Obchodné priestory | 13,828 m²
Máte záujem o jedinečnú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj rozsiahly priemyselný areál
330,000 € 24 €/m²
Reštaurácia | 128 m²
Atraktívne reštauračno-obchodné priestory na prenájom – Námestie francúzskych partizánov, Marti
1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 800 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový poschodový rodinný dom v pokojnej obci Strekov, ktorý č
44,900 € 56 €/m²
Priestor pre sklad | 992 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - trojposchodovú budovu v Hurbanove, ideáln
305,000 € 307 €/m²
Priestor pre sklad | 992 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - obchodné priestory v Hurbanove Nehnuteľn
123,000 € 124 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Breziny | 3,328 m²
Hľadáte ideálne miesto na stavbu vášho vysnívaného domu? Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný
119,000 € 36 €/m²
3 izbový byt | 73.4 m²
Ponúkame na predaj štýlový a nadštandardný 3-izbový byt s výmerou 74 m², situovaný v kompletne
236,000 € 3215 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pravenec | 0 m²
Reality Alpia ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o rozlohe 423 m2 v obci Pravenec- koló
52,000 €
Rodinný dom | 784 m²
Ponúkame priestranný trojpodlažný rodinný dom v Ružomberku. Nachádza sa v pokojnej a vyhľadáva
Cena dohodou
Garáž | 19 m²
*****Reality Alpia*****Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe, predávanú spolu s pozemkom
19,700 € 1037 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
*****Reality Alpia*****Rodinný dom s veľkým potenciálom na pozemku 600 m² Ponúkame na predaj r
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Malá Čierna | 0 m²
Reality Alpia: Stavebný pozemok v tichej lokalite Malej Čiernej - Ideálny pre váš nový domov! H
40,000 €
Obchodné priestory | Považská Bystrica | 59.7 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, vhodné na masážny salón, kozmeti
480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Orná pôda | Bátorove Kosihy | 0 m²
Ponúkame na predaj vinicu vo vinohradníckej oblasti v Bátorových Kosihách o výmere 3000 m2. Poz
20,000 €
Záhrada | 0 m²
***Reality Alpia*** Na predaj: slnečný pozemok 750 m² v záhradkárskej oblasti. Ponúkame pozemo
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1,102 m²
Ponúkame na predaj pozemok určený na individuálnu výstavbu rodinného domu v obci Bzovská Lehôtk
40 €/m2 40 €/m2
2 izbový byt | 60 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v modernej bytovke s parkovacím miestom.Je n
154,900 € 2582 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok v lukratívnej časti mesta Považská Bystri
168,858 €
Rodinný dom | 1,200 m²
Ponúkame na predaj vidiecky dom v lokalite VIESKA, Turčianske Teplice. Dom sa nachádza 650 m od
125,000 € 113 €/m²
Rodinný dom | Malá Čierna | 650 m²
Reality Alpia: Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou vlastnej realizácie? Ponúkame na predaj rodi
43,000 € 69 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izb byt s balkónom a lo
Cena dohodou
1 izbový byt | Sídlisko SNP | 39.3 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na sídlisku SNP. Byt je po čiastočnej rekonš
84,900 € 2160 €/m²
3 izbový byt | 58 m²
Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný 3-izb byt v tichej lokalite Komárna. Byt sa nachádza v ok
87,900 € 1516 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1 100 m² vo vyhľadávanej lokalite Martin – Odtoky
209,000 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.