Rodinný dom | Bellova | 280 m²
Realitná kancelária Dievrinsis Vám ponúka na predaj 6 izbový výnimočný, funkcionalistický 3 pod
699,000 € 2496 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 146.37 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom sa nachádza v obci Horné Saliby, nezrastenej časti Hrušov.
64,160 € 438 €/m²
Rodinný dom | Školská | 340 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom sa nachádza na rovinatom upravenom pozemku. Situovaný je v
40,880 € 120 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 275.91 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby dvojpodlažný rodinný dom s garážou, t
331,000 € 1200 €/m²
Rodinný dom | Jazvečia | 187.71 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby spoluvlastnícky podiel o veľkosti 49/
49,900 € 266 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 212.3 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby samostatne stojaci rodinný dom so sam
Cena dohodou
Rodinný dom | Cintorínska | 117.98 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby podpivničený rodinný dom s pozemkom o
92,600 € 785 €/m²
Rodinný dom | Nábrežná | 259.7 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Samostatne stojaci rodinný dom je osadený na rovinatom pozemku a je si
77,000 € 296 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 282.33 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby samostatne stojaci rodinný dom s poze
24,900 € 88 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 195.69 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom je situovaný v širšom centre obce v uličnej zástavbe samos
24,960 € 128 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj celoročne obývateľnú kompletne zariadenú trojpodlažnú ch
320,000 € 1067 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 153 m²
Ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu v obci Skároš, Košice okolie. Dom s úžitkovou ploc
329,000 € 2150 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 100 m²
MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj rodinný jednopodlažný vidiecky dom v pôvodnom stave, vh
179,000 € 1790 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Gönc
MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom dom v obci Gönc - Maďarsko. Nehn
67,000 € 859 €/m²
Rodinný dom | 85 m²
Na predaj ponúkame 2 izbový rodinný dom v obci Boldogköváralja - Maďarsko, s úžitkovou plochou
39,900 € 469 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Méra
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Méra v Maďarsku. Rodinný dom je
95,000 €
Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²
Ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu v Košiciach - mestská časť Košická Nová Ves. Dom s
449,000 € 2721 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame na predaj nízkoenergetickú novostavbu drevodomu so zastavanou plochou 100 m2, osadenú
158,000 € 1756 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 189 m²
Dom, ktorý rastie s vašimi potrebami – ticho, priestor a istota v Kechneci Hľadáte miesto, kde
249,000 € 1317 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Nagyrozvágy
MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom na celoročné bývanie
34,000 € 340 €/m²
Rodinný dom | Záhradná | 106 m²
Ponúkame na predaj hrubú stavbu rodinného domu na pozemku v tichej časti obce Slanec, vzdialene
248,000 € 2340 €/m²
Rodinný dom | Záhradná | 145 m²
MAXEN Reality Centrum RODINNÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU A HOSPODÁRSKOU BUDOVOU – MOLDAVA NAD BODVOU
226,500 € 1562 €/m²
Rodinný dom | Za kostolom | 833 m²
Bývanie, ktoré spája pokoj vidieka a blízkosť mesta, Dom prešiel viacerými obnovami – zatepleni
298,000 € 358 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Hollóháza
Na predaj 3 izbový rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami v obci Hollóháza - Maďars
93,000 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.