Skladová hala na predaj, Bystrická cesta, Sídlisko SNP, Ružomberok

Reality Ružomberok

Priestor pre sklad | Bystrická cesta | 1,941 m²

Predaj skladového priestoru v Ružomberku – Výborná lokalita a dostupnosť Hľadáte priestrannú h

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Ružomberok

489,000 € 263 €/m²

3 izbový tehlový byt s garážou na predaj, lokalita Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 59 m²

3-izbový byt s garážou v kúpeľnom meste Turčianske Teplice – ideálny na rekonštrukciu podľa vla

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

130,000 € 2203 €/m²

Apartmán na predaj VIA JASNÁ

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 34.2 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,000 € 4561 €/m²

Apartmán VIA JASNÁ na predaj, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 22.1 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

99,000 € 4480 €/m²

2 izbový byt prerobený na 3 izbový, lokalita Sever, predaj

Reality Martin

2 izbový byt | 58 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt prerobený na 3-izbový v obľúbenej lok

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

152,000 € 2621 €/m²

1 izbový byt s balkónom na prenájom v Širšom Centre, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | 36 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v lokalite Širšie Centrum. Byt má balkón, je po kompletnej re

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj, Bodice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Bodice | 842 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený útulný rodi

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

298,000 € 354 €/m²

Chalupa, rekreačný domček na predaj, Liptovská Lúžna

Reality Liptovská Lúžna

Chalupa, rekreačný domček | Liptovská Lúžna | 538 m²

V turisticky vyhľadávanej lokalite Liptovská Lúžna ponúkame na predaj chalupu s oslnivým pozemk

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Lúžna

110,000 € 223 €/m²

Nový, 5 izbový rodinný dom na predaj, Necpaly

Reality Necpaly

Rodinný dom | 967 m²

Ponúkame na predaj nový, 5 izbový, moderný, dvojpodlažný rodinný dom v lokalite Necpaly. Kolaud

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Necpaly

349,000 € 361 €/m²

Kompletne zariadený 1-izbový byt s loggiou – stačí sa nasťahovať!

Reality Poprad

1 izbový byt | 41 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

470 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj záhrady so zateplenou chatkou - Spišská Nová Ves – Nový cintorín

Reality Spišská Nová Ves

Záhradná chatka | 342 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Predaj záhrady so zateplenou chatkou | Spišská Nov

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Spišská Nová Ves

42,000 € 123 €/m²

Prenájom Garsónky v novostavbe Orion, Bystrická cesta

Reality Ružomberok

Garsónka | 21.3 m²

Ponúkame na prenájom garsónku v Ružomberku, ul. Bystrická cesta. Byt má výmeru 21 m2, 3. posch

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom Apartmánu s výhľadom na jazero v Hrabove

Reality Ružomberok

Apartmán | 55.2 m²

Ponúkame do prenájmu apartmán s nádherným výhľadom na priehradu a okolitú prírodu. Prenajíma s

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Ružomberok

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný dom s pozemkom 781 m2 na predaj, Važec, Liptovský Mikuláš

Reality Važec

Rodinný dom | 781 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v podtatranskej obci Važec. Dom sa nachádza n

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Važec

125,000 € 160 €/m²

Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, Necpaly

Reality Necpaly

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok o výmere 1172 m², situovaný v obľúbenej a rozvíja

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Necpaly

114,856 €

Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa

Reality Osturňa

Chalupa, rekreačný domček | 1,000 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa Rea

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Osturňa

73,000 € 73 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor, ul.Majere

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²

Hľadáte reprezentatívne kancelárske priestory pre svoje podnikanie? Ponúkame vám kancelársky pr

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Polyfunkčný priestor na prenájom, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestranný polyfunkčný priestor nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Martin

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Investičný pozemok na predaj, Dolný Kalník

Reality Dolný Kalník

Lúka, pasienok | 4,923 m²

Hľadáte skvelú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj pozemok v katastrálnom území Dolný Ka

Publikované: 28.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

132,921 € 27 €/m²

PREDAJ: Priestranný 4-izbový byt s loggiou – Prievidza, Zapotôčky

Reality Prievidza

4 izbový byt | 86.4 m²

Hľadáte nové bývanie pre svoju rodinu v jednej z najobľúbenejších častí Prievidze? Ponúkame na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

142,000 € 1644 €/m²

Moderný dom na predaj, Turany, nízke náklady, fotovoltika

Reality Turany

Rodinný dom | 500 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový, montovaný rodinný dom, skolaudovaný v roku 2018, ktorý s

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turany

305,000 € 610 €/m²

Rozostavaná rekreačná chata na predaj – Vyšná Boca

Reality Vyšná Boca

Chalupa, rekreačný domček | 565.5 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú rekreačnú chatu vo vyhľadávanej lokalite – Vyšná Boca. Chata sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Boca

98,000 € 173 €/m²

2-izbový byt bez balkóna / 52 m2 / - Žilina ( Bulvár )

Reality Žilina

2 izbový byt | 52 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom zariadený 2-izbový s balkónom / 52 m2/ v Žiline - Bulvár

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nadštandardný 3 - izbový byt s dvomi balkónmi /90 m2 / Žilina - centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandardný priestranný 3-izbový byt /90 m2/ s dvomi bal

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

279,000 € 3100 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie