Unikátny byt v historickom centre Košíc| Mäsiarska ul | 110 m²

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mäsiarska | 110 m²

Existujú byty, ktoré ponúkajú „bývanie“. A potom sú tu nehnuteľnosti, ktoré majú atmosféru, cha

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

364,990 € 3318 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NOMA | SLATINSKÁ- Veľký 4-izbový BYT s perfektnou DISPOZÍCIOU

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Slatinská | 80 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúkajú na PREDAJ tento priestranný 4-izbový byt v bra

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

231,750 € 2897 €/m²

Top
Top

Predaj rodinného domu s pozemkom 983 m² v exkluzívnej lokalite pri Slavíne, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Na Slavíne | 528 m²

Predaj rodinného domu s pozemkom 983 m² v exkluzívnej lokalite pri Slavíne Ponúkam na predaj s

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

3i byt vo vynikajúcej lokalite

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 60 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj svetlý príjemný 3 izbový byt s výnimočnou dispozí

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,990 € 3333 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 1 IZB. BYT s LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA PETRŽALKA, TOPOLČIANSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Topoľčianska | 29 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, 1 izbový byt o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

154,900 € 5341 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÁ GARSÓNKA s LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA PETRŽALKA, TOPOLČIANSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Topoľčianska | 29 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú, Garsónku o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.00 m

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

154,900 € 5341 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

BONJOUR REAL: Staromestský dom s charakterom a možnosťou vytvoriť niečo výnimočné. 2 domy – 3 bytové jednotky, pozemok a obrovský potenciál.

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica A. Sládkoviča | 167 m²

Staromestský dom s charakterom a možnosťou vytvoriť niečo výnimočné. 2 domy – 3 bytové jednotky

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 1964 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ 3 - izbový byt v blízkosti Istropolisu - Nové mesto Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Budyšínska | 79.51 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislav

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,900 € 4149 €/m²

člen NARKS
Top
Top

3 izbový byt vo vyhľadávanéj lokalite, BA- Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Americká | 87 m²

Realitná kancelária Pegas Real Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v blízkosti Račians

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

300,000 € 3448 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Starostlivo udržiavaný 5-izbový rodinný dom v štýle drevenice s garážou a altánkom

Reality Čadca

Chalupa, rekreačný domček | 17. Novembra | 160 m²

Ponúkame na predaj ojedinelú nehnuteľnosť v horskom prostredí, ktorá spája neopakovateľné čaro

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čadca

139,000 € 869 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Na predaj rodinný dom pri potoku s čarovným pozemkom 884 m² v obci Horná Štubňa - Turčianske Teplice

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | Nezadaná | 55 m²

Ponúkame vám príležitosť vlastniť nehnuteľnosť v malebnej obci Horná Štubňa. Tento starší dom s

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

49,000 € 891 €/m²

Top
Top

SUPER CENA - Veľký rodinný dom so záhradou v príjemnom prostredí

Reality Svodín

Rodinný dom | Dolná mlynská | 180 m²

Vážení záujemcovia! Ponúkame Vám na predaj veľký poschodový rodinný dom situovaný v príjemnej a

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Svodín

Cena dohodou

Top
Top

Rodinná usadlosť s 20-árovou okrasnou záhradou a krytým bazénom len 20 km od Bratislavy (so znaleckým posudkom)

Reality Čenkovce

Rodinný dom | 303 m²

Pozrite si VIDEO OBHLIADKY tejto nehnuteľnosti! Ak hľadáte miesto, kde má priestor, súkromie a

Publikované: 16.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čenkovce

490,000 € 1617 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

TARGETreal | RODINNÝ DOM NA PRIESTRANNOM POZEMKU 1360 M² – MOŽNOSŤ 2 PARCIEL, DUNAJSKÁ STREDA – VRAKÚŇ

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Pod záhradami | 550 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom na priestrannom rovinatom pozemku o výmere 1360 m² v pokojnej ča

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

95,000 € 173 €/m²

Top
Top

2 izbový byt v pôvodom stave - Fedákova ul.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 53 m²

Realitná kancelária Pegas real ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave vo vyhľadávanej č

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,500 € 3500 €/m²

Top
Top

AZ. Štýlový 4-izbový byt v prestížnom projekte Meander - Sereď

Reality Sereď

4 izbový byt | 95 m²

Hľadáte pre svoju rodinu viac než len štyri steny? Ponúkame vám domov, kde sa štýl stretáva s m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Sereď

219,000 € 2305 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDANÉ - Priestranný rodinný dom, Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 203.67 m²

Ppriestranný rodinný dom s veľkým pozemkom, ako súčasť dvojdomu, v obľúbenej lokalite Chrenovis

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

Top
Top

RIVERS | PREMIUM PONUKA (Pozemok v BA I. + SP)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 845 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v TOP lokalite Bratislavského h

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

RIVERS | RD na Slavíne na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 340 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj priestranný 6izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Brat

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

6-izbový rodinný dom s 2 garážami, Lubina (okr. Nové Mesto n/V)

Reality Lubina

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, 6-izbový rodinný dom s 2 garážami, postavený z pálenej tehl

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lubina

130,000 € 542 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izb. byt, garáž, tehlová bytovka, Clementisova ul., Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Clementisova | 72 m²

Exkluzívne v našej ponuke! Ak ste náročný klient, preferujete bývanie v lukratívnej lokalite

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,000 € 2986 €/m²

Top
Top

Znížená cena! 3 izbový byt s terasou a parkovaním - Chrenová!

Reality Nitra

3 izbový byt | Doležalova | 81 m²

video:https://www.youtube.com/watch?v=30iwatWn9xs&feature=youtu.be 3D obhliadka: https://liveto

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

205,900 € 2542 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ Rodinný dom so stavebným pozemkom Dúbravy okres Detva

Reality Dúbravy

Rodinný dom | 225 m²

Ján Moskál realitný maklér Exkluzívne ponúka na predaj, rodinný dom v Dúbravách okres Detva, kt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dúbravy

179,990 € 800 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ CHATA S VLASTNÝM POZEMKOM NA BUKOVCI

Reality Bukovec

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 111.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Bukovec, len na skok

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

125,000 € 1122 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie