Pripravujem na predaj 3 izb. mezonet - TRHOVISKO Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

N030-113-NAMI Pripravujem na predaj 2j poschodový 3+ izb. byt v blizkosti Trhoviska Miletičova

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 €

PREDAJ priestranný 5 izb. rodinný dom Bratislava-Nivy (N035-124-ANHO)

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | . | 200 m²

Dom v lokalite Nivy a napriek tomu v tichej ulici? Áno, presne tak. Ponúkam na predaj poschodo

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

985,000 € 4925 €/m²

PREDAJ zrekonštruovaná garsónka+pivnica-Bratislava-Ružinov (N008-115-ANHO)

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | 22.5 m²

Útulná, kompletne zrekonštruovaná garsónka, ktorá môže byť Vaším štartovacím bývaním. Nenechajt

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

147,000 € 6533 €/m²

PREDAJ slnečný 3 izb.byt+loggia+balkón Bratislava-Ružinov (N030-113-ANHO)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67.63 m²

Túžite po domove, kde sa budete cítiť príjemne a ktoré bude odrazom vášho štýlu? Tento 3 izbový

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,000 € 3933 €/m²

(F004-113PANEa) REZIDENČNÝ PROJEKT NOVÉ ZÁHRADY – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domove role | 0 m²

V exkluzívnej a dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite **Nové záhrady – Domové role** na okraji mes

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 €

(F003-113PANEa) REZIDENČNÝ PROJEKT NOVÉ ZÁHRADY – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domove role | 0 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

282,000 €

Kancelárske priestory, budova Air Offices - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 0 m²

F010-16-NIONa V zastúpení klienta vám ponúkame na predaj kancelárske priestory v budove Air of

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

225,600 €

3D prehliadka
3D prehliadka

(F005-113PANEa) Novostavba dvojgeneračného bývania

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 0 m²

Novostavba rodinného domu – Ideálne dvojgeneračné bývanie (2 samostatné byty) Hľadáte riešenie

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

599,000 €

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 64.42 m²

Hľadáte príjemný byt vo výnimočnej lokalite? Ponúkame nový 3-izbový byt s rozlohou 64,42 m² v o

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

326,549 € 5069 €/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ APARTMÁN S TERASOU, NOVOSTAVBA, JÉGÉHO ALEJ – RUŽINOV – ČASŤ NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 53.12 m²

Dr. Domov ponúka na predaj exkluzívny 2-izbový, zariadený apartmán s veľkou terasou v najlepšej

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,900 € 5024 €/m²

Na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Strojnícka | 1,466 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj atraktívny stavebný pozemok v Bratislav

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

307 €/m2 307 €/m2

Predaj dvojizbového bytu na najlepšej adrese v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jadrová | 52.69 m²

V zastúpení majiteľa ponúkam na predaj tento veľmi príjemný dvojizbový byt na Jadrovej ulici v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

202,500 € 3843 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

Predaj moderného 4 izbového rodinného domu v Prievoze na Kľukatej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kľukatá | 199 m²

Callireal ponúka na predaj modernú dvojpodlažnú novostavbu 5-izbového rodinného domu v atraktív

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

650,000 € 3266 €/m²

TOP PONUKA, TEHLA, PARKOVANIE A DOM AKO NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

JEDINEČNÁ PONUKA - predaj administratívnej budovy so skladovými priestormi a možnosťou ubytovania na Strojníckej ulici v Bratislave!

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Strojnícka | 834 m²

Ponúkame na predaj administratívnu budovu so skladovými priestormi a možnosťou ubytovania na St

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,890,000 € 2266 €/m²

REZERVOVANÉ - Krásny 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3, odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s balkónom orientovaný do vnútrobloku v skolaudovanej etape

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

306,500 € 6521 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZBOVÝ PENTHOUSE V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU, 200 m2, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 4-izbový penthouse na najvyššom podlaží s veľkoformát

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj - Kancelárske priestory vo vynikajúcej lokalite - 385,72m2 - Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 385.72 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj zariad

Publikované: 23.03.2023 Aktualizované: 23.03.2023
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

618,000 € 1602 €/m²

PREDAJ POZEMOK, výmera 1032 m2, ulica Gagarinova, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 1,032 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj INVESTIČNÝ pozemok na Gagarinovej

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 310 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY SVETLÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 3-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľkometrážny 3-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľkometrážny 4-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, 200 m2, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 4-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Šándorova ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,999 € 4683 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie