Garáž | Ružová dolina | 13 m²
Ponúkame na predaj garáž na ulici Ružová dolina v Bratislave - Ružinove. Garáž vo výmere 13 m
31,000 € 2385 €/m²
Garáž | Haburská | 16.74 m²
Ponúkame na predaj garáž pri obytnom dome Haburská s rozlohou 16,74 m2, zastavané plochy a nád
44,000 € 2628 €/m²
Garáž | Prešovská | 20 m²
Ponúkame na predaj garáž v mestskej časti Ružinov na ulici Prešovská. Výmera garáže je 20 m2. V
47,000 € 2350 €/m²
2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 36 m²
Byt na najvyššom poschodí patrí medzi tie, ktoré si držia svoju hodnotu najdlhšie – najmä vďaka
155,000 € 4306 €/m²
2 izbový byt | Nezábudková | 66.5 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Ružinov – Trávniky, na Nezá
270,000 € 4060 €/m²
2 izbový byt | Jarabinková | 62.05 m²
Ponúkame na predaj moderný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov (Nivy), na Ja
350,000 € 5641 €/m²
Garáž | Planét | 16.84 m²
Ponúkame na predaj samostatná garáž na ulici Planét - v mestskej časti Ružinov. Pozemok je v os
49,000 € 2910 €/m²
Garáž | Gašparíkova | 17 m²
Ponúkame na predaj murovanú garáž v radovej zástavbe na Gašparíkovej ulici, Bratislava – Ružino
30,000 € 1765 €/m²
2 izbový byt | Hrachová | 73 m²
Číslo ponuky : 2646, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
255,000 € 3493 €/m²
2 izbový byt | Hrachová | 72 m²
Číslo ponuky : 2449, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
275,000 € 3819 €/m²
2 izbový byt | Hrachová | 57 m²
255,000 € 4474 €/m²
1 izbový byt | Hrachová | 45 m²
Číslo ponuky : 2675, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
189,900 € 4220 €/m²
2 izbový byt | Studená | 68 m²
Ponúkame na predaj malý domček s výmerou dvojizbového bytu s exteriérovou terasou, záhradou a p
175,000 € 2574 €/m²
2 izbový byt | Miletičova | 74 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný, priestranný 2i. byt v tehlovom bytovom dome
309,000 € 4176 €/m²
2 izbový byt | Miletičova | 74 m²
309,000 € 4176 €/m²
3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najatraktívnejších č
319,000 € 4557 €/m²
Garáž | Priekopy | 18 m²
Predaj garáže v "radovej garáži" na ul. Bajkalská / ul. Priekopy, BA II - Ružinov, kat. územi:
26,000 € 1444 €/m²
Garáž | Priekopy | 18 m²
26,000 € 1444 €/m²
3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²
319,000 € 4557 €/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 122 m²
1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. ponúka na predaj - exkluzívny 4 i byt v projekte Gloria
1 € 4549 €/m²
1 izbový byt | Haburská | 43 m²
PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA HABURSKEJ UL. V SRDCI ŠTRKOVCA – MOŽNOSŤ 2-IZBOVEJ DISPO
190,000 € 4419 €/m²
Reštauračné priestory | Ondavská | 700 m²
PREDAJ ATRAKTÍVNEHO KOMERČNÉHO PRIESTORU V II.BRATISLAVSKOM OBVODE, RUŽINOV - ONDAVSKÁ UL. Kom
Cena dohodou
Garáž | Metodova | 19 m²
Predaj parkovacieho státia – Metodova, ul., projekt Ludwigov mlyn Ponúkame na predaj garážové
39,900 € 2100 €/m²
Reštauračné priestory | Ondavská | 700 m²
PREDAJ KOMERČNÉHO PRIESTORU V RUŽINOVE V UZAVRETOM AREÁLI - LOKALITA NIVY - ONDAVSKÁ UL. Ponúk
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.