Parkovacie státie na predaj v podzemnej garáži v novostavbe City Park, Plynárenská ulica Bratislava.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 14 m²

Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v podzemnej garáži v novostavbe City Park na Plynárens

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

20,400 € 1457 €/m²

Na predaj nadštandardný mezonet v skvelej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Páričkova | 204 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj unikátny 4 izbový mezonet vo výbornej lokalite.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

RIVERS l Moderný 2-izbový byt v ikonickej Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 57 m²

RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbový byt v legendárnej Eurovea Tower,

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

610,000 € 10702 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Klingerka: Nadštandardný 3-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 88 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný byt s krásnym panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 109 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný trojizbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

820,000 € 7523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj uceleného nebytového - kancelárskeho priestoru na Trnavskej ceste 82 s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 180 m²

Samostatný nebytový - kancelársky priestor sa nachádza na 1. poschodí polyfunkčného objektu "Ob

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 12.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 2000 €/m²

Rodinný dom v BA II, Ružinove, časť Nivy, s pešou dostupnosťou do Eurovei

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nezadaná | 600 m²

Pripravujeme predaj rodinného domu v tichej lokalite bratislavského Ružinova - časti Nivy ("Sta

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Veľký, 3 izbový byt s parkovaním v projekte "City Park Ružinov" na Plynárenskej ul. v Bratislave II, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

Luxusný 3 izbový byt, rozloha 117,79 m² s balkónom a lodžiou. Popis / Štandardy Nachádza sa v n

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 7641 €/m²

Dom v BA II, Ružinove, vhodný na bývanie ako aj na podnikanie

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Strojnícka | 440 m²

Predmetom ponuky je stavba s pozemkom, ktorá bola kolaudovaná ako rodinný dom a kancelárie. N

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 28.04.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

930,000 € 2114 €/m²

Garáž v BA II, Ružinove, Nivy, Ondavská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ondavská | 13 m²

Predaj garáže v garážovom dome na Ondavskej ulici v BA II, Ružinove - Nivy. Ide o uzamykateľné

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

22,000 € 1692 €/m²

Keď priestor a komfort rozhodujú: nadštandardný mestský byt blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

Areté real- Predaj výborne riešeného 2-izbového bytu s balkónom a pekným výhľadom v dobrej lokalite, ul. Jégého, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj príjemný, výborne dispozične riešený 2-izbový byt s balkónom s pekným výhľad

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5380 €/m²

Priestranný 2-izbový byt, loggia, Nivy, 54 m2, vlastný kotol

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 54 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj pekný, svetlý, výborne dispozične riešený 2-izbový byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 4074 €/m²

Novinka
Novinka

Investičná ponuka portfólia komerčných nehnuteľností s využitím na gastro prevádzky

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | 1,500 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj portfólio 6 komerčných nehnuteľností s primárnym

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 29.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

TOP Mezonet (holobyt) s terasou na ulici Páričkova v Bratislave – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Páričkova | 221.6 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s vlastným výťahom v nadstavbe na ulici Páričkova v Bratisl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 62 m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov ZÁK

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

330,000 € 5323 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 2-izbový byt v Ružinove – Nezábudková ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 49.21 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinova na Nezábudkovej ulici. By

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,900 € 5180 €/m²

6 izbový rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších lokalít

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kláštorská | 297 m²

Ulice v okolí kláštora v Prievoze sú jednými z najvyhľadávanejších ulíc pre rodinné bývanie v B

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

594,900 € 2003 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3.izb. byt v Ružinove na Exnárovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 69 m²

Ponúkame na predaj novo zrekonštruovaný byt v jednej z najobľúbenejších častí Ružinova. Tento 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4565 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt v novostavbe, 4. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 4

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 5403 €/m²

3-izbový byt v novostavbe, 3. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 3

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 5208 €/m²

REZERVOVANÉ- RUŽINOV- Predaj 3,5 izbového bytu s balkónom v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 69.8 m²

RealiTana Vám ponúka na PREDAJ priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt s balkóno

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,600 € 4077 €/m²

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA KOŠICKEJ V PROJEKTE ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 58.89 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj práve skolaudovaný 2-izbový byt v nadštandardnom rezidenčnom

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,500 € 6495 €/m²

Komfort novostavby s parkovaním a skvelou dostupnosťou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 49 m²

Moderné bývanie s výhľadom, ktoré spája komfort novostavby s výbornou dostupnosťou mesta. Tento

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 5714 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23091)
Upresniť hľadanie