3-IZBOVÝ KOMPLETNE PREROBENÝ BYT, VRÚTOCKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vrútocká | 69 m²

Hľadáte bývanie, kde sa snúbi komfort mesta s atmosférou tichej štvrte rodinných domov? Realitn

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

307,500 € 4457 €/m²

MODERNÉ KANCELÁRIE NA PREDAJ V PROJEKTE ZWIRN OFFICE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 86 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: MODERNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY V NOVOSTAVBE ZWIRN! RK ARCHEUS ponúka na pred

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 5221 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový pôvodný stav 66 m² – Gregorovej ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v pokojnej časti Bratislavy – Ružinov, Gregorov

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,999 € 3636 €/m²

Na predaj pozemok v Ružinove

Ponúkame na predaj pozemok vo veľkosti 723m2. podľa UPI stavebný, IS - si treba preveriť vo vl

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 275 €/m²

Pozemok na komerčné využitie

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | 5,700 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - komerčná zóna Bratislava-Ružinov. Plocha: pozemku 5

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

390 €/m2 390 €/m2

Pozemok na komerčné využitie, BA-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Na piesku | 1,840 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v komerčnej zóne Bratislava-Ružinov

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 16.04.2024
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3 izbová novostavba v BA s garážovým státím - Rezervované

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Križovatkách | 73.32 m²

Vo výhradnom zastúpení predávajúceho, Vám ponúkame na predaj krásny 3 izbový byt v niekoľko roč

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,000 € 3860 €/m²

Na predaj 1-izbový byt v NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 28.22 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt Bratislava-Ružinov v novostavbách NUPPU. Plocha: úžitková 2

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 04.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

198,444 € 7032 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 1- izbový byt na ulici Záhradnícka časť Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Záhradnícka | 27.26 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 1- izbový byt na u

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

174,900 € 6416 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbovy byt v novostavbe Omnia na ulici Tomášikova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponuka na predaj 4-izbovy byt v novostavbe Omnia na Tomášikov

Publikované: 06.10.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

498,000 € 5010 €/m²

Bývanie v zrekonštruovanom 2-izbovom byte v obľúbenej novostavbe EDEN PARK, Bratislava – Ružinov, Drieňová ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 50.26 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj moderné bývanie v zrekonštruovanom 2-i

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 5669 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3,5 izbový byt na ulici Martinčekova v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Iný byt | Martinčekova | 68.15 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 3,5 izbový by

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

291,990 € 4285 €/m²

3-izbový byt v Ružinove na ulici Narcisová po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v Ružinove na ulici Narcis

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

3-izbový byt na ulici Mesačná v Ružinove ktorý môže byť zrekonštruovaný podľa vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Mesačná v Ružinove kto

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3955 €/m²

Kompletne zrekonštrovaný 2- izbový byt v Ružinove v novostavbe Omnia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 51.95 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 2- izbovy kompletne zrekonštruovaný byt v Ru

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 5195 €/m²

3-izbový byt v Ružinove na ulici Muškátová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 60.3 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v Ružinove na ulici Muškát

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,900 € 4426 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na ulici Hanácka v meststkej časti Ružinov-Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hanácka | 52.79 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,900 € 4658 €/m²

2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulici Exnárova v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 50.2 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na uli

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4779 €/m²

4-izbový byt v Ružinove na ulici Trenčianska – po kompletnej rekonštrukcii.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 67.13 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 4-izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRENČIA

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4840 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt orientovaný do zelene

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rezedová | 47 m²

Ponúkame vám miesto, kde sa bývanie mení na pocit domova. Na Rezedovej ulici v Ružinove na vás

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

232,000 € 4936 €/m²

1-izb. byt v novostavbe v Ružinove, 4p./10

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Mierová | 34.58 m²

Ponúkame na predaj príjemný 1-izbový byt na rohu ul. Kaštielska a Mierová v bytovom dome vo výb

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

2-izb. byt v novostavbe City Park, parkovacie státie, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt v novostavbe City Park (veža C), ul., Jarabinková, Ružinov, časť

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5645 €/m²

Veľký 1-izb. byt v tehlovom dome, Miletičova ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 44.5 m²

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Miletičova, Ružinov – Nivy. Výmera 44,5 m2, nachádza sa n

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4270 €/m²

garáž na ul. Teslova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Teslova, Ružinov Výmera 18 m2, má montážnu jamu a je možnosť p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2217 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie