Chata na predaj, Karvaša Bláhovca, Vrútky

Reality Vrútky

Chalupa, rekreačný domček | 1,038 m²

Rekreačná chata na predaj – Karvaša a Blahovca Pozemok 1 038 m² | súkromie | príroda | výborná

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrútky

145,000 € 140 €/m²

Podnikateľský objekt, sklad /440 m2/, Hôrky - Žilina

Reality Hôrky

Polyfunkčný objekt | 440 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj podnikateľský objekt /440 m2/, Hôrky - Žilina. Objekt preš

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Hôrky

Cena dohodou

2-izbový byt na prenájom v novostavbe City Park Vrútky

Reality Vrútky

2 izbový byt | 48 m²

City Park Vrútky – moderné 2-izbové byty na prenájom! Svetlé, priestranné, v centre mesta – pri

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2-izbový byt na predaj, Priekopa, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Priekopa, kt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

1-izbový byt na predaj bauring, Chabenecká, Stará Sásová, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30.3 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Chabeneckej ulici v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,990 € 3630 €/m²

Rodinný dom so záhradou / 936 m2 / - Bytča ( Predmier )

Reality Predmier

Rodinný dom | 936 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 3-izbový rodinný dom so záhradou / 936 m2 / v obci Predmie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Predmier

265,000 € 283 €/m²

Nová priemyselná hala Huncovce 100m2

Reality Huncovce

Priestor pre výrobu | 100 m²

ALPIA reality exkluzivne ponúka novo postavenú halu – 100 m², Huncovce Začnite podnikanie aleb

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Huncovce

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj, Lehota pri Nitre

Reality Lehota

Rodinný dom | 1,154 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichšej lokalite obce Lehota pri Nitre. Stojí na pozemku s cel

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lehota

150,000 € 130 €/m²

Garsónka s loggiou / 27 m2 / - Bytča

Reality Bytča

Garsónka | 27 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom garsónku s loggiou / 27 m2 / v Bytči. Byt sa nachádza v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bytča

410 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3 izbový byt s terasou, /107m2/, Žilina - Horný Hričov

Reality Horný Hričov

3 izbový byt | 107 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s terasou, /107m2/, Žilina - Horný Hričov. Disp

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Horný Hričov

255,000 € 2383 €/m²

Pozemok, /681m2/, Žilina - Stráňavy

Reality Stráňavy

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia ponúka na predaj pozemok, /681m2/, Žilina - Stráňavy. Samotný pozemok má výmeru 5

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stráňavy

100,000 €

Kompletne rekonštruovaný 1 izbový apartmán v Patinciach na predaj

Reality Patince

1 izbový byt | 24 m²

Hľadáte príležitosť v cestovnom ruchu, ktorú môžete začať prevádzkovať hneď zajtra? Ponúkame n

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Patince

55,000 € 2292 €/m²

Lukratívny pozemok pri moste Monoštor v priemyselnej oblasti Komárna

Reality Komárno

Priemyselná zóna | 4,965 m²

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v novej priemyselno obchodnej časti Komárna, iba pár min

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

670,000 € 135 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor v Komárne

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Hradná | 35 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor, ktorý je o rozlohe 35 m2 v blízkosti centra mesta Ko

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Komárno

402.5 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom a garážou v obci Šárovce

Reality Šarovce

3 izbový byt | Šarovce | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v obci Šarovce, okres Levice. Rozloha bytu je 72m2, v osobnom v

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šarovce

55,000 € 875 €/m²

Na predaj krásna novostavba na kľúč v Kameničnej

Reality Kameničná

Rodinný dom | 600 m²

Hľadáte miesto, kde bude mať vaša rodina dostatok priestoru, súkromia aj spoločných chvíľ? V po

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kameničná

240,000 € 400 €/m²

Záhrada na predaj, Tomčany

Reality Martin

Záhrada | 0 m²

Predám záhradný pozemok pri potoku – Tomčany, 540 m², krásny výhľad na Veľkú Fatru Ponúkam na

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Martin

33,000 €

Na predaj garáž pri centre mesta v Komárne.

Reality Komárno

Garáž | 28 m²

Ponúkame na predaj garáž so zastavanou plochou 28 m2 s vnútornými rozmermi 6x3,5metra. Nachádza

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Komárno

22,000 € 786 €/m²

Rodinný dom na predaj, Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | 1,738 m²

Hľadáte pohodlný domov v pokojnej lokalite s dostatkom priestoru pre celú rodinu? Potom pre vás

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

240,000 € 138 €/m²

Moderný 2-izbový byt s loggiou v centre Popradu – kompletne zariadený

Reality Poprad

2 izbový byt | 50 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom n

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

2-izbový apartmán s terasou – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | 82.3 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: 2-izbový apartmán s terasou – Veľká Lomnica Realit

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

135,200 € 1643 €/m²

4-izbový byt na predaj, Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

189,000 € 2277 €/m²

Pozemok na predaj, Kalameny

Reality Kalameny

Lúka, pasienok | 1,574 m²

Hľadáte tiché a pokojné miesto na relax v obklopení prírody? Ponúkame na predaj svahovitý poze

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kalameny

30 €/m2 30 €/m2

Rodinný dom na predaj, Malá Čierna

Reality Malá Čierna

Rodinný dom | Malá Čierna | 650 m²

Reality Alpia: Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou vlastnej realizácie? Ponúkame na predaj rodi

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malá Čierna

43,000 € 69 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie