Predaj záhradného domu - Bratislava-Ružinov 1086 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Ivanská cesta | 160 m²

Predaj záhradného domu - Bratislava-Ružinov Ponúkame Vám na predaj záhradný dom vo vynikajúce

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

199,990 € 1250 €/m²

NA PREDAJ 1 IZ. APARTMÁN BRATISLAVA RUŽINOV NOVOSTAVBA PRÍSTAVNÁ 1 LODŽIA 49m2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 49 m²

Hľadáte luxusné bývanie s moderným dizajnom a vynikajúcou polohou? Ponúkame na predaj exkluzívn

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 5408 €/m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite 500 bytov – Kulíškova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kulíškova | 58.39 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej lokalite

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4607 €/m²

Ideálna investícia - 1 izb. byt, Záhradnícka ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Záhradnícka | 27.26 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, ZÁH

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

174,900 € 6416 €/m²

garáž, Bajkalská ul. s montážnou jamou

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 18 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž v Ružinove – časť Nivy, BAJKALSKÁ ul. (Priekopy), oproti potr

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,900 € 2106 €/m²

Novo zrekonštr. 2 izb. byt, EDEN PARK, Drieňová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 50.26 m²

Bývajte v zrekonštruovanom 2 izbovom byte v novostavbe EDEN PARK v Ružinove, DRIEŇOVÁ ul. Byt

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 5669 €/m²

Novo zrekonštr. 3,5 izb. byt, MESAČNÁ ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3,5 izbový byt v Ružinove – časť Ostredk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

302,900 € 3994 €/m²

2 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 51,95 m2 + B

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4902 €/m²

2 izb. byt, HANÁCKA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hanácka | 52.79 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove – časť Trnávka,

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,900 € 4658 €/m²

3 izb. byt, NARCISOVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove, NARCISOVÁ ul.

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

4 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je momentálne výhodne p

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

494,000 € 4802 €/m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90 m2

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 3859 €/m²

1 izb. byt, STARÉ ZÁHRADY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31.09 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove, ul. STARÉ ZÁHRA

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

164,990 € 5307 €/m²

4 izb. byt, Trenčianska ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trenčianska | 67.13 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRE

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4840 €/m²

3 izb. byt, Mesačná ul. - zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 76 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove – časť Ostredky,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3946 €/m²

Predaj 1-izbového bytu v tichej časti Ružinova, ulica Hraničná, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 40.56 m²

Predaj 1-izbového bytu v tichej časti Ružinova, ulica Hraničná, BA II - Ružinov. Poschodie: 5/5

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

179,000 € 4413 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izb. byt, EXNÁROVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 51 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove, EXNÁROVA ul. B

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4704 €/m²

nebytový priestor, SEDMOKRÁSKOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Sedmokrásková | 10.6 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor vo vyhľadávanej lokalite Ružinova, v blízkosti obchodného

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 3774 €/m²

nebytový priestor, SEDMOKRÁSKOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Sedmokrásková | 10.6 m²

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 3774 €/m²

3 izb. byt, MUŠKÁTOVA ul., po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 60.3 m²

SPLŇTE SI SVOJ SEN O BÝVANÍ. Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový by

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,900 € 4393 €/m²

V novostavbe 2-izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Galvaniho ulici, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre tých,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

Garáž s nabíjaním pre elektromobil a montážnou jamou na Astronomickej

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Astronomická | 17 m²

Ponúkame na predaj garáž s nabíjaním pre elektromobil a montážnou jamou na Astronomickej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,500 € 2206 €/m²

PREDAJ - Garáž aj s pozemkom na Prešovskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prešovská | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v mestskej časti Ružinov na ulici Prešovská. Výmera garáže je 18 m2. V

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

41,000 € 2278 €/m²

PREDAJ - Garáž na Mierovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mierová | 18 m²

Ponúkame na predaj podzemnú samostatnú uzamykateľnú garáž na Mierovej ulici, Bratislava - Ruži

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

44,000 € 2444 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Upresniť hľadanie