Rodinný dom | 200 m²
Predstavujeme na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej lokalite na veľkom pozemku (900 m2),
155,000 € 775 €/m²
Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²
Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce
225,000 € 1875 €/m²
Rodinný dom | Pekná | 125 m²
Realitná kancelária PHINEX partner ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v tichej a ž
265,000 € 2120 €/m²
Rodinný dom | Gomboš | 220 m²
ProximityReal vám ponúka na predaj priestranný pozemok s výmerou 3 338 m², na ktorom je možná v
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 68 m²
Predáme 3-izbový samostatne stojaci rodinný dom s 320 m² pozemkom v malej, pokojnej obci kúsok
219,990 € 3235 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 226.5 m²
ÚP: 226,5 m² | Pozemok: 1045 m² | 2 kuchyne | 2 kúpeľne | garáž | všetky IS + optika Konečne d
349,900 € 1545 €/m²
Rodinný dom | Nová | 140 m²
Hľadáte kvalitnú novostavbu rodinného domu? Chcete bývať v skvelej lokalite neďaleko Bratislavy
419,000 € 2993 €/m²
Rodinný dom | Višňové | 126.31 m²
ELISS REAL Vám ponúka na predaj novostavbu krásneho 4 izbového rodinného domu v obci Višňové pr
246,900 € 1955 €/m²
Rodinný dom | Za humnami | 103 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame naozaj neobyčajný a nadštandardný 4-izbový rodinný
388,000 € 3767 €/m²
Rodinný dom | Cesta na Klanec | 125 m²
Exkluzívna ponuka: moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Lamača Pred
490,000 € 3920 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Exkluzívne ponúkam na predaj rozostavaný rodinný dom v malebnej obci Sklené. Dom je riešený ako
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 340 m²
Ak hľadáte projekt, do ktorého vložíte svoje srdce, energiu a víziu, tento dom vám ponúka zákla
315,000 € 926 €/m²
Rodinný dom | Okružná | 94.6 m²
Ponúkame na predaj romantický domček vhodný na trvalé bývanie v rekreačnej oblasti Harmónia v l
296,000 € 3129 €/m²
Rodinný dom | Popolná | 305 m²
Unikátna vila v Rači, nominovaná na architektonickú cenu CE·ZA·AR, spája nadčasovú architektúru
999,000 € 3275 €/m²
Rodinný dom | Záhradná 69 | 285 m²
DOM: Tento priestranný rodinný dom sa nachádza v pôvodnej časti obce Bernolákovo, v krásnom pro
459,900 € 1614 €/m²
Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²
225,000 € 1875 €/m²
Rodinný dom | Štúrova | 217 m²
Exkluzívny pozemok s nehnuteľnosťou v Modre, vinárskej oblasti, je unikátnou investičnou prílež
700,000 € 3226 €/m²
Rodinný dom | - | 200 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj samostatný 4 -izbový rodinný dom v ob
154,800 € 774 €/m²
Rodinný dom | Uhlištná | 190 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 5 -izbový rodinný dom v obci Veľká Le
272,000 € 1432 €/m²
Rodinný dom | Zlatý karas | 156 m²
Na predaj RD v obci Nová Dedinka, oblasť Zlatý karas. Pozemok má rozlohu 572 m2, úžitková ploch
317,000 € 2032 €/m²
Rodinný dom | Hviezdna | 132 m²
Ponúkame na predaj moderný a dispozične vynikajúco riešený 5-izbový rodinný dom (polovica dvojd
349,900 € 2651 €/m²
Rodinný dom | Luxury | 111 m²
Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 4 izbový rodinný dom v obci Košúty, okr. Galanta, na nove
278,000 € 2505 €/m²
Rodinný dom | Ráztoka | 95 m²
Hľadáte pokojné bývanie v objatí prírody alebo miesto na víkendový oddych mimo ruchu mesta? Pon
136,000 € 1432 €/m²
Rodinný dom | Dargov | 128 m²
Mgr. Lucia Janočková z realitnej kancelárie FINIX REAL vám na základe EXKLUZÍVNEJ zmluvy ponúka
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.