Rodinný dom | 160 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v obci Rokytov pri Humennom, ideálny pre klientov, kt
52,000 € 325 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Tento priestranný poschodový dom s garážou sa nachádza v kľudnej uličke v Kolárove. Je postaven
125,000 € 781 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Hľadáte miesto, kde by ste si mohli splniť sen o vlastnej chalupe alebo novom domove s veľkou z
39,990 € 667 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Táto nehnuteľnosť je skutočne iná než ostatné. Na rozdiel od väčšiny domov v obci, ktoré stoja
54,000 € 675 €/m²
Rodinný dom | 50 m²
Hľadáte menší domček na bývanie alebo chalupárčenie s pozemkom na údržbu tak akurát? Ak plánuje
29,990 € 600 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Hľadáte svoje vidiecke sídlo alebo chalupu v kľudnom prostredí Dunaja? Tento dvojizbový gángový
115,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Na polosamote pri Dolnej Strehovej, vás čaká kúsok raja – rozľahlý pozemok s dvomi láskyplne zr
300,000 € 1667 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Rodinný dom v obci Gbelce predstavuje ideálnu príležitosť pre tých, ktorí hľadajú bývanie s mož
119,000 € 1983 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Exkluzívne na predaj priestranný dom na okraji horskej dediny Turčok v okrese Revúca. Dom má 3
55,000 € 458 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Priestranný rodinný dom v pôvodnom stave sa nachádza v tichej uličke na okraji obce Radava. Sto
89,990 € 900 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Útulnú chalupa v romantickom prostredí lesa a potôčika v katastri obce Podkriváň. Chalupa leží
115,000 € 1227 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Hľadáte dom na bývanie alebo rekreačné účely blízko mesta Štúrovo? Uvažujete nad investíciou al
84,990 € 472 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Exkluzívna ponuka : - čarovná kamenná chalupa na lazoch pri Ábelovej v časti Nedelište. - Zreko
229,900 € 2599 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Hľadáte dom s rozľahlým pozemkom na hospodárenie alebo investičné účely? Tento rozostavaný rodi
99,990 € 667 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Na predaj chata na polosamote v katastri obce Krná. Prístup k chate je terénnym autom 4x4 cca 5
85,000 € 850 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Existujú nehnuteľnosti, ktoré ponúkajú metre štvorcové. Toto je miesto, ktoré ponúka životný št
84,900 € 1213 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Vidiecky dom v radovej zástavbe je v pôvodnom, no v zachovalom stave, je potrebná kompletná rek
77,000 € 1343 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Veľmi pekný rodinný dom, ktorý sa nachádza na pozemku o rozlohe 1353m2 si hľadá nových majiteľo
225,000 € 2350 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Novostavba komfortnej zdravej nehnuteľnosti v štýle bungalovu vo veľkej spádovej obci Trenčians
139,000 € 2498 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Priestranný slnečný dvojpodlažný zachovalý dom priamo v centre malej veľmi známej obce Nová Leh
163,000 € 652 €/m²
Rodinný dom | 65 m²
V očarujúcej prírode Devičian, v objatí lúk a viníc sa nachádza čarovné miesto, na ktorom stojí
89,000 € 1369 €/m²
Rodinný dom | 173 m²
Priestranný, 346m2, dvojpodlažný rodinný dom, tesne pred dokončením, na 800m2 rovinatom pozemku
260,000 € 1503 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Pre tých, ktorí by radi bývali len pár minút od mesta v obci s bohatou občianskou vybavenosťou,
155,000 € 775 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Ponúkame vám jedinečnú nehnuteľnosť priamo v okresnom meste Humenné – nádherný rozprávkový domč
104,000 € 1733 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.