NA PREDAJ | Záhradná chatka – Miloslavov, Wienerova alej

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Wienerova alej | 63 m²

Hľadáte dokončené miesto na okamžitý útek z mesta, víkendový relax alebo dokonca na dlhodobejši

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

189,300 € 3005 €/m²

Novinka
Novinka

2 izb. DOBŠINSKÉHO ul., zariadený

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobšinského | 36 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom menší útulný 2 izbový byt v Starom Mes

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

720 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom novej skladovo-výrobnej haly v Bojničkách pri Hlohovci.

Reality Bojničky

Skladový objekt | Nezadaná | 400 m²

Branislav Kružlík z Allrisk Slovakia vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom novo zrekon

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bojničky

1,300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj, najlepšia CENA! 2-izbový byt s AIRBNB potenciálom, Zadunajská ulica (začiatok Petržalky), staršia novostavba 2006 –

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²

Tomáš Holod ponúka na predaj 2-izbový byt, Zadunajská ulica (začiatok Petržalky), staršia novos

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 4787 €/m²

Novinka
Novinka

Bez provízie - Štýlový 2-izbový byt v novostavbe Prístavná v blízkosti downtownu, Nivy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 66 m²

Bez provízie RK. Ponúkame Vám na prenájom štýlovo zariadený 2-izbový byt s priestrannou terasou

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

870 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE AGÁTY, 60 M2, PARKING, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

229,000 € 3804 €/m²

Stavebný pozemok 1 201 m², IS - Horný Oháj

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Horný Oháj | 1,201 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 1 201 m² v pokojnej a tichej časti obc

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

96,000 € 80 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj RD v Nižnom Žipove, okr.Trebišov

Reality Nižný Žipov

Rodinný dom | Nižný Žipov | 400 m²

Diana Reality ponúka na predaj rodinný dom v Nižnom Žipove, okr. Trebišov. Jedná sa o dvojpodla

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nižný Žipov

66,000 € 165 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusný 2 izb. byt, VRANOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vranovská | 60 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom luxusný podkrovný 2 izbový byt v Petrž

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM uzatvorenej murovanej GARÁŽE v bytovom dome Lužná u.- Petržalka, 140€ vrátane E

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Lužná | 17 m²

Ponuka na prenájom uzatvorenej murovanej garáže na prízemí novostavby bytového domu na Lužnej

Publikované: 31.03.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

140 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

MUROVANÁ NOVO ZREKONŠTRUOVANÁ VEĽKÁ CHATA 187 m2 s TERASAMI PRIAMO NA JAZERE S VLASTNOU PLÁŽOU, 3D

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 146 m²

3Dprehliadka: https://app.cloudpano.com/tours/p9DtAec1R Hľadáte rekreačnú nehnuteľnosť na celo

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj Malé Leváre

385,000 € 2637 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNY ZARIADENÝ 2 izbový BYT S VEĽKOU LODŽIOU, KRÁSNE VÝHĽADY NA DUNAJ, ZUCKERMANDEL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 65.34 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/5mEYBdKrV Ponuka na predaj dizajnového 2 izbov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 6504 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ RODINNÉHO DOMU S ODDYCHOVOU ZÁHRADKOU PLNEJ ZELENE V PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH, 3D

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Boragova | 119 m²

3Dprehliadka: https://app.cloudpano.com/tours/POo8viq-h Predaj 4 izbového murovaného rodinného

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

379,000 € 3185 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Malé Leváre

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 146 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Leváre

385,000 € 2637 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ 1zb. BYT s balkónom, NOVOSTAVBA JARABINKY-NIVY, 3D

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jarabinková | 45 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/W3j2D-5bG Ponuka na prenájom moderného 1-izbové

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 3 izbový BYT, NOVOSTAVBA, Šustekova u., GARÁŽ A PIVNICA V PRÍPADE ZÁUJMU, ZAČIATOK PETRŽALKY, 3D

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 83 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/n9u629ZQR Ponuka na predaj príjemného a priest

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

344,900 € 4155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, rekreačný POZEMOK , JAVOROVÁ ALEJ, CHORVÁTSKY GROB

Reality Chorvátsky Grob

Rekreačný pozemok | Javorová alej | 539 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v Chorvátskom Grobe na ulici Javorová alej . Výmera p

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 20.07.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

40,000 € 74 €/m²

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Pekná cesta | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

750,000 € 600 €/m²

Stavebný pozemok v lokalite Koliba Stráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Strážna | 572 m²

Ponúkame na predaj 572 m2 stavebný pozemok v uzavretej lokalite na Kolibe. Na pozemku sú všetk

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 1206 €/m²

2 izb. byt, JAŠÍKOVA ul., samostatné izby

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 61 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Ružinove - JAŠÍKOVA ul.. Byt má výmeru 61 m2 + balkón.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

695 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY - PLNOHODNOTNÝ 3i BYT - PIVNICA - 2x PARKING

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 88 m²

Vo vyhľadávanej lokalite Staré Mesto, v bezprostrednej blízkosti rekreačnej oblasti Železná stu

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4886 €/m²

Novinka
Novinka

NADŠTANDARDNÝ – VEĽKOMETRÁŽNY – GARÁŽ. ST. – 2x BALKÓN – klimatizácia - vlastné kúrenie: 6 iz., 183 m2, Silvánová ul., Pezinok, 389 000,-€

Reality Pezinok

5 a viac izbový byt | Silvánová | 183 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj jedinečný a naozaj nadštandardný, veľkometrážny 6 izbový by

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

389,000 € 2126 €/m²

Obľúbená lokalita - KRAMÁRE: 2 iz., 62,5 m2; Jahodová ul., Nové Mesto, BA III., 264 000,-€

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jahodová | 62.5 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt s priestrannou lodžiou oriento

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

264,000 € 4224 €/m²

>>super ponuka - 2i byt pri Auparku/Digital parku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Zádunajskej ceste č. 8 v Petržalke oproti Auparku, hneď ve

Publikované: 25.05.2021 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie