2- izbový byt na ulici Tekovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tekovská | 57.31 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Tekovskej ulici vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružino

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6369 €/m²

SUPER CENA - 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII V RUŽINOVE - VIDEO

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova 30 | 78 m²

Michal Hulík Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v jednej

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 3590 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - NA PREDAJ POZEMOK PRE VÝROBU A LOGISTIKU V SRDCI RUŽINOVA– Bratislava, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Vlčie hrdlo | 6,000 m²

Lokalita: Ružinov Výmera: 6000 m² Účel využitia: skladové, logistické a výrobné areály, stave

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

400 €/m2 400 €/m2

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BOČNÁ ULICA, BRATISLAVA II - TRNÁVKA.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Bočná | 253 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, stavebný pozemok o celkovej výmere 253.00 m2 napojený na všetky i

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

179,900 € 711 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s veľkým balkónom a murovanou pivnicou s výnimočným potenc

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYT s BALKÓNOM, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA RUŽINOV, HABURSKÁ UL., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 68.77 m²

Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zrekonštruovaný, kompletne zariadený, 3 izb. byt s balkó

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4070 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! - VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

AVENUE I nebytový priestor nachádzajúci sa v bytovom dome, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ružinovská | 170 m²

Na predaj nebytový priestor /170 m2/ nachádzajúci sa čiastočne na 1. PP v bytovom dome v mestsk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

340,000 € 2000 €/m²

AVENUE | Investičný nebytový priestor v Ružinove s možnosťou prestavby na jedno, alebo dvojizbové apartmány.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ružinovská | 520 m²

Na predaj nebytový investičný priestor /520 m2/ nachádzajúci sa na zvýšenom prízemí bytového do

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,150,000 € 2212 €/m²

AVENUE I admin. priestory v polyfunkčnom dome, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ružinovská | 520 m²

Na predaj administratívne priestory /520 m2/ nachádzajúce sa na zvýšenom prízemí bytového domu

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,150,000 € 2212 €/m²

4 izbový byt blízko TRNAVSKÉho Mýta + samostatná garáž k dispozícii

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Krížna | 113.6 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt o výmere 113,6 m2 ( NEMÁ BALKÓN ) + murovaná pi

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

409,900 € 3608 €/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový ZARIADENÝ BYT *BALKÓN* LODŽIA* KLIMATIZÁCIA* Komárnicka ulica– RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom a lodžiou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4113 €/m²

Predaj záhradného domu - Bratislava-Ružinov 1086 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Ivanská cesta | 160 m²

Predaj záhradného domu - Bratislava-Ružinov Ponúkame Vám na predaj záhradný dom vo vynikajúce

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

199,990 € 1250 €/m²

NA PREDAJ 1 IZ. APARTMÁN BRATISLAVA RUŽINOV NOVOSTAVBA PRÍSTAVNÁ 1 LODŽIA 49m2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 49 m²

Hľadáte luxusné bývanie s moderným dizajnom a vynikajúcou polohou? Ponúkame na predaj exkluzívn

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 5408 €/m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite 500 bytov – Kulíškova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kulíškova | 58.39 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4607 €/m²

Ideálna investícia - 1 izb. byt, Záhradnícka ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Záhradnícka | 27.26 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, ZÁH

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

174,900 € 6416 €/m²

garáž, Bajkalská ul. s montážnou jamou

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 18 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž v Ružinove – časť Nivy, BAJKALSKÁ ul. (Priekopy), oproti potr

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,900 € 2106 €/m²

Novo zrekonštr. 3,5 izb. byt, MESAČNÁ ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3,5 izbový byt v Ružinove – časť Ostredk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

302,900 € 3994 €/m²

2 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 51,95 m2 + B

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4902 €/m²

Novo zrekonštr. 2 izb. byt, EDEN PARK, Drieňová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 50.26 m²

Bývajte v zrekonštruovanom 2 izbovom byte v novostavbe EDEN PARK v Ružinove, DRIEŇOVÁ ul. Byt

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 5669 €/m²

2 izb. byt, HANÁCKA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hanácka | 52.79 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove – časť Trnávka,

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,900 € 4658 €/m²

3 izb. byt, NARCISOVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove, NARCISOVÁ ul.

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

3 izb. byt, Mesačná ul. - zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 76 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove – časť Ostredky,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3946 €/m²

1 izb. byt, STARÉ ZÁHRADY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31.09 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove, ul. STARÉ ZÁHRA

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

164,990 € 5307 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie