NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.59 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

243,999 € 2786 €/m²

OC CENTRÁL I odstúpenie SHIFOOD BISTRO

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Metodova | 40 m²

V OC CENTRÁL na ulici Metodova 6, Vás čaká výnimočná príležitosť. Na odstúpenie, plne vybavené

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 1000 €/m²

Pozemok 1500 m2 na Slovnaftskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Slovnaftská | 1,500 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva pozemok s výmerou 1.500m2 pri ulici Slovnaftská, k.ú. Ružinov

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 200 €/m²

Investičný pozemok Slovnaftská

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Slovnaftská | 10,000 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva investičný pozemok s výmerou 10.000m2 na ulici Slovnaftská, k

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

1,450,000 € 145 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 132.51 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

549,999 € 4151 €/m²

Bývanie povýšené na umenie. Nekompromisný štandard a mestská oáza na Záhradníckej

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 106 m²

Táto nehnuteľnosť, situovaná na 5. poschodí vyhľadávanej adresy Záhradnícka 62, s celkovou ploc

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

475,000 € 4481 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Strojnícka | 250.31 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

859,999 € 3436 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 111.97 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,999 € 3304 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 75.57 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,999 € 3970 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.59 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

243,999 € 2786 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 52.19 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

233,999 € 4484 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 59.15 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 4396 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 52.19 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

233,999 € 4484 €/m²

Máte záujem o rýchly predaj nehnuteľnosti?

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 43 m²

S našou službou výkupu nehnuteľností získate peniaze hneď, bez komplikácií a stresu spojeného s

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

2-i byt Sečovská ul., BA-Ružinov, PREDAJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sečovská | 53.58 m²

Realitná kancelária NAVI Real, s.r.o. vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v pôvodnom s

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,000 € 4442 €/m²

Ružinov 2 izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Stará Ivanská cesta | 59 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom – Bratislava, Ružinov Výmera: 59 m² Snívate o mod

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 4492 €/m²

Priestranný 4-izbový byt s loggiou, 2x parkovanie, novostavba Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 113.26 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový byt s premyslenou dispozíciou v novostavbe Sputnik – Ružino

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,000 € 4229 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÉ kancelárie blízko diaľnice, letiska a najväčšieho OC v SR v BA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 250 m²

PASS REALITY ponúka na predaj / prenájom kancelárií v samostatne stojacej administratívnej budo

Publikované: 13.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,800 €/m2 1800 €/m2

NA PREDAJ garáž ové státie v komplexe garáži Ondavská, Zimný štadión

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ondavská | 13 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj vnútorné garážové státie na prízemí Obj

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

25,000 € 1923 €/m²

Predaj 1 izbového čiastočne zrekonštruovaného bytu s úžitkovou plochou 40 m2 v Bratislave – Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 40 m²

TUreality ponúkajú prenájom 1 izbového zrekonštruovaného bytu s výmerou 40 m2 vo vyhľadávanej l

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

198,999 € 4975 €/m²

Rezervovaný: Priestranný 1-izbový byt s potenciálom prerábky na 1,5-izbový v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mesačná | 43 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave, situovaný vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

člen NARKS

Hľadáme 4 izbový byt v okolí Ružinovskej ul. v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ružinovská | 78 m²

Pre konkrétneho klienta aktívne hľadáme 3 alebo 4-izbový byt v okolí Ružinovskej ulice (Ostredk

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PREDAJ – 3-izbový byt s parkovaním a loggiou | Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Piesku | 67 m²

Hľadáte praktický 3-izbový byt s vlastným parkovaním a možnosťou okamžitého bývania? Realitná k

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4015 €/m²

Rezervované: Exkluzívne iba u nás: 3i. byt Tomášikova ul., loggia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 84 m²

Predaj veľmi pekného 3i. bytu v bytovom dome na Tomašikovej ul. neďaleko Retra Výmera 84 m2, z

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3570 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23077)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie