Dom v štýle moderného industriálneho loftu, Banská Bystrica (Sásová)

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 240 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vyčnieva z davu a ponúka širokú škálu monetizácie? Tento unikátny o

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

147,000 € 613 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný dom pri potoku v podhorí Veľkej Fatry

Reality Blatnica

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte únik z mesta? Ponúkame vám kompletne zrekonštruovaný slnečný dom, kde sa tradičná archi

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Blatnica

195,000 € 1300 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná Príležitosť s Panoramatickým Výhľadom na Donovaloch

Reality Donovaly

Rodinný dom | 120 m²

Dom sa nachádza na Donovaloch, v srdci lyžiarskeho strediska, s jedinečným celoročným potenciál

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Donovaly

349,000 € 2908 €/m²

člen NARKS

Pôvodná chalupa s atmosférou starých čias – Veľká Fatra, Turecká

Reality Turecká

Rodinný dom | 120 m²

V tichej horskej obci Turecká, obklopenej lesmi Veľkej Fatry, ponúkame pôvodnú chalupu s pravou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Turecká

135,000 € 1125 €/m²

člen NARKS

Nehnuteľnosť na rekonštrukciu alebo stavebný pozemok – Kunešov, Kremnické vrchy

Reality Kunešov

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v malebnej obci Kunešov, takmer v geografickom strede Európy. N

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kunešov

56,000 € 300 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na veľkom pozemku pri mŕtvom ramene Malého Dunaja v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 130 m²

Tento priestranný rodinný dom sa nachádza pri hrádzi Malého Dunaja iba tri minúty pešo od známe

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

145,000 € 1115 €/m²

člen NARKS

Exkluzívna novostavba drevenice na dokončenie, obec Lom nad Rimavicou

Reality Lom nad Rimavicou

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj exkluzívna novostavba s pekným výhľadom na polosamote v srdci panenskej prírody s roz

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lom nad Rimavicou

295,000 € 2458 €/m²

člen NARKS

Tam, kde sa sníva s otvorenými očami: Dom s dušou a vyše 2000m2 záhradou plnou života v Pastovciach

Reality Pastovce

Rodinný dom | 173 m²

Hľadáte pokojné bývanie s dostatkom priestoru pre seba a svoju rodinu? Tu ste našli krásny, pri

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Pastovce

87,500 € 506 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok 10 688 m² s domčekom na okraji obce - Zubné

Reality Zubné

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj investične atraktívnu nehnuteľnosť s rozľahlým pozemkom o celkove

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Zubné

110,000 € 1100 €/m²

člen NARKS

Domček na rekonštrukciu, Ruská Voľa nad Popradom

Dom vhodný na chalupu, ale aj trvalé bývanie na Slovensko - poľskom pohraničí, v malej dedinke

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ruská Voľa nad Popradom

49,900 € 499 €/m²

člen NARKS

Dom po rekonštrukcii na kraji dediny v Lehote nad Rimavicou

Reality Lehota nad Rimavicou

Rodinný dom | 250 m²

Na predaj gazdovský dom po rekonštrukcii v malej dedinke Lehota nad Rimavicou. Dom má dva samos

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lehota nad Rimavicou

135,000 € 516 €/m²

člen NARKS

Pôvodný banícky dom s veľkou slnečnou záhradou, Banská Hodruša

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame na predaj pôvodný banícky dom v Banskej Hodruši, ktorý prešiel citlivou rekonštrukciou

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

140,000 € 1750 €/m²

člen NARKS

Banícky dom pri jazere Bansky Studenec, Banská Štiavnica

Reality Banský Studenec

Rodinný dom | 100 m²

Pôvodne kamenný banícky dom je umiestnený na slnečnej, južne orientovanej strane obecnej cesty,

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Banský Studenec

70,000 € 700 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - Exkluzívne - Slnečný dom pri potoku s veľkým pozemkom – ideálny na bývanie aj chalupárčenie

Reality Kotmanová

Rodinný dom | 100 m²

Tento rodinný dom v pokojnej obci Kotmanová ponúka ideálnu kombináciu už zrealizovanej rekonštr

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kotmanová

90,000 € 900 €/m²

člen NARKS

Usadlosť na polosamote s 1,9ha pozemkom Lukovištia

Reality Lukovištia

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj novostavba domu na kraji dediny obce Lukovištia. Dom bol postavený v roku 2013. Je be

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lukovištia

330,000 € 2200 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pôvodný priestranný dom na okraji podunajskej obce Iža blízko mesta Komárno

Reality Iža

Rodinný dom | 100 m²

Priestranný rodinný dom v pôvodnom stave sa nachádza na okraji dedinky Iža, neďaleko Dunaja a m

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Iža

79,990 € 900 €/m²

člen NARKS

Útulná drevenička blízko lyžiarskeho vleku Kokava-Línia. Super cena

Reality Kokava nad Rimavicou

Rodinný dom | 70 m²

Na predaj útulná drevenička v rekreačnej oblasti Kokava-Línia. Drevenička má na prízemí kuchyňu

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

69,000 € 929 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v pôvodnom stave na 7 árovom pozemku v Tvrdošovciach

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 110 m²

Tento rodinný dom z roku 1950 bol postavený z kombinácie pálenej a nepálenej tehly a nachádza s

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

75,000 € 682 €/m²

člen NARKS

Tradičná drevenica na Liptove

Reality Turík

Rodinný dom | 50 m²

Tradičná drevenica na Liptove s potôčikom pred pozemkom. Drevenica má po stranách dve izby a v

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Turík

88,000 € 1760 €/m²

člen NARKS

Rodinný 3-izbový dom v kľudnej časti obce Dvorníky

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 95 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii postavený z pálenej tehly.

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

135,000 € 1526 €/m²

člen NARKS

Priestranný 6-izbový rodinný dom s krbom a okrasnou záhradou - Veľké Ripňany

Reality Veľké Ripňany

Rodinný dom | 192 m²

Ponúkame na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 192 m², situovaný na sl

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Ripňany

229,900 € 1197 €/m²

člen NARKS

Znížená cena - Rodinný 5-izbový dom v kľudnej časti obce Dvorníky

Reality Dvorníky

Rodinný dom | 170 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový dvojpodlažný rodinný dom so zastavanou plochou cca100 m2, a s celko

Publikované: 14.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

185,000 € 1171 €/m²

člen NARKS

Dom na polosamote v údolí rieky Hnilec

Reality Hnilec

Rodinný dom | 80 m²

Čiastočne zrekonštruovaný dom sa nachádza na polosamote obklopenej lesmi v údolí rieky Hnilec v

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hnilec

154,000 € 1925 €/m²

člen NARKS

Trojgeneračný dom v rekonštrukcii Radošina

Reality Radošina

Rodinný dom | 240 m²

V obci Radošina na úpätí Považského Inovca ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný dom. Do

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Radošina

135,000 € 521 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie