3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p
339,000 € 3906 €/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY
285,000 € 4711 €/m²
4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom
690,000 € 3491 €/m²
3 izbový byt | Račianske mýto | 100.7 m²
HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3-izbový mezonet s 2 kúpeľňami na Račianskom mýte Realitná ka
379,000 € 3764 €/m²
3 izbový byt | Kuklovská | 84.46 m²
HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa R
330,000 € 3907 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 53.94 m²
HERRYS - Na predaj 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou uprostred Vysokých Tatier - Dolný Smoko
175,000 € 3244 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 76.47 m²
HERRYS - Na predaj 3 izbový priestranný byt v srdci Donovalov s dobrou dispozíciou, 3x parking
199,000 € 2602 €/m²
Rodinný dom | Námestie Oslobodenia | 120 m²
HERRYS - Na predaj rodinný dom v centrálnej časti obce Vysoká pri Morave Realitná kancelária H
220,000 € 1833 €/m²
Rodinný dom | Kupeckého | 433.13 m²
HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku Real
Cena dohodou
Rodinný dom | 215 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Dolné Orešany, len 15 km od Trnavy, na úpätí Malých K
75,000 € 349 €/m²
Rodinný dom | 145 m²
PREDANÉ ZNÍŽENÁ CENA: Na predaj rodinný dom s 9,5á pozemkom v obci Vinodol. Jedná sa o
64,000 € 372 €/m²
3 izbový byt | Mládežnícka | 77.5 m²
Hľadáte veľký 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite s možnosťou rekonštrukcie podľa vlastného v
184,990 € 2387 €/m²
Rodinný dom | 122 m²
Ponúkame na predaj starší 5-izbový rodinný dom so záhradou v obci Cífer na ulici Ľudovíta Pavet
221,000 € 1811 €/m²
4 izbový byt | Nejedlého | 103 m²
FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt na Nejedlého ulici v obľú
399,000 € 3874 €/m²
Priestor pre sklad | Stavbárska | 460 m²
Ponúkame na predaj výrobno-skladový priestor situovaný v priemyselnej zóne na Kollárovej ulici.
121,950 € 265 €/m²
Rodinný dom | Partizánský Háj | 170 m²
Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom v pôvodnom, ale zachovalom stave v jednej z najžiadan
93,500 € 550 €/m²
3 izbový byt | Bajzova | 113 m²
IBA U NÁS! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový mezonetový byt s UP 113 m² s pivnicou, nach
499,000 € 4416 €/m²
Obchodné priestory | Kubániho | 481.64 m²
Realitná kancelária BabonyTRE Vám ponúka na predaj výborne situovanú 4-podlažnú budovu, kde je
1,650,000 € 3426 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 643 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny, slnečný a rovinatý stavebný pozemok v obľúbenej časti K
169,000 € 263 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na Čermáni o rozlohe 123m2 na
216,000 € 1500 €/m²
3 izbový byt | Karola Adlera | 70.97 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej časti Dúbravky, ktorá sa vyznačuje pokojom a plnosťou
217,900 € 3070 €/m²
Rodinný dom | Šuranská | 70 m²
Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka
149,000 € 2129 €/m²
Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 324 m²
Ponúkame na predaj 7-izbový dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom o celkovej rozlohe 716 m2 na u
389,990 € 1204 €/m²
4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3
399,990 € 3921 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.