EXKLUZÍVNE na predaj 4.izbový mezonet, 2x balkón, ul. Kvetná, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Kvetná | 94.74 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4.izbový mezonet v nadstavbe s 2xb

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 3905 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový apartmán s parkovaním, Vila Leonardo, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 59.77 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a výborne dispozične riešený 2-izbový apartmán situovaný v obľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 4181 €/m²

Top
Top

INGRE.SK - NOVOSTAVBA PREDAJ STREŠNÝ PENTHOUSE NA BAJKALSKEJ VEĽKÁ TERASA 2 x PARKING

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²

Realitná kancelária – INGRE.SK - ponúka na predaj 4-izbový penthouse 86,54 m² s veľkorysou ter

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 5046 €/m²

Top
Top

Predaj 3-izbého bytu s balkónom a loggiou v Ružinove, Muškátová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 68 m²

EXKLUZÍVNE - IBA U NÁS: Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt s veľkým potenciálom, v žiadanej

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 3368 €/m²

Top
Top

Výnimočný 3-izbový byt 75,5 m² + 3 balkóny | kompletná rekonštrukcia | Košická ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 75.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na Košickej ulici v bratislavskej časti Nivy. Lokal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

385,900 € 5111 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj 3-izbový byt, Plynárenská, Bratislava / 20. poschodie / terasa s panoramatickým výhľadom + balkón + pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 126 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt vo výškovej rezidenčnej budove na prestížnej adrese P

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

649,000 € 5151 €/m²

Top
Top

Predaj - 2 izbový byt s potenciálom na Moldavskej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Moldavská | 53.62 m²

Ponúkam Vám so súhlasom majiteľa na predaj 2-izbový byt v srdci obľúbeného Ružinova na Moldavsk

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 4196 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN - 5 izb byt v Apollo Residence - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

Rodinný dom s átriom a záhradou v srdci Ružinova – Šalviová ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Šalviová | 178 m²

Na Šalviovej ulici v Ružinove ponúkame na predaj radový rodinný dom s átriom a vlastnou záhrado

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

788,900 € 4432 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.39 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový s predzáhradkou a terasou byt v Bratislave v Ružinove v časti M

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,843 € 5341 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v Apollo Residence – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 4994 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - predávame architektonický unikát v srdci 500 bytov: Kde sa betón stretáva so svetlom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 75 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj unikátny byt po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4787 €/m²

Top
Top

Predaj garážového státia v projekte GREEN ATRIUM v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Trnavská cesta | 15 m²

Ponúkam na predaj garážové státie v modernom polyfunkčnom objekte Green Atrium. Ide o ideálne r

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 € 1867 €/m²

Top
Top

2-izbový byt vo vysokom štandarde novostavba Green Atrium, Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 52.3 m²

Ponúkame na predaj moderný a nadštandardne vybavený 2-izbový byt nachádzajúci sa na 7. nadzemno

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,654 € 6456 €/m²

Top
Top

3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 95 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium, ktorý sa nachádza na 6. nadzemnom

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

543,202 € 5718 €/m²

Top
Top

3-izbový byt A7.A s nadštandardom v Green Atrium!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 66.25 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt s označením A7.A, ktorý je súčasťou prestížneho proje

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 6023 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt B2.F v projekte Green Atrium s chladením a kúrením v strope!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62.67 m²

Objavte svoj nový domov v jednom z najžiadanejších bratislavských projektov, Green Atrium! Pred

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

358,785 € 5725 €/m²

Top
Top

3-IZBOVÝ BYT B2.G V PROJEKTE GREEN ATRIUM

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 104.78 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť bývania v srdci Bratislavy – priestranný byt v prestížn

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

555,564 € 5302 €/m²

Top
Top

4-izbový byt v Green Atrium, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 78.76 m²

Predstavte si život v objatí moderného komfortu a zelene, priamo v srdci pulzujúceho Ružinova.

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

497,427 € 6316 €/m²

Top
Top

Janegova & Partners ponúka - ZDRAVOTNÉ STREDISKO

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | 1,000 m²

Ponúkame na predaj zdravotné stredisko s dlhoročnou tradíciou, situované v atraktívnej časti Br

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

PREDAJ: 3 izbový byt, 82 m2 + lodžia, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rezedová | 82 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s lodžiou, pivnicou a garážou na Rezedovej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3901 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NIDAL: PREDAJ 3-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 81.12 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 3-izbový byt v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

520,000 € 6410 €/m²

Top
Top

EDEN PARK pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²

Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 4847 €/m²

Top
Top

PREDAJ prémiového 4iz bytu so zimnou záhradou, Komárnická ul, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Komárnická | 133.03 m²

Realitná kancelária LIVIANTE s.r.o. ponúka na PREDAJ výnimočný 4-izbový byt, ktorý vzniká kompl

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

590,000 € 4435 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8528)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie