VIVAREAL* ROŽNÝ POZEMOK, 2 záhradky, chatka, výmera spolu 560 m2, Kamenný Mlyn, cca 3 km Trnava

Reality Trnava

Záhrada | Kamenný Mlyn | 550 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Trnava Kamenný Mlyn. Pozemok je v

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

103,000 € 187 €/m²

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! Moderný 2-izb. byt, zariadený, veľký balkón, parkovacie miesto, Opoj, cca 9 km Trnava

Reality Opoj

2 izbový byt | Nezadaná | 48 m²

Ponúkame na predaj krásny moderný dvojizbový byt v obci Opoj, v novostavbe projektu TERRA OPOJ.

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 29.12.2025
Byty na predaj Opoj

135,000 € 2813 €/m²

VIVAREAL* AKTUÁLNE! PRENÁJOM! Moderný 4-izb. RD, terasa, garáž, pozemok 250 m2, Kamenná cesta, Trnava

Reality Trnava

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na prenájom moderný 4 izbový rodinný dom v Trnave vo vyhľadávanej lokalite Kamenná ces

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Trnava

1,200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

VIVAREAL* PREDANÉ! ATRAKTÍVNY 3 izb. rodinný dom, terasa, veľká garáž, pozemok 630 m2, Cífer - Jarná

Reality Cífer

Rodinný dom | Jarná | 630 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu samostatne stojaceho 3 izbového rodinného domu s terasou a

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Domy na predaj Cífer

279,000 € 443 €/m²

VIVAREAL* AKTUÁLNE! Nízkoenergetický 1-izb. byt, zariadený, výmera 35 m2, parkovacie státie, Šelpice, 6 km Trnava

Reality Šelpice

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame na prenájom nizkoenergetickú novostavbu 1-izbový byt, v peknej lokalite v obci Šelp

Publikované: 02.12.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Šelpice

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

VIVAREAL* AKTUÁLNE! KOMPLETNE PREROBENÝ OBCHODNÝ PRIESTOR v ÚPLNOM CENTRE MESTA

Reality Trnava

Obchodné priestory | Zelený Kríčok | 30 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v tehlovom bytovom dome priamo v centre mesta. Obchodný

Publikované: 12.09.2022 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na predaj Trnava

103,000 € 3433 €/m²

VIVAREAL* PRENÁJOM EXKLUZÍVNYCH KANCELÁRIÍ ! Výmery od 13 m2 do 32 m2, kompletná rekonštrukcia, Trnava

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Špačinská cesta | 1 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne kancelárske priestory v novozrekonštruovanej budove na ulici Šp

Publikované: 09.07.2018 Aktualizované: 03.05.2022
Priestory na prenájom Trnava

210 €/mesiac 210 €/mesiac/m²

VIVAREAL* NOVOSTAVBA! ATRAKTÍVNY 4-izb. tehlový byt, výmera až 93 m2, 2x loggia, parkovacie státie, Trnava

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Štefana Moyzesa | 92 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Spiegelsal, ulica Štefana

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

258,900 € 2814 €/m²

VIVAREAL! ATRAKTÍVNA LOKALITA! 2 izb. byt, zateplený bytový dom, ulica Vladimíra Clementisa, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 48 m²

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt v OV vo vyhľadávanej lokalite Trnavy na ulici Vladimíra C

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

156,000 € 3250 €/m²

VIVAREAL* PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV V CENTRE, vstup priamo z ulice, možnosť terasy, výmera 91 m2, TRNAVA

Reality Trnava

Obchodné priestory | Ulica Františkánska | 91 m²

Ponúkame na prenájom atraktívne obchodné priestory v centrálnej mestskej zóne v Trnave, s výmer

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,190 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

VIVAREAL* OBCHODNÉ -REŠAURAŇÉ, NEBYTOVÉ PRIESTORY, HISTORICKÉ CENTRUM, výmera 209 m2, Trnava

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Horné bašty | 213 m²

Ponúkame Vám na predaj dom stojaci v historickom centre mesta na ulici Horné bašty v Trnave. Je

