2 izbový byt | Mierová | 56 m²
Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný 2,5 - izbový nízko
234,900 € 4195 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady VII | 611 m²
Directreal Office - Ponúkam na predaj slnečný pozemok s rozlohou 611 m², kde si môžete vytvori
250,000 € 409 €/m²
Záhrada | Bočná | 256 m²
Directreal Strong - Ponúkame na predaj záhradu v tichom prostredí v blízkosti jazera Zlaté pie
89,000 € 348 €/m²
Garáž | Mierová | 18 m²
Hľadáte bezpečné parkovanie alebo stabilnú investíciu v jednej z najžiadanejších častí Bratisla
35,900 € 1994 €/m²
3 izbový byt | Mierová | 90 m²
Fedors Group Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte PONT Tento projekt spája kvalitnú a
434,000 € 4274 €/m²
4 izbový byt | Prístavná | 252 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
879,900 € 3492 €/m²
4 izbový byt | Prístavná | 199 m²
849,900 € 4271 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 48 m²
FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
269,000 € 5604 €/m²
4 izbový byt | Liptovská | 127 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj mezoneto
666,500 € 5248 €/m²
3 izbový byt | Liptovská | 65 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3i byty
361,620 € 5563 €/m²
2 izbový byt | Liptovská | 49 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 2i byty
290,895 € 5937 €/m²
2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²
MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n
254,000 € 4097 €/m²
4 izbový byt | Martinčekova | 75 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
241,000 € 3213 €/m²
1 izbový byt | 33.41 m²
175,000 € 5238 €/m²
3 izbový byt | Šalviová 876/32 | 67.63 m²
266,000 € 3933 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²
Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov
250,000 € 279 €/m²
Reštauračné priestory | Dulovo námestie | 160 m²
PREVZATIE ÚSPEŠNEJ VINOTÉKY S REŠTAURÁCIOU EXKLUZÍVNA PONUKA V CENTRE RUŽINOVA Chcete prevzi
99,900 € 624 €/m²
2 izbový byt | Rumančeková | 50 m²
Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený 2i byt vo vyníkajúcej lokalite Ružinova – Rumančeko
189,990 € 3800 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Priehradná | 1,358 m²
MARKENBERG ponúka na predaj pozemok s výmerou 1 358 m² na ulici Priehradná 2 v Bratislavskej Vr
575,000 € 423 €/m²
Garáž | Súťažná | 19 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž na ulici Súťažná v pôvodnom funkčnom technickom stave. Pozemok pod
30,000 € 1579 €/m²
Garáž | Mraziarenská | 12.61 m²
Parkovacie státia sa nachádzajú vedľa seba na prízemí v parkovacom dome na Mraziarenskej ul., b
22,000 € 1745 €/m²
2 izbový byt | Košická | 56.64 m²
Slnečný 2izb byt (8p/8) s príjemnou atmosférou v skolaudovanom projekte ZWIRN (r. 2024, EC–A),
450,000 € 7945 €/m²
2 izbový byt | Rovníková | 42 m²
Pozrite si 3D prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=mpSQq6aeGuH Ponúkame vám na pre
210,000 € 5000 €/m²
Priemyselná zóna | Pod gaštanmi | 0 m²
Predaj priemyselného pozemku — Ružinov, ul. Pod Gaštanmi Ponúkame na predaj rovinatý priemysel
1,400,000 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.