PREDAJ 2i bytu v luxusnom projekte Downtown Yards, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.28 m²

Realitná kancelária LIVIANTE ponúka PREDAJ / postúpenie práv a záväzkov k 2-izbovému bytu v pre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

385,000 € 6965 €/m²

Top
Top

AZ. Slnečný 2-izbový byt s loggiou v Jégého aleji – ideálne bývanie aj investícia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 46 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo investičnú príležitosť s okamžitým výnosom? Máme pre vás exkluzív

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5543 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 2-izbový byt v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,000 € 6664 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj priestranného 4-izbového bytu s loggiou – Košická ul., Bratislava (Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 148.22 m²

Základné informácie Ak hľadáte veľký rodinný byt v meste a ste radi, keď máte všetko poruke, t

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3636 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

1-izbový apartmán v rezidenčnom projekte GALVANIA Rezidencie

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Galvaniho | 40 m²

Objavte ďalšiu etapu projektu GALVANIA Rezidencie, ktorý prináša štýlové bývanie s dôrazom na k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 4375 €/m²

Top
Top

COMODINO - výnimočný dvojizbový byt na Ružovej doline, s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj 2 - izbový byt o výmere 65 m2, na ulici Ružová dolina, v o

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 4308 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Ďalšia etapa developerského projektu GALVANIA Rezidencie spustená – bývanie, kde to žije!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 46 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,000 € 4109 €/m²

Top
Top

Novostavba Ružinov – 3 izbový byt s veľkou terasou – najvyššie podlažie | Vavrínová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vavrínová | 63.48 m²

Bývanie, ktoré si užijete každý deň – s veľkou terasou a maximálnym súkromím. Ponúkame na pred

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,900 € 6142 €/m²

Top
Top

2-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej ul. - ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 66.82 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,500 € 4243 €/m²

Top
Top

Útulné 1-izbové byty v projekte BAYA – ktoré si vedia na seba zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 42.92 m²

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,800 € 5144 €/m²

Top
Top

Priestranné 3-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej, ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 86.08 m²

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

338,700 € 3935 €/m²

Top
Top

SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 107.32 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT S PRESKLENOU LOGGIOU, KLIMATIZOVANÝ, RUŽINOV, VÝBORNÁ LOKALITA, MOŽNOSŤ DOKÚPENIA GARÁŽOVÉHO STÁTIA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | - | 107.32 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4007 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.09 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 6239 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ 5IZBOVÝ MEZONET S TERASOU A LODŽIOU KOCEĽOVA, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Koceľova | 125.3 m²

Lemonpie exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 5-izbový mezonet so slnečnou terasou, lodžiou a

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

509,000 € 4062 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Parkovacie miesto Ružinov – Na piesku, uzavretý areál, kamera

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Na piesku | 12 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj vonkajšie park

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

23,900 € 1992 €/m²

Parkovacie miesto Ružinov – Na piesku, uzavretý areál, investícia

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Na piesku | 13 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

24,900 € 1915 €/m²

Veľký, presvetlený 2 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkam na predaj veľký presvetlený 2 izbový byt s balkónom na Nezábudkovej ulici v Bratislave

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

4 izbový byt v pôvodnom stave s loggiou v širšom centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Martinčekova | 75 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na Martinčekovej ulici v Bratislave v mestskej časti Ružinov. R

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3213 €/m²

2 izbový byt v NOVOSTAVBE City Park s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Jarabinkovej ulici v novostavbe City Park (veža C) v Bratisl

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5645 €/m²

Moderný a zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 41 m²

Ponúkame na predaj svetlý a moderný 2 izbový byt v novostavbe Ružinovská 1 v Bratislave vo vyhľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 5610 €/m²

Štýlový 2,5 izbový byt v projekte NUPPU s balkónom, s vonkajším a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt (apartmán) v projekte NUPPU s balkónom a garážovým státím na

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5517 €/m²

Moderný a zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE Galvaniho dvory 2 s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 2 izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave v mestske

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

Veľký 1-izbový byt s balkónom na Štrkovci v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 49 m²

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt na Štrkovci na Medzilaboreckej ulici v Ružinove. Byt je

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

193,900 € 3957 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1378)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie