Herlianska 3 izbový byt s výhľadom na Slavín

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Herlianska | 66 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku - úchvatný 3-izbový byt po rozsiahlej a luxusnej rekonštruk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 4379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodný priestor – Bratislava-Ružinov | 276 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 276 m²

Obchodný priestor – 276 m² Bratislava-Ružinov Obchodný priestor v modernom areáli, priamo op

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

PREDAJ – obchodný priestor pri Avion Shopping Park a IKEA, 276 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 276 m²

PREDAJ – obchodný priestor v atraktívnej lokalite Pestovateľská, Bratislava Výmera: 276 m²

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

Babony TRE/ novostavba 2-izb. zariadený, projekt NUPPU (odpočet DPH)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

Predáme 2-izb. byt v kvalitnom projekte NUPPU, novostavba, Mlynské Nivy, ešte nikdy neobývaný,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5517 €/m²

Babony TRE I Predaj priestranného 3-i bytu pri Klientskom centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 85 m²

Babony TRE I Predaj priestranného 3-i bytu pri Klientskom centre Ponúkame svetlý a útulný 3-iz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 4576 €/m²

Babony TRE I Predaj Ecocapsule – autonómne ekologické bývanie

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | 37.5 m²

Ponúkame na predaj jedinečné Ecocapsule – autonómne ekologické bývanie novej generácie, ktoré p

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

29,900 € 797 €/m²

Bývanie ako z katalógu – Dizajnový 3-izbový byt s terasou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 75 m²

Babony TRE vám exkluzívne ponúka výnimočný byt pre klienta, ktorý hľadá viac než len bývanie –

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 5320 €/m²

Babony TRE I Moderný 4 izbový rodinný dom v Prievoze - Kľukatá ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kľukatá | 196 m²

Babony TRE Vám ponúka krásnu novostavbu 4 izbových rodinných domov v Bratislave – Prievoz, Kľuk

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

650,000 € 3316 €/m²

REZERVOVANE I BABONY TRE I Komfortný 1,5-izbový byt s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Súmračná | 43 m²

Ponúkame vám na predaj krásny 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava - Ružinov, na ulic

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4628 €/m²

REZERVOVANE: Nadštandardný 2i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.5 m²

Ponúkame na predaj tri exkluzívne 2-izbové byty v jednom z najprestížnejších a architektonicky

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,150 € 7049 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE: Nadštandardný 2-i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

BABONI TRE: Nadštandardný 2-i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“ Ponúkame na predaj tri

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,081 € 7056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA TOMÁŠIKOVEJ ULICI, BA II - RUŽINOV, ID: 0292

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 57 m²

Slovakia Sotheby's International Realty ponúka na predaj dvojizbový byt v novostavbe Tomachic v

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5614 €/m²

člen NARKS

3 IZB. MEZONET V NOVOSTAVBE NA TOMÁŠIKOVEJ ULICI, BA II - RUŽINOV, ID: 0292

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 152 m²

Slovakia Sotheby's International Realty ponúka na predaj trojizbový mezonet v novostavbe Tomach

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

637,000 € 4191 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! Veľký 1-izbový byt 49 m² s lodžiou, parkovaním a pivnicou, Na križovatkách - Ružinov, 215 000 €

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na križovatkách | 49 m²

REZERVOVANÉ! Predstavte si byt, ktorý vám dá viac priestoru, než by ste od 1-

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 4388 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi na ulici Kupeckého – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kupeckého | 71.47 m²

Ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 3-izbový byt situovaný na ulici Kupeckéh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4268 €/m²

Predaj lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v Bratislave-Podunajské Biskupice pri Kauflande, Slovnaftská ulica.

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Slovnaftská | 4,700 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka na predaj lukratívny pozemok s možnosťou výstavby v B

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 22.09.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

MODERNIZÁCIA TEHLY, TOP PONUKA: 92 m² , PARKOVANIE v centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

REB.sk Predaj modernej administratívnej budovy v Bratislave, okres II

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | 728 m²

REB.sk v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj modernú administratívnu budovu v zaují

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

849,000 € 1166 €/m²

RENATAS | REZERVOVANÝ | 2-IZBOVÝ BYT RUŽINOVSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 38 m²

RENATAS ponúka na predaj 2-izbový byt na Ružinovskej ulici – skvelá lokalita, možnosť parkovani

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 5789 €/m²

RENATAS - PREDAJ 2 GARÁŽOVÝCH STÁTI VEDĽA SEBA PRÍSTAVNÁ 1

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 13 m²

RENATAS - ponúka na predaj dve garážové státie v novostavne Prístavná, ktorá sa nachádza na roh

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

RENATAS | PREDAJ GARÁŽOVÉ STÁTIE, HRANIČNÁ ULICA, NOVOSTAVBA, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Hraničná | 18 m²

RENATAS - ponúka na predaj garážové státie v novostavne na Hraničnej ulici v Bratislave. Gará

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

33,500 € 1861 €/m²

Pozemok na Galvaniho ul. v BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Galvaniho | 479 m²

Predáme pozemok na Galvaniho ul. pri IKEA, AVION - pozemok o výmere 479 m2 - na pozemku sa nach

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 668 €/m²

Na predaj PRIESTRANNÝ OBCHODNÝ PRIESTOR na LUKRATÍVNEJ ADRESE RUŽINOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trenčianska | 731 m²

Realitná kancelária TIP TOP REAL Vám ponúka na predaj tento PRIESTRANNÝ OBCHODNÝ PRIESTOR na LU

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,120,000 € 1532 €/m²

1izbový byt NOVOSTAVBA, Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 36 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. - ponúka na predaj 1 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6250 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie