Priestranný 3- izbový byt s lodžiou na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 68 m²

CENTRAL ESTATES /Priestranný 3-izbový byt s lodžiou v TOP lokalite Ružinova – pri OC Retro s lo

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3750 €/m²

2- izbový byt, 50m2, balkón, pivnica, predaj Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 50 m²

CENTRAL ESTATES/ Príjemný čiastočne zariadený 2- izbový byt na predaj v Ružinove na Mierovej ul

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,000 € 4840 €/m²

PREDAJ - Priestor vhodný na podnikanie vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Trenčianska | 168 m²

PREDAJ - Ponúkame na predaj obchodný priestor vo výbornej lokalite v novostavbe Rozadol na Tren

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 2143 €/m²

MyBridge I Predaj obchodných priestorov v polyfunkčnom objekte

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 238 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na ulici Pestovateľská 2 v polyfunkčnom objekte My Bridg

Publikované: 04.01.2024 Aktualizované: 12.11.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3571 €/m²

člen NARKS

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ vynovenú garáž na Domkárskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Domkárska | 18 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ vynovenú garáž na Domkárskej ulici v Bratislave. G

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

21,500 € 1194 €/m²

ŠTÝLOVÝ - 2i byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci zelených Ostredkov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 43.48 m²

Hľadáte bývanie, kde sa moderný dizajn spája s pokojom a množstvom zelene? Ponúkame na predaj

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4577 €/m²

člen NARKS

Neibrs | Záhradnícka ul. - Nebytový priestor 122,34 m2, CENA 189.000,- Eur bez DPH

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 122.34 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor o výmere 122,34 m2 v ž

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

189,000 € 1545 €/m²

Neibrs | Parkovacie miesto v spoločnej garáži, City Park, veža B

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 10 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj jedno parkovacie miesto v suteréne za rampou s pria

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

26,500 € 2650 €/m²

PREDAJ, moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt, klimatizovaný, Hraničná ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 43.18 m²

Realitná kancelária Domov jedným ťahom Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný, moderne zrekonš

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 5095 €/m²

Predaj areálu v BA-Ružinov (klinika, administratívu a iné zariadenia)

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 1,800 m²

Predaj reprezentatívneho areálu v prestížnej lokalite Bratislava – Ružinov Výnimočná príležito

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

3-izbový byt s loggiou, výborná dispozícia, Jašíkova ulica Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jašíkova | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s loggiou, výborná dispozícia a kompletná občianska vybaven

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

278,500 € 3571 €/m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave s obytným podkrovím v lokalite Bratislava - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Železná | 166 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 1958 €/m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj murovanú garáž v Bratislave - časť Nivy, na ul. Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 18 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj murovanú garáž v Bratislave - časť Nivy, na ul. Bajkalská. G

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj samostatnej uzamykateľnej garáže s elektrikou v podzemnej garáži na ulici Mierová

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mierová | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatnú uzamykateľnú garáž o výmere 16m2 s elektrikou na ulici Mierová. R

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

45,000 € 2813 €/m²

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Eurovea Riverside - Výhľad na Dunaj, komfort, všetko poruke

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 53.72 m²

Predáme jedinečný byt na nábreží Dunaja v Eurovea Riverside, ktorý spĺňa požiadavky aj toho naj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

500,000 € 9308 €/m²

Pozemok 2500 m2 na Slovnaftskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Slovnaftská | 2,500 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva pozemok s výmerou 2.500m2 pri ulici Slovnaftská, k.ú. Ružinov

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

500,000 € 200 €/m²

M35 I Pravdivosť materiálov. Čistota formy. Autorský byt pre náročných

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 59 m²

ZENITH Luxury Real Estate exkluzívne predstavuje nehnuteľnosť, ktorá vymyká bežným štandardom t

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4998 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Trenčianska 60 I 3i byt s výhľadom na jazero

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 75 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva svetlý 3-izbový byt v špičkovej nadstavbe na Trenčianskej uli

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,900 € 4399 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 250.31 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

859,999 € 3436 €/m²

Investičná príležitosť I stavebný pozemok Pálenisko

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Malé pálenisko | 1,050 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje investičnú príležitosť pre podnikateľské subjekty hľadajú

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 248 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 132.08 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,999 € 3634 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 81.95 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,999 € 3905 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.66 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 2966 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8552)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Rodinné domy na predaj (23090)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie