4-IZBOVÁ NOVOSTAVBA V KALINKOVE: Nadštandardný dom (časť A REZERVOVANÁ)

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | Kalinkovo | 100.08 m²

Hľadáte bývanie, ktoré nie je len "ďalším domom v poradí"? Ponúkame na predaj moderný 4-izbový

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kalinkovo

289,000 € 2888 €/m²

Vila Myslava - nadštandardný priestor a záhrada pre náročných

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Myslavská | 565 m²

Proximityreal ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť pre ľudí hľadajúcich veľkorysý priestor n

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

1 € 0 €/m²

BEDES| 4-izbová novostavba v Zemianských Kostoľanoch

Reality Zemianske Kostoľany

Rodinný dom | J. Hagaru | 74 m²

Exkluzívna príležitosť na kúpu 4-izbovej nízkoenergetickej novostavby rodinného domu v Zemiansk

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zemianske Kostoľany

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj v obci Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | 100 m²

REALL INVEST predstavuje na predaj útulný rodinný dom v lone prírody – Dobrá Voda Prinášame v

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

96,500 € 965 €/m²

Rodinný dom na predaj v srdci Serede + investičný bonus

Reality Sereď

Rodinný dom | Námestie Slobody | 189 m²

DVE NEHNUTEĽNOSTI – DVE CESTY K VÝNOSU V SEREDI Bývanie, podnikanie aj investícia na jednom mi

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

4-izbový rodinný dom na predaj v Cíferi - časť Karlov Dvor

Reality Cífer

Rodinný dom | 100 m²

REALL INVEST vám prináša ponuku moderného 4-izbového rodinného domu v tichej časti obce Cifer –

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Cífer

235,000 € 2350 €/m²

Medové lúky - Predaj 5-izbového rodinného domu

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Šípkova | 127 m²

Odporúčame!!! Ponúkame na predaj moderne riešený 5-izbový rodinný dom typu bungalov v neprec

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

399,000 € 3142 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie snov na veľkorysom pozemku: 5-izbový rodinný dom vo Veľkých Úľanoch

Reality Veľké Úľany

Rodinný dom | Krajná | 1,069 m²

Hľadáte pre svoju rodinu domov, kde deti budú mať dostatok miesta na hranie a vy priestor na do

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľké Úľany

188,000 € 176 €/m²

5-izb. RD v cene bytu v BA - Ady Park v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Adyho | 123.56 m²

🏡 Pokojné bývanie v srdci Dunajskej Stredy za cenu 2-izbového bytu v Bratislave! Predstavujeme

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

239,000 € 1934 €/m²

Kvalita bez kompromisov: Úsporný 4-izbový dom v Hrubej Borši

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 104 m²

Hľadáte dom, kde sa nešetrilo na materiáloch a mesačné náklady Vás nezruinujú? V novej časti H

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

259,900 € 2499 €/m²

4i RD pri jazere Nové Košariská - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Košariská | 119 m²

Hľadáte únik z mesta do prírody, no nechcete sa vzdať komfortu celoročného bývania? Máme pre vá

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

355,000 € 2983 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Adyho | 123.56 m²

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,000 € 2015 €/m²

Predaj | Rodinný dom Nedanovce

Reality Nedanovce

Rodinný dom | - | 119 m²

SUCHÁNEK & PARTNERS Vám exkluzívne predstavuje priestranný 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nedanovce

134,900 € 1134 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom na lazoch v Hriňovej s potokom, ovocnými stromami, dvoma bytmi a veľkou povalou v časti Hriňová - Krivec

Reality Hriňová

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v krásnom prostredí lazov v Hriňovej – časť Krivec. Ideálne mies

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hriňová

114,900 € 958 €/m²

Samostatne stojaci 3 izbový RD v Záhorskej Vsi po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Záhorská Ves

Rodinný dom | Stupavská | 110 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový samostatne stojaci rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii. Nachádz

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Záhorská Ves

139,900 € 1272 €/m²

Dom s dvoma bytovými jednotkami, ateliérom, garážou a veľkou záhradou, Levoča

Reality Levoča

Rodinný dom | Lesná | 500 m²

Hľadáte reprezentatívnu nehnuteľnosť v Levoči, miesto, kde by ste mohli komfortne bývať a zárov

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Levoča

465,000 € 930 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 5-izbového rodinného domu s garážou a pivnicou v obci Šenkvice

Reality Pezinok

Rodinný dom | Šenkvická cesta | 184 m²

Hľadáte dom, v ktorom sa budete cítiť ako doma od prvého okamihu? Ponúkame na predaj samostatn

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pezinok

385,000 € 2092 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pokojná štvrť pri centre | 979 m² pozemok | Garáž | Krb

Reality Senec

Rodinný dom | Bélu Bartóka | 155 m²

Ponúkame na predaj 4izbový rodinný dom - bungalov priamo v Senci, v širšom centre na ulici Bélu

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Senec

459,900 € 2967 €/m²

PREDAJ: RD 334 m2možný facelift na pozemku 753 m2 na Rastlinnej, Jarovce

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Rastlinná | 334 m²

Realion, s.r.o. ponúka na predaj 2-podlažný, celý podpivničený RD s úžitkovou plochou cca 334 m

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

645,000 € 1931 €/m²

Na predaj: 4-izbový rekreačný dom v Šajdíkových Humencoch – 339 000 €

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Šajdíkové Humence | 142 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 4-izbový rekreačný dom v obľúbenej lokalite Šajdíkové

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

339,000 € 2387 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na Predaj rodinný dom/ chalupa s pozemkom 819.38 m2 , Temeš, okres Prievidza

Reality Temeš

Rodinný dom | - | 53 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 1-izbový rodinný dom v obci Temeš okr

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Temeš

58,000 € 1094 €/m²

MARKENBERG - BALI - krásna vila INDIANA vo vyhľadávanej lokalite Canggu (Padonan)

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²

Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 1875 €/m²

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

225,000 € 1875 €/m²

SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ Novostavbu- 4-izbový rodinný dom v obci Kľačno, okres Prievidza

Reality Kľačno

Rodinný dom | - | 162 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu 4 -izbový rodinný dom v ob

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kľačno

258,000 € 1593 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie