Trojizbový apartmán na predaj, Chateau Révay, Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

3 izbový byt | SNP | 52.78 m²

Snívate o mieste kde si viete oddýchnuť a ešte vám bude aj zarábať? Tak náš projekt Chateau Rév

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianska Štiavnička

175,900 € 3333 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÉ VOĽNÉ APARTMÁNY V BULHARSKU !

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

OPEN SEA RESIDENCE – VAŠA BRÁNA K LUXUSNÉMU POBYTU PRI ČIERNOM MORI Predstavte si vlastný apar

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj

78,000 € 78 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledný voľný byt Nadštandardné byty v Novom Meste n./V

Reality Nové Mesto nad Váhom

4 izbový byt | Nové Mesto nad Váhom | 0 m²

Sťahovanie možné ihneď! Vitajte v lesoparku Kamenná v Novom Meste nad Vá

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 12.06.2025
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

204,900 €

Priestor na podnikanie + garáž

Reality Nové Mesto nad Váhom

Iný priestor | Kamenná | 75 m²

Unikátna ponuka - polyfunkcia v podzemí, ku ktorej prislúchajú dve garáže. S výhradným zastúpen

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Priestory na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Posledný voľny 5-izbový 124 m2 mezonet na predaj

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Bronzová | 123.27 m²

Za pár týždňov kolaudujeme. Posledný voľny mezonet hľadá nového majiteľa. V Bielom Kostole pri

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

279,900 € 2271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované - Rodinný dom na predaj Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Moravské Lieskové. Dom sa nachádza v tichej časti

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

120,000 € 706 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na predaj s projektom, Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 538 m²

S výhradným zastúpením majiteľov ponúkame na predaj pozemok v malebnom prostredí staroturanskýc

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Pozemky na predaj Stará Turá

36,060 € 67 €/m²

REZERVOVANÉ -3-izb. byt – Trenčín, Bavlnárska ulica

Reality Trenčín

3 izbový byt | Bavlnárska | 86 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na predaj Trenčín

169,990 € 1977 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS | Veľkometrážny 3-izbový byt s garážou a záhradou / Samoty / Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Brigádnická | 88 m²

Sú lokality, ktoré si svoju hodnotu nebudujú trendmi, ale časom. Samoty patria presne medzi ne.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám 4-izbový byt s garážou, Beckov

Reality Beckov

4 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

S výhradným zastúpením majiteľa ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v Beckove s balkóno

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Beckov

139,900 € 1646 €/m²

Na predaj rodinný dom NMnV - ul. Miroslava Ďuržu

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Ulica Miroslava Ďuržu | 154 m²

Ponúkame moderný 3-izbový rodinný dom s praktickou dispozíciou, ideálny pre rodinu, ktorá hľadá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Obchodný priestor na prenájom v centre mesta

Reality Nové Mesto nad Váhom

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 105 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor priamo na námestí v Novom Meste nad Váhom, s výbornou do

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Nadštandardné byty priamo v centre mesta

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Júliusa Gábriša | 68.67 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2- izbový byt s očarujúcim výhľadom nachádzajúci sa priamo v cen

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Priestranná garáž na predaj REZERVOVANÉ

Reality Beckov

Garáž | Nezadaná | 20 m²

Ponúkame na predaj priestrannú garáž s výmerou 20m2. Garáž sa nachádza na prízemí bytového domu

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Beckov

17,900 € 895 €/m²

Nadštandardné byty s výhodou rodinného domu Orechová

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Orechová ulica | 106 m²

Ponúkame na predaj nadštandardné 4- izbové byty s výhodou rodinného domu a priestrannou záhrado

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Polyfunkčný meštiansky dom s výnosom - Námestie Slobody, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Historický objekt | Námestie Slobody | 600 m²

V samotnom srdci historického centra Nového Mesta nad Váhom ponúkame na predaj unikátny polyfun

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

970,000 € 1617 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Garsónka na predaj, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Garsónka | Javorinská | 23 m²

Hľadáte investičný byt ktorý by ste mohli prenajať a vytvoriť si pasívny príjem? Práve pre vás

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

92,900 € 4039 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované - Rodinný dom na Predaj

Reality Považany

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

Ponúkame na predaj šikovný rodinný dom v obci Považany. Dom je momentálne 3-izbový, je možné ho

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Považany

92,000 € 968 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované - 3-izbový byt v dobrej lokalite na predaj, Nové mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Považská | 63 m²

Hľadáte trojizbák v dobrej lokalite? Tak tento byt na Hájovkách čaká na svojho nového majiteľa.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

124,900 € 1983 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zabehnuté Pohostinstvo POD ORECHOM v obci Beckov na predaj

Reality Beckov

Reštaurácia | 1. mája | 250 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pohostinstvo (krčmu) v obci Beckov vzdialene

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Beckov

119,000 € 476 €/m²

Stavebný pozemok Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 539 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Bohuslavice o rozlohe 539m2. Z obce je d

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

48,510 € 90 €/m²

4-izbový byt v novostavbe s veľkou terasou

Reality Vrbové

4 izbový byt | Družstevná | 98 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Vrbové

199,990 €/mesiac 2041 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok v obci Poriadie – ideálne miesto pre výstavbu rodinného domu alebo chaty!

Reality Poriadie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,147 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s rozlohou 2147 m² v tichej a pokojnej lokalite obce Poriadi

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 18.08.2025
Pozemky na predaj Poriadie

Cena dohodou

Rekreačná chata s celoročným bývaním – Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Zelená voda II. | 147 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s možnosťou celoročného bývania v jednej z najvyhľadávanejší

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie