Nízkoenergetický, tehlový 5-izb. RD v cene bytu v BA - Ady Park v centre DS

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Adyho | 123.56 m²

🏡 Pokojné bývanie v srdci Dunajskej Stredy za cenu 2-izbového bytu v Bratislave! Predstavujeme

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,900 € 2022 €/m²

PREDAJ | Rodinný dom na výbornej adrese – Kukučínova

Reality Partizánske

Rodinný dom | Kukučínova | 198 m²

SUCHÁNEK & PARTNERS Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v o

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Partizánske

145,000 € 732 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom na lazoch v Hriňovej s potokom, ovocnými stromami, dvoma bytmi a veľkou povalou v časti Hriňová - Krivec

Reality Hriňová

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v krásnom prostredí lazov v Hriňovej – časť Krivec. Ideálne mies

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hriňová

114,900 € 958 €/m²

Samostatne stojaci 3 izbový RD v Záhorskej Vsi po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Záhorská Ves

Rodinný dom | Stupavská | 110 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový samostatne stojaci rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii. Nachádz

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Záhorská Ves

139,900 € 1272 €/m²

Dom s dvoma bytovými jednotkami, ateliérom, garážou a veľkou záhradou, Levoča

Reality Levoča

Rodinný dom | Lesná | 500 m²

Hľadáte reprezentatívnu nehnuteľnosť v Levoči, miesto, kde by ste mohli komfortne bývať a zárov

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Levoča

465,000 € 930 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 5-izbového rodinného domu s garážou a pivnicou v obci Šenkvice

Reality Pezinok

Rodinný dom | Šenkvická cesta | 184 m²

Hľadáte dom, v ktorom sa budete cítiť ako doma od prvého okamihu? Ponúkame na predaj samostatn

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pezinok

385,000 € 2092 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pokojná štvrť pri centre | 979 m² pozemok | Garáž | Krb

Reality Senec

Rodinný dom | Bélu Bartóka | 155 m²

Ponúkame na predaj 4izbový rodinný dom - bungalov priamo v Senci, v širšom centre na ulici Bélu

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Senec

459,900 € 2967 €/m²

PREDAJ: RD 334 m2možný facelift na pozemku 753 m2 na Rastlinnej, Jarovce

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Rastlinná | 334 m²

Realion, s.r.o. ponúka na predaj 2-podlažný, celý podpivničený RD s úžitkovou plochou cca 334 m

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

645,000 € 1931 €/m²

Na predaj: 4-izbový rekreačný dom v Šajdíkových Humencoch – 339 000 €

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Šajdíkové Humence | 142 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 4-izbový rekreačný dom v obľúbenej lokalite Šajdíkové

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

339,000 € 2387 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na Predaj rodinný dom/ chalupa s pozemkom 819.38 m2 , Temeš, okres Prievidza

Reality Temeš

Rodinný dom | - | 53 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 1-izbový rodinný dom v obci Temeš okr

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Temeš

58,000 € 1094 €/m²

MARKENBERG - BALI - krásna vila INDIANA vo vyhľadávanej lokalite Canggu (Padonan)

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²

Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 1875 €/m²

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

225,000 € 1875 €/m²

SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ Novostavbu- 4-izbový rodinný dom v obci Kľačno, okres Prievidza

Reality Kľačno

Rodinný dom | - | 162 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu 4 -izbový rodinný dom v ob

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kľačno

258,000 € 1593 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj útulný 4-izbový rodinný dom v Malých Levároch

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | - | 113 m²

Beplan reality ponúka na predaj útulný rodinný dom v Malých Levároch, ktorý zaujme premysleným

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

255,000 € 2257 €/m²

Luxusný 4 izbový rodinný dom s bazénom - Košúty Luxury

Reality Košúty

Rodinný dom | 141 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný 4 izbový rodinný dom s bazénom a garážou v obci Košúty, okr. Ga

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Košúty

397,000 € 2816 €/m²

Rodinný dom na predaj v tesnej blízkosti Košíc - Byster

Reality Sady nad Torysou

Rodinný dom | Byster | 171 m²

Realitná kancelária Proximityreal Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom v ob

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sady nad Torysou

134,999 € 789 €/m²

Investičný pozemok v oblasti Perín-Chym, časť Gomboš

Reality Perín-Chym

Rodinný dom | Gomboš | 220 m²

ProximityReal vám ponúka na predaj priestranný pozemok s výmerou 3 338 m², na ktorom je možná v

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Perín-Chym

1 € 0 €/m²

Veľký 6-izbový rodinný dom pri hrádzi v Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Pri Hrádzi | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v atraktívnej a pokojnej lokalite na ulici Pri

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

350,000 € 2188 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom Vrútky

Reality Vrútky

Rodinný dom | Jánošovska | 100 m²

✨ Dom s dušou čaká na nový príbeh – Vrútky, Jonášovská ulica ✨ Predstavte si miesto, kde si mô

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Vrútky

115,000 € 1150 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v srdci Tokajskej vínnej oblasti – Slovenské Nové Mesto.

Reality Slovenské Nové Mesto

Rodinný dom | xx | 200 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom, v srdci Tokajskej vínnej oblasti – Slovenské Nové M

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Slovenské Nové Mesto

207,000 € 1035 €/m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom s bazénom v Gabčíkove

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | - | 250 m²

Beplan reality ponúka na predaj výnimočný dvojgeneračný rodinný dom v malebnej obci Gabčíkovo.

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

330,000 € 1320 €/m²

HISTORICKÝ CHARAKTER, MODERNÝ KOMFORT: KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ DOM VO WOLFSTHALE

Reality Wolfsthal

Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | -

Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenom Wolfsthale, ktorý búra mýty o starších stavbách. Hoc

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Wolfsthal

450,000 € 2500 €/m²

MARKENBERG I Prémiový 6i rodinný dom s výhľadom na les a mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Lopenícka | 320 m²

Miesto, kde si ráno vychutnáte kávu na terase a večer zrelaxujete pri krbe v pokojnej atmosfére

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,500 € 4061 €/m²

Na predaj dva rodinné domy na jednom pozemku v Krásnohorskom Podhradí

Reality Krásnohorské Podhradie

Rodinný dom | - | 152.42 m²

Beplan Reality ponúka na predaj dve nehnuteľnosti na jednom pozemku v Krásnohorskom Podhradí, k

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Krásnohorské Podhradie

320,000 € 2099 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23090)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie