garáž na ul. Teslova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Teslova, Ružinov Výmera 18 m2, má montážnu jamu a je možnosť p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2217 €/m²

Veľký 2-izb. byt na ul. Nezábudková, Ružinov pri OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame na predaj veľký priestranný 2-izb. byt na ul. Nezábudková, Ružinov – Trávniky. Výmera

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

garáž, Haburská ul., Ružinov pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Haburská | 16.74 m²

Ponúkame na predaj garáž na ul. Haburská, Ružinov pri Štrkovci. Výmera garáže 17,74 m2, zastav

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 09.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

44,000 € 2628 €/m²

Novostavba 2,5-izb. bytu v NUPPU, garážové státie + vonkajšie státie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58.62 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt (na liste vlastníctva vedený ako apartmán) v projekte NUPPU,

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5459 €/m²

2-izbový byt s loggiou v novostavbe – Ružinov, Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,745 € 5041 €/m²

Novostavba 2 izbový byt Bratislava Ružinov s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis novostavb

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,655 € 5319 €/m²

Rodinný dom v perfektnej lokalite BA - Prievoz - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Ružičková | 145 m²

Hľadáte dom so záhradou v pôvodnom stave, ktorý by ste si mohli prerobiť a zútulniť podľa Vaši

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

419,000 € 2890 €/m²

člen NARKS

Na predaj UNIKÁTNY, takmer NOVÝ (2019), 3 - 4 izbový VEĽKOMETRÁŽNY byt (127m2), pri DULOVOM námestí, Trenčianska ul., Bratislava - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 127 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj UNIKÁTNY, takmer NOVÝ (2019) byt, kde sa KOMFORT snúbi s čist

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

489,000 € 3850 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ kancelárií od 39m2, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 39 m²

Ponúkame Vám na predaj administratívne a obchodné priestory v 3-podlažnom objekte MyBridge (bud

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

89,500 € 2295 €/m²

RADO I 3 Izb. byt s balkónom 64 m2 I OSTREDKY - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredkova | 61 m²

RADO Reality Vám ponúka: 3-izbový byt v TOP lokalite Ružinova – Ostredková ulica | ideálny na b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 4261 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | RODINNÝ DOM S OBCHOD. PRIESTORMI | RUŽINOV - TRNÁVKA

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Beckovská | 580 m²

Hľadáte bývanie a podnikanie na jednej adrese ? RADO Reality vám ponúka na predaj jedinečný

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

1,284,000 € 2214 €/m²

RADO | Obchodný priestor 89m2 | Ružinovská - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ružinovská | 89 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj obchodný priestor s rozlohou 89 m², nachádzajúci sa na 1. posc

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 3360 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | RODINNÝ DOM S OBCHOD. PRIESTORMI | RUŽINOV - TRNÁVKA

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Beckovská | 580 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,284,000 € 2214 €/m²

RADO | ZWIRN 2-izbový byt 50m2 + balkón 5m2 | Košická - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48 m²

RadoReality vám ponúka na predaj 2-izbový byt v nadštandardnom projekte Zwirn na Košickej ulici

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,900 € 7456 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | Veľkometrážny 3i byt s výťahom a pivnicou | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 81.81 m²

Hľadáš pre svoju rodinu byt v mimoriadne žiadanej lokalite, kde máš všetko dôležité na pár krok

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3178 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Exkluzívny stavebný pozemok so stavbou Ružinov Prievoz 760 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Varínska | 220 m²

„Investičný stavebný pozemok so stavbami v atraktívnej rohovej polohe Ružinova - PRIEVOZ (Varín

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 3632 €/m²

RADO | Exkluzívny stavebný pozemok Ružinov - Prievoz 760 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Varínska | 760 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 1051 €/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: NA PREDAJ zariadený 1-izbový byt v novostavbe s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 1,5- izbový byt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 7056 €/m²

Predaj 3 izbového bytu, ktorý vie byť podľa Vašich predstáv.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 69 m²

Máme pre Vás 3 izbový byt s vymenenými plastovými oknami, loggiou a aj balkónom, ktorý si viet

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3464 €/m²

LUXUSNÝ 3,5 IZB. BYT PO NÁDHERNEJ REKONŠTRUKCII, BA NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Rastislavova | 80 m²

Ponúkame na predaj, nový, neobývaný 3,5 izb. byt na ul. Rastislavova, BA Ružinov. Nachádza sa n

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 5613 €/m²

1-izbový byt s výbornou dispozíciou v obľúbenej lokalite – Miletičova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 45 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Miletičovej ulici v Bratisla

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 4222 €/m²

Na predaj exkluzívny 3-izbový byt s panoramatickou terasou, saunou a dizajnovým interiérom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 100 m²

Ak hľadáte prémiové bývanie s dôrazom na dizajn, komfort a súkromie, tento výnimočný byt na uli

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

599,000 € 5990 €/m²

PREDAJ - nebytové priestory 286 m2 - SUPER CENA!!! /N219-18-OTKA/

Reality Bratislava-Ružinov

Prevádzkový areál | Bajkalká | 286 m²

N219-18-OTKA Ponúkam Vám na PREDAJ - NEBYTOVÝ PRESTOR - 286 m2, v BRATISLAVE RUŽINOV na BAJKAL

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

predaj - 3 izbový byt Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 73 m²

Hľadáte byt, kde už nemusíte nič prerábať a stačí sa len nasťahovať? Ak áno, neprehliadnite tút

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie