Exkluzívne 3-izbové apartmány v projekte PRIMAVERA vo Vesna Resort

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 81.06 m²

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ: 12. & 13. júna 2026 (Piatok – Sobota) Využite jedinečnú príležitosť zaži

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Na predaj 2-izbový byt s loggiou v srdci Karlovky – ideálna príležitos

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 47.1 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí Ka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Moderný 4-izbový byt s výhľadom na Tatry a dvomi balkónmi

Reality Poprad

4 izbový byt | Drevárska | 81.02 m²

Hľadáte priestranný domov v Poprade, kde sa moderný dizajn spája s ikonickým výhľadom na Vysoké

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Prenajmem kancelárie v centre pešej zóny v Poprade

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. Egídia | 17.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Námestí sv. Egídia v Poprade. Nachádzajú sa pria

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

150 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

VÝHODNÁ CENA: Exkluzívny rodinný dom s krásnym pozemkom pod Tatrami

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Váš nový prémiový domov, ktorý si zamilujete. Ponúkame na predaj exkluzívnu novostavbu rodinné

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

Cena dohodou

Predaj domu vhodného aj na podnikanie v širšom centre Prešova

Reality Prešov

Rodinný dom | Železničiarska | 1 m²

Ponúkaná budova sa nachádza na Železničiarskej ulici v Prešove. Samostatná časť dvojdomu tvorí

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Rekreačný areál v kúpeľnom srdci Kováčovej

Reality Kováčová

Rekreačný pozemok | 9,659 m²

Ponúkame na predaj unikátny rekreačný areál v doline Bieň (k.ú. Kováčová), ktorý spája výmeru t

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kováčová

Cena dohodou

Rodinný dom v podtatranskej obci Stará Lesná

Reality Stará Lesná

Rodinný dom | 283.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 8-izbový dom/vilu v obci Stará Lesná. Domov, ktorý dýcha. Dom d

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Lesná

Cena dohodou

Znížená cena: priestranný apartmán s TOP polohou v Starom Smokovci

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 64 m²

Doprajte si krásny apartmán v TOP lokalite v Starom Smokovci. Ponúkame na predaj lukratívny a

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Exkluzívne: Garsónka s lodžiou vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Bohrova | 29.5 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo investičnú nehnuteľnosť s výbornou dostupnosťou do centra a z

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

147,000 € 4983 €/m²

6-izbový rodinný dom v blízkosti centra Pezinka

Reality Pezinok

Rodinný dom | 173 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete pretvoriť presne podľa vlastných predstáv? Tento 6-izbový rodinný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pezinok

339,000 € 1960 €/m²

Prenájom parkovacieho miesta v Čadci - centrum

Reality Čadca

Spevnené plochy | Hviezdoslavova | 14 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – centrum, Cena: 30 €/mesiac Uvedené parkovacie miesto sa nachád

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na prenájom Čadca

30 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Predaj záhradnej chatky v Staškove

Reality Staškov

Záhradná chatka | Staškov | 17 m²

Okres: Čadca, Obec: Staškov, Rozloha: 520 m2 Cena: 35.000 € Uvedená záhradná chatka sa nach

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Staškov

35,000 € 2059 €/m²

Zrekonštruovaný 4 izb. byt, BAJZOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajzova | 86 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4 izbový byt v Ružinove- časť Nivy, BAJZOVA ul. Byt má výmeru

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj rodinného domu v Trávnici

Reality Trávnica

Rodinný dom | Hlavná | 200 m²

Okres: Nové Zámky, Obec: Trávnica, Rozloha pozemku: 1425 m2, Cena: 256.800 €, Uvedený rodi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Trávnica

256,800 € 1284 €/m²

Na prenájom 3-izbový byt na Ul. M.R. Štefánika v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 95 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom 3-izbový byt na Ul. M.R. Štefánika v Nových Zámkoch. P

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

370 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj jedinečného 4-izbového bytu s dvomi balkónmi – Bratislava, Staré Mesto (Palisády)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Partizánska | 87 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v prestížnej lokalite Starého Mesta na Partizánskej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 4586 €/m²

Novinka
Novinka

Na prodej moderní řadový dům s bazénem pár metrů od moře, Privlaka, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej pěkný řadový dům se 3 ložnicemi pár metrů od moře v obci

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

550,000 € 5851 €/m²

Novinka
Novinka

priestranný 4 izb. byt, JÉGEHO ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 112 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe JÉGEHO ALEJ. Byt sa nachádza v lokalite Ružinov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,390 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt s mezonetom KVP Grunt č. 16

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 56.84 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

190,900 € 3359 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

1 izbový apartmán (nebytový priestor) KVP Grunt č. 22

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 29.97 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

106,900 € 3567 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Prenájom priestranného bytu 3 + 1 v Čadci

Reality Čadca

3 izbový byt | Nezadaná | 110 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Horelica, Rozloha: 110 m2, 1.p., Cena: 650 €/mesiac vrátane en

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Čadca

650 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

MODERNÝ nový 2 izb. byt, RUŽOVÁ DOLINA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 39 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom 2 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, u

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BE.LIVE COMPANY- NA PRENÁJOM- 2-IZBOVÝ BYT- NOVOSTAVBA- GARÁŽOVÉ STÁTIE- ŠAMORÍN- SÍDLISKO PLATAN

Reality Šamorín

2 izbový byt | Sídlisko Platan | 53 m²

Hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať a všetko už máte pripravené? Tento kompletne zari

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

610 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie