemkom – Rudlov

Reality Rudlov

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

ID:526 GE-MAX Reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Rudlov, ktorý je zaujímavý najmä svoj

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rudlov

89,900 € 89900 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 4-izbový holodom

Reality Nitra

Rodinný dom | 169.6 m²

V ponuke je na predaj moderná 4- izbová novostavba v štádiu holodom na 7-árovom pozemku v novov

Publikované: 05.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

307,000 € 1810 €/m²

REZERVOVANÁ - Na predaj útulná drevená chata v srdci Liptova

Reality Lúčky

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

❕❗ DOHODA NA CENE MOŽNÁ ❕❗ Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť záhradnú chatu v obľúbe

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lúčky

78,000 € 1114 €/m²

Chatka v obci Zlatno pri Poltári

Reality Zlatno

Chalupa, rekreačný domček | 186 m²

🏡 Na predaj chatka v obci Zlatno pri Poltári – ideálna na oddych aj rekreáciu! 🌲🔥🍎 📍 Lok

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zlatno

45,000 € 242 €/m²

Priestranný 3-i byt s garážou a záhradkou – Pukanec

Reality Pukanec

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite obce Pukane

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pukanec

78,500 € 1106 €/m²

Novostavba 4- izbového holodomu

Reality Nitra

Rodinný dom | 320 m²

V ponuke je na predaj moderná 4-izbová novostavba dvojdomu v štádiu holodom na 5-árovom pozemku

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

257,000 € 803 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23056)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie