Na predaj prerobený, zariadený 3 izbový byt v Ružinove BA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 93 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt na Zálužickej ul. v Ružinove -

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

355,000 € 3817 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

Arvin & Benet | Nadštandardný byt v obľúbenej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputniková | 70 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj štýlovo zariadený 3i byt v príjemnom komornom bytovom dome v pok

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4271 €/m²

Väčšia garsonka Záhradnícka ul., 27,98 m², nízke náklady, zv. prízemie

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Záhradnícka | 28 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt (garsonku) v žiadanej lokalite Bratislava – Nivy, priamo pri Mi

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

159,000 € 5679 €/m²

Predaj 2-izbového apartmánu v Eurovea Tower, 57,5 m² + balkón, výhľad na Dunaj, odpočet DPH, garantovaný nájom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 64 m²

V ponuke je nový, luxusne zariadený 2-izbový apartmán v projekte Eurovea Tower s výhľadom na Du

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

548,580 € 8572 €/m²

Predaj 2-izbového apartmánu, na promenáde, Eurovea I. – 53 m², tichý, zariadený, garantovaný výnos

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 53 m²

V ponuke je kompletne zariadený 2-izbový apartmán v projekte Eurovea I., nachádzajúci sa na 3.

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 7528 €/m²

NOVÝ, KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, GARÁŽOU A TICHOU ORIENTÁCIOU PRI OC CENTRÁL, METODOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Metodova | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, klimatizovaný 2 izbový byt (projekt LUDWIGOV MLYN) s balkónom, gar

Publikované: 19.06.2023 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,000 € 13 €/m²

Arvin & Benet | Priestranný byt v pôvodnom stave v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prievozská | 40 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave v srdci Ružinova – na Prievozskej

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Dizajnový 2i byt | Top lokalita - Nivy | Vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 42 m²

Enzo Real Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Nivy -

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5712 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Modernizácia v historickej tehle: 94 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Priestranný 5-izbový byt s 2 balkónmi a veľkou terasou v NIDO II , Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Trnavská cesta | 148 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový byt v kvalitnej novostavbe NIDO II, ktorý poskytuje nadštandardný k

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

578,000 € 3905 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 55.43 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,792 € 4669 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 51.58 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,182 € 4850 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 77.53 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,058 € 4515 €/m²

NA PREDAJ | 2 - IZBOVÝ BYT + GARÁŽOVÉ STÁTIE + PIVNIČNÁ KOBKA LEN ZA 350 000€ V PROJEKTE DOWNTOWN YARDS | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.98 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v Bratislave v prestížnom p

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 6252 €/m²

Arvin & Benet | Jedinečný mezonet pri Štrkovci s krbom a slnečnou terasou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 126.9 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný 3i byt na Teslovej ulici v Ružinove, situovaný na najv

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 3065 €/m²

3-IZBOVÝ BYT,PÔVODNÝ STAV,RUŽINOV,67m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave o výmere 67m2, k bytu prináleží aj piv

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,999 € 3358 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,PÔVODNÝ STAV,RUŽINOV,58m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 58 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave o rozlohe 58m2, k bytu prináleží aj pi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,999 € 3793 €/m²

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 7 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 50.4 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,800 € 7099 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 2 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.15 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

381,990 € 7054 €/m²

člen NARKS

KANCELÁRIE v Ružinove na predaj. Možný odpočet DPH a BONUS navyše

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 191 m²

Broker Consulting ponúka na predaj kancelársky priestor v žiadanej lokalite – PRIEMYSELNÁ ULICA

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 1885 €/m²

člen NARKS

Ružinov - 3izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Ružinov, ulica Na piesk

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3716 €/m²

člen NARKS

Štýlový zrekonštruovaný 1i byt, Ružinov, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame moderný, kompletne zrekonštruovaný, bezbariérový byt v jednej z najžiadanejších častí

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,000 € 5971 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 4 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.47 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

383,990 € 7050 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23077)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Upresniť hľadanie