IMPREAL »» Staré Mesto »» Veľký 4 izbový byt iba 3min peši od hradu » 649.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²

Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4491 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» Nový 2 izbový byt s veľkou terasou » novostavba » cena 700,- EUR ( English text inside )

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 68 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom okamžite voľný 2-izbový byt situovaný na 3. posch

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IMPREAL »» Staré Mesto » 2(3) izbový byt v menšej rezidencii/vile (len 4 byty) 3min peši od hradu (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

Na predaj moderný bungalov s bazénom a altánkom v Martin – Priekopa

Reality Martin

Rodinný dom | M. Dulu | 90 m²

Ak hľadáte miesto na stretnutia pri bazéne či grilovaniu s rodinou a priateľmi , tento dom môž

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Martin

370,000 € 4111 €/m²

Novinka
Novinka

RE01021480 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Bodiná

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v Bodinej. Stojí na slnečnom rovinatom pozemku o výmere 32

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Bodiná

Info v RK

RE01021488 Dom / Rodinný dom

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 758 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Orlovom. Dom bol postavený v 70 - tých rokoch, stojí na slnečn

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

193,000 € 255 €/m²

RE01021518 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Dolný Lieskov

Vidiecky dom | Nezadaná | 1,235 m²

Ponúkame na predaj starší, vidiecky rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Tŕstie, ktorý j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

Info v RK

RK01021489 Byt / 3-izbový (predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na sídlisku Stred. Výmera bytu je

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

164,900 € 1987 €/m²

RK01031523 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na Rozkvete. Priestory sú o výmere 170m2. Nachádzajú sa

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RK01031524 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na Rozkvete. Priestory sú o výmere 70m2. Nachádzajú sa

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RK01021302 Pozemok / Záhrada (Predaj)

Reality Považská Bystrica

Záhrada | Považská Teplá | 1,418 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 1.418m2 v Považskej Teplej. Pozemok je o rozmeroch

Publikované: 21.10.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

79,900 € 56 €/m²

RK01021373 Pozemok / Záhrada (Predaj)

Reality Vysoká nad Kysucou

Záhrada | Nezadaná | 720 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Vysoká nad Kysucou, časť Dučkov. Pozemok má výmeru 72

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Vysoká nad Kysucou

Info v RK

RK01021457 Komerčné / Kancelárske priestory (Predaj)

Reality Považská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 80.5 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruované, svetlé kancelárske priestory situované v centre mesta. Nach

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

RK01031409 Komerčné / Skladové priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Stred | 136 m²

Ponúkame na prenájom priestory o celkovej výmere 136 m2. Dispozične pozostávajú z priestoru skl

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

746 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RE01021138 Pozemok / Orná pôda (Predaj)

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | Milochov | 1,590 m²

Ponúkame na predaj mierne svahovitý pozemok v Milochove. Pozemok o výmere cca 1590 m2 sa nachád

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

11,500 € 7 €/m²

RK01031557 Byt / 1-izbový (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²

Ponúkame na prenájom svetlý 1-izbový byt na sídlisku Lánska. Byt je o výmere 30m2, nachádza sa

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

RK01031525 Komerčné / Obchodné priestory (Prenájom)

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na Rozkvete. Priestory sú o výmere 100m2. Nachádzajú sa

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

RK01021511 Pozemok / Orná pôda (predaj)

Reality Brvnište

Orná pôda | Nezadaná | 857 m²

Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok o výmere 857 m2 v obci Brvnište. Pozemok je územný

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Brvnište

53,000 € 62 €/m²

RK01021508 Komerčné / Obchodné priestory (predaj)

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Nezadaná | 900 m²

Ponúkame na predaj časť polyfunkčnej budovy v centre Považskej Bystrice. Budova je dvojpodlažn

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Priestory na predaj Považská Bystrica

Info v RK

RE01021499 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Lúky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 597 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 597m2. Pozemok je určený na výsta

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lúky

Info v RK

RE01021495 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Lúky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 773 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 654m2. Pozemok je určený na výsta

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lúky

Info v RK

RE01021100 Dom / Rodinný dom (Predaj)

Reality Nimnica

Rodinný dom | nezadaná | 160 m²

Ponúkame na predaj luxusný rodinný dom v obci Nimnica, okres Púchov. Dom je situovaný mimo zast

Publikované: 04.05.2020 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Nimnica

Cena dohodou

RE01021308 Rekreačný objekt - Chata (Predaj)

Reality Vrchteplá

Záhradná chatka | Nezadaná | 32 m²

Ponúkame na predaj murovanú, trojpodlažnú chatu v obci Vrchteplá, 12 km od Považskej Bystrice.

Publikované: 14.02.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrchteplá

52,000 € 1625 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie