REZERVOVANÉ - VALEN | Pokojné bývanie v Ružinove s výbornou dostupnosťou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 60.22 m²

Objavte príjemné mestské bývanie v skvelej lokalite. Zeleň, skvelá občianska vybavenosť a výbor

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 4150 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NAVA | PRIESTRANNÝ 1 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU V PROJEKTE JARABINKY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jarabinková | 46 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 1-izbový byt v novostavbe Jarabinky

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,900 € 4889 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia jar 2027

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 46.99 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt s priestrannou spálňou a presvetleným interiérom? Ponúkame výnimoč

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

276,265 € 5879 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A ŠATNÍKOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia jar 2027

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 51.63 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt s priestrannou spálňou a šatníkom? Ponúkame výnimočný byt s rozloh

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

278,267 € 5390 €/m²

2i byt, 77m2 – BA II - Ružinov, Ostredky: VEĽKOMETRÁŽNY, LOGGIA, GARÁŽOVÉ STÁTIE a PIVNICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 77 m²

2i byt, 77m2 – BA II - Ružinov: VEĽKOMETRÁŽNY, LOGGIA, GARÁŽOVÉ STÁTIE a PIVNICA EXKLUZÍVNE po

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3636 €/m²

VEĽKÉ GARÁŽOVÉ STOJISKO V NOVOSTAVBE JARABINKY, JARABINKOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jarabinková | 15 m²

Ponúkame Vám na predaj široké garážové parkovacie stojisko v novostavbe Jarabinky na Jarabinkov

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

32,900 € 2193 €/m²

Práve rekonštruujeme 3.izb. byt v tehlovom dome v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kašmírska | 70.59 m²

Ak si zarezervujete tento byt v najbližších dňoch, do polovice mája máte šancu ovplyvniť jeho a

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4603 €/m²

Práve rekonštruujeme 3-izbový byt s loggiou v Ružinove na Radarovej

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Radarová | 65 m²

Aktuálne rekonštruujeme 3-izbový byt na Radarovej ulici v obľúbenej bratislavskej lokalite Ruži

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

307,900 € 4737 €/m²

CITY PARK | 23. poschodie | Lukratívny byt s nádhernou terasou a výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 115 m²

Vitajte v bratislavskom „City. Rezidenčná štvrť v príjemnej lokalite a zároveň kompletná infra

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Veľký 2-izbový byt v Ružinove, Čaklovská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čaklovská | 56 m²

Broker Consultng ponúna na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt na Štrkovci, BA - Ružinov, Čaklo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4643 €/m²

člen NARKS

2-IZBOVÝ BYT MEZONET S PIVNICOU, BALKÓNOM A ŠATNÍKOM | ZWIRN 2, Ružinov | KOLAUDÁCIA JAR 2028

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Košická | 65.83 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame na predaj úplne nový 2-izbový mezonet na dv

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

507,617 € 7711 €/m²

2 izb. byt RUŽINOV Zimná komplet rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zimná | 48 m²

Byt je po kompletnej rekonštrukcii - bezpečnostné dvere, elektroinštalácia, vodoinštalácia, po

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 4771 €/m²

Predaj záhrady s chatou, Bratislava Zlaté piesky, Mokráň záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 310 m²

Poverení vlastníkom, ponúkame na predaj záhradu s chatou, ktorá sa nachádza v záhradkárskej os

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

158,000 € 510 €/m²

Predaj chaty Bratislava, Zlaté piesky

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Mokráň Záhon | 30 m²

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

158,000 € 5267 €/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt s pivnicou a orientáciou do tichého dvora

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 45.51 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt na Prievozskej ulici, katastrálne územie Nivy. N

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

222,000 € 4878 €/m²

2-izbový byt s potenciálom / Nivy – 500 bytov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súťažná | 51.8 m²

FinReal go ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt s potenciálom, výhľadom do zelene a skvelou

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 3668 €/m²

Kompletne zariadený 2-izb. byt v tichej lokalite/ NIVY ( 500 bytov ).

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kulíškova | 54 m²

So súhlasom vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj 2-izb. byt nachádzajúci sa v tichej loka

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 5093 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

Arvin & Benet | Luxusná novostavba v žiadanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 66.39 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 2i novostavbu v projekte Ship House, ktorý prepája nadčasový diz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4894 €/m²

Garážové státie v parkovacom dome v Ružinove na Mraziarenskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 0 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj garážové státie v parkovacom do

Publikované: 02.05.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

20,000 €

Pozemok v Ružinove s projektom na 6 bytových jednotiek

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mlynské luhy | 909 m²

Realitná kancelária Pegas Real Vám ponúka na predaj pozemok v Ružinove s hotovou štúdiou na byt

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Na predaj garáž na Papraďovej ul. v BA - Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Papradová | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž vo vyhľadávanej lokalite na Papraďovej ul. v Ružinove,

Publikované: 27.10.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

36,000 € 2000 €/m²

Krásny 5-izbový mezonet v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Novohradská | 166.44 m²

Pegas real ponúka na predaj veľkorysý - výborne dispozične riešený 5 - izbový mezonet v atraktí

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

690,000 € 4146 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt na Jégeho ulici v BA - Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jégeho | 93.11 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v bytovom dome len s 15 b

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,192 € 4287 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23090)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Upresniť hľadanie