Stavebný pozemok v prírode na polosamote, len 6min od Myjava (Polianka)

Reality Polianka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,594 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie ThamReality predávame veľký krásny pozemok s výhľa

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Polianka

95,000 € 26 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s pozemkom 1,6H + vínna pivnica s barom - Horné Orešany, Majdán

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | 300 m²

V exkluzívnom zastúpení ThamReality predávame pozemok s veľkým rodinným domom postaveným v roku

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Horné Orešany

690,000 € 2300 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predám garážové miesto Bytový dom Zelené Átrium Štefana Moyzesa

Reality Trnava

Garáž | Ulica Štefana Moyzesa | 10.6 m²

Predávam 1x garážové státie v podzemnej garáži bytovej budovy Zelené Átrium Štefana Moyzesa 2/B

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Trnava

15,000 € 1415 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ investičný bytový dom so 4 bytmi, potenciál nadstavby a prenájmu, Malinovo – vedľa historického parku

Reality Malinovo

Iný objekt na bývanie | Bratislavská | 990 m²

EXKLUZÍVNY BYTOVÝ DOM PRIAMO V HISTORICKOM PARKU – MALINOVO Ponúkame na predaj investičný byto

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Domy na predaj Malinovo

880,000 € 889 €/m²

Na predaj 6-izbový dom + dvojgaráž s obytnou časťou, ZP 448m2, pozemok 984m2 / Zálesie, Malinovská

Reality Zálesie

Rodinný dom | Malinovská | 428 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný dvojpodlažný 6-izbový rodinný dom v Zálesí, Malinovská 210/1

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Zálesie

399,900 € 934 €/m²

Na predaj súbor dvoch rodinných domov + dvojgaráž s obytnou časťou, ZP 905 m², ÚP 598 m², pozemok 1 441 m² – Zálesie, Malinovská

Reality Zálesie

Rodinný dom | Malinovská | 598 m²

Exkluzívny súbor stavieb na pozemku o výmere 1.441m2 v obci Zálesie, Malinovská ulica. Ponúka

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Zálesie

590,000 € 987 €/m²

NA PREDAJ zrekonštruovaný 3-izbový dom, pozemok 505 m², Zálesie / Malinovská ulica

Reality Zálesie

Rodinný dom | Malinovská | 170 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Zálesie, na ulic

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zálesie

199,900 € 1176 €/m²

NA PREDAJ investičný bytový dom so 4 bytmi, potenciál nadstavby a prenájmu, Malinovo - vedľa historického parku

Reality Malinovo

Nájomný dom | Bratislavská | 990 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Objekty na predaj Malinovo

880,000 € 889 €/m²

Na predaj - Administratívny OBJEKT s obchodmi na prízemí (4 957 m²), parkovanie pre 48 áut, Bratislava III – Kramáre, Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Stromová | 4,957 m²

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE objektu na predaj: Typ objektu: Administratívny objekt s obchodnými priesto

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Na predaj: strategický pozemok 104 448 m² pri D1 (Exit Voderady) s právoplatným ÚR na halu 28 952 m²

Reality Voderady

Komerčná zóna | Trnavská | 104,448 m²

Ponúkame na predaj veľký investičný pozemok o výmere 104 448 m² na začiatku obce Voderady, okre

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Voderady

11,489,280 € 110 €/m²

2-podlažná murovaná celoročne obývateľná chalupa na predaj v obci STARÁ TURÁ, v mestskej časti Súš - Lazy

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 153 m²

Celoročne obývateľná murovaná dvoj-podlažná chalupa na predaj v obci Stará Turá, v mestskej čas

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

175,000 € 1144 €/m²

Luxusná 8-izbová rodinná vila na predaj s vonkajším bazénom v Horskom parku na Kalvárii v Bratislave I (Staré Mesto)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Ostravská | 555 m²

Trojpodlažná, moderná, dvoj-generačná, 8- izbová rodinná vila na predaj, s modernou preskleneno

Publikované: 28.05.2018 Aktualizované: 03.02.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 2791 €/m²

Stavebný pozemok na predaj v Hliníku nad Hronom vhodný na komerčné využitie a industriálnu zástavbu, vrátane výstavby ČSPH

Reality Hliník nad Hronom

Priemyselná zóna | Priemyselná | 8,861 m²

Stavebný pozemok na predaj v Hliníku nad Hronom vhodný na základe platnej ÚPI na komerčné využi

Publikované: 29.10.2023 Aktualizované: 29.10.2023
Pozemky na predaj Hliník nad Hronom

19.8 €/m2 20 €/m2

Predaj lukratívneho stavebného pozemku v centre m.č. Záhorská Bystrica v Bratislave IV, so všetkými IS a s právoplat. staveb. povolením na výstavbu RD

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 712 m²

Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa v centre mestskej časti Bratislavy – Záh

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

297,000 € 417 €/m²

Predaj lukratívneho stavebného pozemku v Slávičom údolí v Bratislave I, s napojením na všetky IS a vydaným stavebným povolením na výstavbu rod. domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 898 m²

Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej rezidenčnej lokalite Bra

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

825,000 € 919 €/m²

Stavebný pozemok na tri rodinné domy na predaj v Ivanke pri Nitre vhodný aj na developerský projekt.

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | Novozámocká | 2,082 m²

Stavebný pozemok o výmere 1798 m2 v Ivanke pri Nitre na predaj s možnosťou napojenia na všetky

Publikované: 01.10.2018 Aktualizované: 18.07.2022
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

59 €/m2 59 €/m2

Obchodný priestor s výkladom na predaj, prevádzkovaný ako reštauračné zariadenie na Vazovovej ul. v Bratislave I (Staré Mesto)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Vazovova | 141 m²

Obchodný priestor s výkladom na predaj, nachádzajúci sa na prízemí bytového domu na Vazovovej u

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 2128 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 700 m² v centre (Výstavisko) – Výnos + Potenciál

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Lučenec | 700 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám začne zarábať hneď a zároveň ponúka priestor na zhodnotenie? NA

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

195,000 € 279 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj Polyfunkčný objekt v centre mesta Hlohovec

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Radlinského | 275 m²

POLMAR realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt v centre mesta Hlohov

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na predaj Hlohovec

229,000 € 833 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom novostavba obec Dolné trhovište

Reality Dolné Trhovište

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

POLMAR realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu typ

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Domy na predaj Dolné Trhovište

189,000 € 1890 €/m²

Na Predaj dom s panoramatickým výhľadom Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Šomodská | 90 m²

POLMAR realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj dom na Šomodskej ulici v Hlohovci. Úžitk

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Hlohovec

229,000 € 2544 €/m²

Na Predaj dom s 3 bytovými jednotkami Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Ľ. Zúbka | 263 m²

POLMAR realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj veľký rodinný dom v tichej a lokalite na

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Domy na predaj Hlohovec

249,000 € 947 €/m²

NA PREDAJ Chalupa v krásnom prostredí v obci Lazy pod Makytou časť Čertov

Reality Lazy pod Makytou

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 230 m²

POLMAR realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj veľkorysú chalupu v krásnom prostredí n

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Lazy pod Makytou

239,000 € 1039 €/m²

Reality Lazy pod Makytou

Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Lazy pod Makytou

239,000 € 1039 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23073)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie