BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- MEZONET- 2-IZBOVÝ BYT- RUŽINOV- KOŠICKÁ ULICA- DÔLEŽITÉ: NEHNUTEĽNOSŤ JE V ŠTÁDIU KOLAUDÁCIE,KTORÁ JE V RIEŠENÍ SO SÚ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48.34 m²

BE.LIVE COMPANY – NA PREDAJ – ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ MEZANÍN S TERASOU – KOŠICKÁ ULICA, RUŽINOV Hľad

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5376 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Košická | 48.34 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5376 €/m²

Krásny novozrekonštruovaný 3- izb. byt s balkónom v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredková | 64 m²

Realitná kancelária ARCUS REAL Vám ponúka na predaj krásny, novozrekonštruovaný 3- izb. byt v z

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4373 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izbový byt v Bratislave - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 44.77 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadáv

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

216,000 € 4825 €/m²

Záhradná chatka 1,5-izbová, ktorá plnohodnotne nahradí trvalé bývanie s pozemkom a malou záhradkou na hranici m. č. Ružinova ul. Pod gaštanmi

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Pod gaštanmi | 159 m²

NA KÚPU JE POTREBNÁ LEN HOTOVOSŤ, resp. zabezpečenie HÚ inou nehnuteľnostou. Ponúkame na predaj

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

119,000 € 748 €/m²

2-garsónka typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové ovládanie v Bratislave na hranici m.č. Ružinov a Vrakuňa ul. Pod gaštanmi.

Reality Bratislava-Ružinov

Dvojgarsónka | Pod gaštanmi | 36 m²

Ponúkame na predaj štýlovú 2-garsónku typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,900 € 3608 €/m²

Apartim sro predá nebytový obchodný priestor v obytnom komplexe Hrachová v Ružinove - Prievoze.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Hrachová | 68.29 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

199,990 € 2929 €/m²

Apartim sro predá útulnú kaviareň v obytnom komplexe Hrachová v Ružinove - Prievoze.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Hrachová | 68.29 m²

Apartim sro predá modernú kaviareň v obytnom komplexe Hrachová v Ružinove - Prievoze. Má celko

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

199,990 € 2929 €/m²

Praktický 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou, Kvetná ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvetná | 55 m²

Ponúkame na predaj praktický a dispozične veľmi dobre riešený 2-izbový byt so samostatnými izba

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 5089 €/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii | Vietnamská ulica, Ružinov | Loggia | Balkón | Pivnica | Súkromné parkovanie | Kompletne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vietnamská | 67 m²

Priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii, v tichej tehlovej bytovke so súkromným parkingom a o

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

253,000 € 3776 €/m²

Práve dokončený 3-izbový byt z Projektu B - BJ7 na JAŠÍKOVEJ ULICI - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 63 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej nov

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4841 €/m²

Mesačná ul. - administratívna budova/ubytovacie zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislava-Ružinov - Ostredky | 257 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu administratívnu budovu na Mesačnej ul. v Bratislave, situ

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

470,000 € 1829 €/m²

Nadštandardný 2-izbový byt v novostavbe Prístavná 1 v blízkosti downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2-izbový byt s priestrannou terasou v novom projekte Príst

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 4779 €/m²

Novinka
Novinka

PREDZÁHRADKA - 1 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte v Ružinove - Štedrá

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Štedrá | 89 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj výborne dispozične riešený 1 izbový byt s

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

181,900 € 2044 €/m²

PREDZÁHRADKA - úplne nový 2 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte v Ružinove - Štedrá

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Štedrá | 92 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s priestrannou predzáhradkou

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,400 € 2559 €/m²

POSLEDNÉ VOĽNÉ BYTY - úplne nový 2 izbový byt v novom rezidenčnom projekte v Ružinove - Štedrá

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Štedrá | 51.2 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj úplne nový, výborne dispozične riešený 2 i

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

222,500 € 4346 €/m²

Skvelý pozemok so stavebným povolením v Ružinove - Nové záhrady II

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady II | 557 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám exkluzívne ponúka na predaj skvelý pozemok vo vyhľadávanej

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

219,000 € 393 €/m²

Predaj skladu / pivničných kobiek – projekt OMNIA

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Tomášikova | 4 m²

Ponúkame na predaj skladové priestory ( od 3,8m2) v obľúbenom projekte OMNIA. Priestory sa nac

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

5,000 € 1250 €/m²

Predaj garážového státia – projekt OMNIA

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Tomášikova | 12 m²

Ponúkame na predaj garážové státie v modernom rezidenčnom projekte OMNIA. Garážové státie sa na

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

20,000 € 1667 €/m²

2-izbový byt s výnimočnou terasou v lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Niťová | 75 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každý deň začína svetlom zaplaveným priestorom a končí pri praska

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 3533 €/m²

REZERVOVANÝ 4 izbový byt v TOP lokalite Ondavská ulica BA II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ondavská | 80 m²

REZERVOVANÝ štýlový 4-izbový byt so samostatnými spálňami . Nachádza sa v TOP lokalite, Onda

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

REZERVOVANÝ PRIESTRANNÝ 2,5-IZBOVÝ BYT V SRDCI RUŽINOVA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 52.83 m²

REZERVOVANÝ Moderný 2,5-izbový byt pri Štrkovci – komplet rekonštrukcia, skvelá lokalita Hľadá

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

REZERVOVANÝ NÁDHERNÝ 2,5 - IZBOVÝ BYT V SRDCI RUŽINOVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Medzilaborecká | 52.83 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kúpa bytu BAII Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Hľadáme na kúpu nehnuteľnosti : Bratislava Ružinov 2 izbový byt , 1,5 izbový byt, 1 izbový byt

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)