REZERVOVANÉ Na predaj 5 izbový rodinný dom Šintava

Reality Šintava

Rodinný dom | Košikárska | 120 m²

POLMAR realitná kancelária ponúka exkluzívne 5-izbový rodinný dom na predaj v obci Šintava. Neh

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Šintava

199,000 € 1658 €/m²

2- izbový byt Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

2 izbový byt | Mládeže 2 | 69.17 m²

Ponúkame na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľa 2- izbový byt v Zlatých Moravciach. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

104,000 € 1504 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok NA PREDAJ – 945 m², Okružná (okres Prešov)

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 943 m²

ERDIAMO ponúka NA PREDAJ krásny slnečný pozemok o výmere 945 m², nachádzajúci sa v obci Okružná

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Prešov

67,990 € 72 €/m²

PRENÁJOM Garzónky – Teriakovská, Šalgovik (Prešov), Novostav

Reality Prešov

Garsónka | Teriakovská | 34 m²

ERDIAMO ponúka NA PRENÁJOM modernú garzónku o výmere 34 m² na ulici Teriakovská v časti Šalgoví

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Prešov

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ-Historický barokový kaštieľ v obci Tulčík, Jedinečná investičná príležitosť

Reality Tulčík

Historický objekt | Nezadaná | 1,300 m²

ERDIAMO ponúka NA PREDAJ nádherný barokový kaštieľ z 18. storočia v obci Tulčík. Táto výnimočná

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Objekty na predaj Tulčík

339,900 € 261 €/m²

Záhrada s chatkou na predaj – Prešov, ul. Slávičia

Reality Prešov

Záhradná chatka | Slávičia | 16 m²

ERDIAMO ponúka NA PREDAJ atraktívny pozemok s vlastným súpisným číslom, situovaný vo vyhľadávan

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Prešov

44,990 € 2812 €/m²

NA PREDAJ-Dva stavebné pozemky – Terňa, ulica Čergovská

Reality Terňa

Pozemok pre rodinné domy | Čergovská | 985 m²

ERDIAMO ponúka na predaj dva krásne stavebné pozemky, každý s výmerou 985 m², nachádzajúce sa p

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Terňa

Info v RK

Novostavba moderného bungalovu s pozemkom – Okružná

Reality Okružná

Rodinný dom | Nezadaná | 93.3 m²

ERDIAMO ponúka NA PREDAJ moderný rodinný dom typu bungalov s pozemkom v obci Okružná. Dom je si

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Okružná

154,990 € 1661 €/m²

Pozemok NA PREDAJ – 1077 m², Okružná (okres Prešov)

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 1,077 m²

ERDIAMO ponúka NA PREDAJ krásny slnečný pozemok o výmere 1077 m², nachádzajúci sa v obci Okružn

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Prešov

77,990 € 72 €/m²

JEDINE U NÁS! Garáž / parkovacie státia na prenájom TR

Reality Turčianske Teplice

Garáž | Robotnícka | 250 m²

Pripravujeme pre Vás na prenájom veľkú garáž, v ktorej si môžete prenajať parkovacie státie ale

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na prenájom Turčianske Teplice

50 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

JEDINE U NÁS! Pozemok na predaj/investícia Kremnička BB

Reality Banská Bystrica

Iný stavebný pozemok | Rakytovská cesta | 9,408 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v časti Kremnička v BB. Tento slnečný pozemok leží v blízkosti e

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

30 € 0 €/m²

JEDINE U NÁS! Predaj pozemku na Rodinný dom Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,119 m²

Máme pre Vás na predaj pozemok určený na rekreáciu či bývanie. Nachádza sa v nádhernej lokalit

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Hriňová

55 €/m2 55 €/m2

JEDINE U NÁS! Predaj pozemku na rekreáciu/investíciu Hriňová

Reality Hriňová

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 5,119 m²

Máme pre Vás na predaj pozemok určený na rekreáciu, bývanie či poľnohospodársku výrobu. Nachád

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Hriňová

55 €/m2 55 €/m2

JEDINE U NÁS! Predaj rodinného domu Baláže BB

Reality Baláže

Rodinný dom | Nezadaná | 196.56 m²

Predstavte si bývanie, kde Vás ráno zobúdza len slnko a ticho prírody. Večer si vychutnáte zápa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Baláže

320,000 € 1628 €/m²

JEDINE U NÁS! Predaj pozemku / investícia Pršianska Terasa BB

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Rubínová | 2,268 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok v atraktívnej a dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite Pršia

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

65 €/m2 65 €/m2

JEDINE U NÁS! Predaj pozemku na Pršianskej Terase BB

Reality Banská Bystrica

Orná pôda | 2,268 m²

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

65 €/m2 65 €/m2

PREDANÉ !! 1-izbový byt s loggiou – Bratislava, Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Bučinová | 39.44 m²

Ponúkame na predaj praktický a čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej a vyhľadávane

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

PREDANÉ - 3-izb byt so štýlom a komfortom – Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Revolučná štvrť | 78 m²

Ponúkame na predaj ihneď voľný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s rozlohou 78 m² v atrak

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Galanta

Cena dohodou

Priestranný pozemok pre rodinný dom na predaj – Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,315 m²

Ak hľadáte miesto, kde si môžete postaviť skutočný domov pre svoju rodinu – v tichom prostredí,

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Sládkovičovo

169,900 € 129 €/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt na predaj – Fiľakovo

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | Kukučínova | 50.43 m²

Hľadáte praktický a útulný byt v pokojnej lokalite Fiľakova za výhodnú cenu? Tento zrekonštruo

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

54,000 € 1071 €/m²

2-izbový byt na predaj - centrum Fiľakova

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | 51.61 m²

Hľadáte byt v centre Fiľakova alebo zaujímavú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj 2-izb

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

54,500 € 1056 €/m²

JASNÁ – exkluzívne apartmány

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Nezadaná | 55 m²

Pripravujeme do ponuky nový apartmánový projekt v top lokalite Biela Púť, pár krokov od lanovky

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

Moderná novostavba s bazénom a terasou na predaj – Nitra, Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornočermánska | 157 m²

Hľadáte moderné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Nitry, s dôrazom na súkromie, ko

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

550,000 € 3503 €/m²

PRÚDY TRNAVA II. etapa - 2 izb. vzorový byt s loggiou

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska ulica | 51.16 m²

V II. etape projektu Prúdy Trnava Vám predstavujeme vzorový 2 izbový byt s loggiou : byt F3.02

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23072)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie