Rodinný dom | 158 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečný, samostatne stojaci 5 izbový rodinný dom v príjemnom tichom p
555,000 € 3513 €/m²
Rodinný dom | Jelšová | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinný dom s garážou typu bungalov v príjemnom t
339,000 € 2260 €/m²
Rodinný dom | Mariánska 86 | 180 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový dom s pivnicou a záhradou na Mariánskej ul. v Stupave VÝMERA D
419,500 € 2331 €/m²
Rodinný dom | Dolná Streda | 95 m²
Directreal Norea - Rodinný dom na výnimočnom, veľkorysom 38 árovom pozemku – Dolná Streda Hľa
227,000 € 2389 €/m²
Rodinný dom | Horný Čepeň | 150 m²
Directreal Norea - Predstavujem vám nehnuteľnosť, ktorá si vás získa nielen svojím potenciálom
169,900 € 1133 €/m²
Rodinný dom | Pod hrádzou | 180 m²
Directreal Norea - Ak túžite bývať v rodinnom dome, tak je veľká pravdepodobnosť, že ste si po
155,000 € 861 €/m²
Rodinný dom | - | 160.59 m²
Rodinný dom na predaj – Ortuťová, okr. Bardejov Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Haydnova | 150 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situovaný
Info v RK
Rodinný dom | 120 m²
Predstavte si bývanie, ktoré si dokončíte presne podľa seba. Bez kompromisov, bez prerábok po n
209,990 € 1750 €/m²
Rodinný dom | 134.85 m²
Hľadáte moderné bývanie v meste so súkromím vlastnej záhrady? Predstavujeme vám nový rezidenčn
198,000 € 1468 €/m²
Rodinný dom | Predná Huta | 130 m²
Číslo ponuky: 9215 - Ponúkame VÝBORNÚ PRÍLEŽITOSŤ NA MODERNÉ BÝVANIE V NOVOSTAVBE RODINNÉHO DOM
Cena dohodou
Rodinný dom | 423 m²
Na predaj veľkorysá nehnuteľnosť v absolútne atraktívnej lokalite – na ulici Kragujevackých hrd
350,000 € 827 €/m²
Rodinný dom | 252 m²
Ponúkam v exkluzívnom zastúpení klientov na predaj krásny rodinný dom (dom s dvomi samostatnými
380,000 € 1508 €/m²
Rodinný dom | Hrubý Šúr | 188 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rožný 4-izbový rodinný dom s garážou v príjemnej, tic
319,000 € 1697 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²
Vymeňte zhon veľkomesta za pokojné bývanie v Malých Chyndiciach! Menší rodinný dom v obci Malé
159,000 € 2446 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj prízemný dom v radovej zástavbe v Chorvátsku na ostrove Vi
199,000 € 3827 €/m²
Rodinný dom | Družstevná | 94 m²
Hľadáte bývanie, ktoré ponúka viac priestoru ako byt, no s polovičnými mesačnými nákladmi? Tent
159,000 € 1691 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária Lauranna ponúka na predaj moderný rodinný dom skolaudovaný v roku 2017, nac
309,900 € 2583 €/m²
Rodinný dom | Nový rad | 39 m²
Hľadáte bývanie, ktoré ponúka pokoj vidieka, vlastný pozemok, možnosť pestovania a zároveň dobr
129,500 € 3321 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma samostatnými apartmánmi na ostrove Vir v Chorv
265,000 € 1743 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj je dom v bezprostrednej blízkosti centra ostrova Vir v Cho
278,000 € 1878 €/m²
Rodinný dom | Lovčická | 120 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 120 m2, ktorý sa nachádza v obci Br
150,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | Čsl. tankistov | 236 m²
Ponúkame na predaj samostatný tehlový 5-izbový dom so sedlovou strechou v tichej uličke s
389,000 € 1648 €/m²
Rodinný dom | Hliník | 135 m²
Realitná kancelária Dievrinsis Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, dvojpodlažný rodinný d
299,000 € 2215 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.