PREDAJ - 6i, RD s bazénom a wellness, Strmé Vŕšky, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmé Vŕšky | 415 m²

NOVÁ CENA!!! F-one Reality s.r.o ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom na pozemku o výmere 993

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

899,900 € 2168 €/m²

Prenájom novostavba luxusná VILA 4 podlažia Palisády pri Hrade Bratislava orientovaná s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Fialkové údolie | 500 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na prenájom novostavbu 4 podlažnej rodinnej vily v lu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Predaj Spišská Belá 6 izbový rodinný dom, podlahová plocha 215 m2 a pozemok 783 m2.

Reality Spišská Belá

Rodinný dom | - | 215 m²

TOP – CITY Poprad ,ponúka v Spišskej Bele na predaj veľký 6 izbový rodinný dom o podlahovej plo

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišská Belá

285,000 € 1326 €/m²

HOMreal.sk | Predaj jedinečného rodinného domu v srdci Trnavy – za historickými hradbami

Reality Trnava

Rodinný dom | Jeruzalemská | 180 m²

Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom s originálnou architektúrou interiéru, ktorý vás prekv

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnava

590,000 € 3278 €/m²

Rodinný dom Etreho Kračany, pozemok 1373 m2

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | - | 95 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj trojizbový rodinný dom v obci Kráľovičove Krača

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

125,000 € 1316 €/m²

PREDAJ RODINNÝ DOM CENTRUM

Reality Žilina

Rodinný dom | Predmestská | 300 m²

Pozri video: https://www.youtube.com/watch?v=TM_IgIMz-To EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinn

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

495,000 € 1650 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom s pozemkom K Surdoku - Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | - | 250 m²

Kancelária Realitné Očko ponúka pre Vás na predaj rodinný dom a pozemok s investičným potenciál

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

289,900 € 1160 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | Svätý Peter | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Svätý Peter, Svätý Peter. Plocha: úžitková 110m2, na pozemku

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Peter

210,000 € 786 €/m²

4 izbový rodinný dom v krásnom prostredí-pred rekonštrukciou

Reality Malé Hoste

Rodinný dom | - | 160 m²

Ponúkame Vám rodinný dom v krásnom prostredí podhorskej obce Malé Hoste za vynikajúcu cenu. Ne

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malé Hoste

47,880 € 299 €/m²

Na predaj rodinný dom s veľkou záhradou v obci Slovinky

Reality Slovinky

Rodinný dom | Hlavná ulica 282/33 | 74 m²

MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj rodinný dom s veľkou záh

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovinky

60,000 € 811 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Predám 3-izbový rodinný dom Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Šurany | 100 m²

Znížená CENA ! Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3- izbový rodinný dom v meste Šurany

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šurany

199,900 € 2150 €/m²

Rodinný dom v radovej zástavbe v Radošine

Reality Radošina

Rodinný dom | - | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej a príjemnej obci Radošina, ideálny pre rodiny hľadajúce

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Radošina

205,000 € 1025 €/m²

Na PREDAJ 4 izbová moderná a dizajnová NOVOSTAVBA Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 91.78 m²

Ďalší skvelý projekt iba v našej ponuke so stavebným povolením !!! Ponúkame Vám na predaj mo

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

215,000 € 2343 €/m²

NOVINKA Ponúkam na predaj 4 izbovú NOVOSTAVBU v obci ANDOVCE

Reality Andovce

Rodinný dom | Andovce | 98 m²

Nový Projekt !!!Výstavba zahájená s platným stavebným povolením !! Ponúkame Vám na predaj muro

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Andovce

169,900 € 1734 €/m²

VIACGENERAČNÝ RODINNÝ DOM S MOŽNOSŤOU PODNIKANIA - KEŽMAROK

Reality Kežmarok

Rodinný dom | - | 280 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj priestranný 3 podlažný rodinný dom, ideálny p

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

1 € 0 €/m²

VÝHODNÁ CENA Rodinný dom Kľúčovec, pozemok 711 m2

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Kľúčovec | 220 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v obci Kľúčov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

145,000 € 659 €/m²

Rodinné domy v radovej zástavbe Okoličná na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Rodinný dom | x | 110 m²

Vítame Vás v Rezidencii Ekel v obci Okoličná na Ostrove. Predstavujeme jedinečnú príležitosť pr

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Okoličná na Ostrove

172,628 € 1569 €/m²

Ponúkam na predaj veľký Rodinný DOM-NOVOSTAVBA Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | Bajč | 153 m²

Ponúkame Vám na predaj murovaný veľký 4 izbový bungalov s garážou - NOVOSTAVBU v obci Bajč. Plo

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bajč

215,000 € 1405 €/m²

AHHA Reality | Predaj – Rodinný dom s veľkorysým pozemkom až 900 m², len 25 minút od Bratislavy a 5 minút od Senca

Reality Tureň

Rodinný dom | 100 m²

AHHA reality vám ponúka na predaj rodinný dom s veľkorysým pozemkom až 900 m² v obci Tureň, len

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tureň

Cena dohodou

TOP CITY | RODINNÝ DOM NA PREDAJ - SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK

Reality Spišský Štiavnik

Rodinný dom | - | 115 m²

*Opäť v ponuke* Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny komp

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišský Štiavnik

219,990 € 1913 €/m²

Luxusný drevený houseboat 425 m² – Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Hausbót | - | 425 m²

🛥️ Na predaj: Luxusný houseboat v švajčiarskom štýle – 425 m² | Vlčie hrdlo, Bratislava Cena:

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

319,999 € 753 €/m²

Dva domy na predaj: Prešov – Solivar ulica Kukučínová

Reality Prešov

Rodinný dom | Kukučínová | 260 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v lukratívnej časti Prešova na Solivare, ulica Kukučí

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

275,000 € 1058 €/m²

🏡 Prenájom novostavby rodinného domu – Prešov, Šalgovík, Matušková ulica

Reality Prešov

Rodinný dom | Muškátová | 180 m²

Ponúkame na prenájom modernú novostavbu rodinného domu v tichej a vyhľadávanej lokalite Prešov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Prešov

1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Luxusný 7-izbový dom po rekonštrukcii – Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Lastovičková | 270 m²

Predaj priestranného 7-izbového domu po kompletnej rekonštrukcii – Veľký Meder Ponúkame na p

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

399,990 € 1481 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23095)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30423)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8555)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie