Predaj garáž Čmelíkova ulica Bratislava II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Čmelíkova | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž Čmelíkova ulica, BA II Ružinov, garáž je v osobnom vlastníctve, pozemo

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2100 €/m²

DIRECTREAL|Klimatizovaný 3-izbový byt s perfektnou dispozíciou pri parku Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputnikova | 76.4 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt na Spu

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 3664 €/m²

DIRECTREAL|2,5-izbový nízkonákladový zariadený byt s vlastným kúrením, priestrannou loggiou a parkovaním na súkromnom pozemku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný 2,5 - izbový nízko

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,900 € 4195 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|611 m² slnečného pokoja – pozemok na výstavbu rodinného domu v lokalite Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady VII | 611 m²

Directreal Office - Ponúkam na predaj slnečný pozemok s rozlohou 611 m², kde si môžete vytvori

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 409 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Záhrada pri jazere

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Bočná | 256 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj záhradu v tichom prostredí v blízkosti jazera Zlaté pie

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

89,000 € 348 €/m²

DIRECTREAL|Administratívna budova s terasou, garážou a bytovou jednotkou

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Strojnícka | 399 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj administratívnu budovu v mestskej časti Ružinov, na Str

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

929,000 € 2328 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RUŽINOVE – GARÁŽ NA PREDAJ

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mierová | 18 m²

Hľadáte bezpečné parkovanie alebo stabilnú investíciu v jednej z najžiadanejších častí Bratisla

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

35,900 € 1994 €/m²

Veľkorysé 3-izbové byty v projekte PONT – bývanie, ktoré spája

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 90 m²

Fedors Group Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte PONT Tento projekt spája kvalitnú a

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

434,000 € 4274 €/m²

4,5-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A VEĽKOU TERASOU V BLÍZKOSTI MODERNÉHO CENTRA A DUNAJA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 252 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A VEĽKOU JUHOVÝCHODNOU TERASOU S VÝHĽADOM NA DUNAJ

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 199 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝM STROPOM A TERASOU S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 48 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5604 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v mezonetovom 4i byte s 2 loggiami na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Liptovská | 127 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj mezoneto

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

666,500 € 5248 €/m²

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v 3i byte s loggiou na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Liptovská | 65 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3i byty

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

361,620 € 5563 €/m²

Reality & Bývanie I Rezidenčné bývanie v 2i byte s loggiou na Nivách - Liptovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Liptovská | 49 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 2i byty

Publikované: 24.01.2024 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,895 € 5937 €/m²

2 izbový kompletne prerobený byt v širšom centre mesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Ružinov ID 105827

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Martinčekova | 75 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3213 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Ružinov ID 105865

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 33.41 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 5238 €/m²

Bez maklérov predám Priestranný byt v lokalite Ružinov ID 105874

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová 876/32 | 67.63 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,000 € 3933 €/m²

Predáme investičný pozemok v Ružinove na Gagarinovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²

Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 279 €/m²

! REZERVOVANÉ ! Úspešná vinotéka s reštauráciou v centre Ružinova-odstúpenie

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Dulovo námestie | 160 m²

PREVZATIE ÚSPEŠNEJ VINOTÉKY S REŠTAURÁCIOU EXKLUZÍVNA PONUKA V CENTRE RUŽINOVA Chcete prevzi

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

99,900 € 624 €/m²

TOP CENA - Dobre dispozične riešený 2i byt vhodný na rekonštrukciu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rumančeková | 50 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený 2i byt vo vyníkajúcej lokalite Ružinova – Rumančeko

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,990 € 3800 €/m²

MARKENBERG I Slnečný pozemok pre výstavbu rodinného domu

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Priehradná | 1,358 m²

MARKENBERG ponúka na predaj pozemok s výmerou 1 358 m² na ulici Priehradná 2 v Bratislavskej Vr

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

575,000 € 423 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2i byt, 42m2 s loggiou | Rovníková ul. ***VÝBORNÁ PONUKA MESTSKÉHO BÝVANIA ***

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rovníková | 42 m²

Pozrite si 3D prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=mpSQq6aeGuH Ponúkame vám na pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

Elegantný 2izb s veľký balkónom a 2x parkovaním v ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 56.64 m²

Slnečný 2izb byt (8p/8) s príjemnou atmosférou v skolaudovanom projekte ZWIRN (r. 2024, EC–A),

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

450,000 € 7945 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Upresniť hľadanie