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trnava

420,000 € 2153 €/m²

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! VEĽKÝ 3 izb. byt, zariadený, rekonštrukcia, uzatvorená loggia, výmera až 71 m2, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľký zrekonštruovaný 3-izb. byt na ulici Gen. Golian

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2365 €/m²

VIVAREAL* NOVÁ CENA! Vydané stavebné povolenie, Stavebný pozemok, výmera 829 m2, Kamenná cesta, Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenná cesta | 829 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami pre ktorý je vydané právoplatné sta

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 17.04.2025
Pozemky na predaj Trnava

400 €/m2 400 €/m2

DIRECTREAL|Oáza pokoja v Podhájskej - Vila Barbora s čarovným pozemkom

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | Belecká | 390 m²

Directreal Exkluziv - Investičná príležitosť v srdci Podhájskej – Vila/Penzión s veľkým potenc

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

176,800 € 453 €/m²

Novinka
Novinka

Výnimočný 2-izbový byt s krbom na ulici K. Sidora

Reality Ružomberok

2 izbový byt | K. Sidora | 53 m²

Ponúkame na predaj štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt na ulici K. Sidora, ktorý vyniká

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

130,000 € 2453 €/m²

člen NARKS

DIRECTREAL|120 m od privátnej pláže CELOROČNE OBÝVATEĽNÁ CHATA so súpisným číslom

Reality Rohovce

Chalupa, rekreačný domček | Rohovce | 100 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Direct Real predáva CELOROČNE OBÝVATEĽNÚ zateplenú murov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rohovce

159,000 € 1590 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Moderný, veľmi pekný 2 izbový byt s terasou v centre mesta Galanta...

Reality Galanta

2 izbový byt | Hlavná | 77 m²

Directreal Partner - Ponúkame na prenájom veľmi pekný, moderný 2 izbový byt v úplnom centre me

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

630 € 8 €/m²

Novinka
Novinka

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA KARPATY – RODINNÉ BÝVANIE V DOLNÝCH OREŠANOCH

Reality Smolenice

3 izbový byt | Dolné Orešany | 77 m²

Hľadáte spojenie moderného komfortu, pokoja vidieka a bezpečia pre vaše deti? Ponúkame Vám na p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Smolenice

195,990 € 2545 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

VEĽKORYSÝ 4 izbový RD, ÚP 128 m2 S TEP. ČERPADLOM, POZEMOK 405 m2

Reality Malinovo

Rodinný dom | Záleská | 128 m²

V obci Zálesie, na skok od Malinova v tichej lokalite plnej zelene a mimo rušných ciest Vám pon

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malinovo

340,000 € 2656 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

NOVÁ CENA! 2podlažný 6izb. rod.dom s dvoj garážou na Kozáckej ul.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kozácka | 284 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 6izb. rodinný dom na rozsiahlom pozemku o výmere 833m2 vo vyh

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

650,000 € 2289 €/m²

Novinka
Novinka

Na PREDAJ!!! Slnečný, stavebný pozemok ,oplotený v obľúbenej časti Trnavy na Kozáckej ulici.

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kozácka | 730 m²

Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rod.domu v Trnave na Kozáckej ulici s výmerou 729 m2. N

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

285,000 € 390 €/m²

Novinka
Novinka

2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM a GARÁŽOU – LIPTOVSKÝ PETER

Reality Liptovský Peter

2 izbový byt | Športová ulica | 79 m²

2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM a GARÁŽOU – LIPTOVSKÝ PETER Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Peter

149,000 € 1886 €/m²

Novinka
Novinka

BOSEN | Kompletne zariadený 3 izbový byt s parkovaním a pivnicou v novostavbe, Šamorín, 84 m2

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 84 m²

Bosen Group vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný a kompletne zariadený 3 izbový byt s balk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Moderné kancelárske priestory Poštová 1 -2.NP

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Poštová | 448 m²

Hľadáte reprezentatívne kancelárie pre vaše podnikanie? Ponúkame na prenájom svetlé a priestran

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23059)
Upresniť hľadanie